Afera wokół karabinków. Szef MON: Jest drugie albo i trzecie dno tego wszystkiego... - zdjęcie
30.01.21, 08:05Screenshot Youtube - MON

Afera wokół karabinków. Szef MON: Jest drugie albo i trzecie dno tego wszystkiego...

16

Grot to polska, sprawdzona i uniwersalna broń, która nie jest zawodna, przeszła profesjonalne testy i jest na wyposażeniu Wojska Polskiego” – powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

W rozmowie z „Super Expressem” dodał, że naturalnie żadna broń – krajowa czy zagraniczna – nie jest doskonała. Każda też jest modyfikowana – podkreślił Błaszczak zaznaczając, że naturalnie dotyczy to także Grotów.

Oceniając aferę wokół polskich karabinków szef MON zauważył:

A więc jest, jak sądzę, drugie albo i trzecie dno tego wszystkiego, co się dzieje”.

Podkreślił też:

Można więc postawić pytanie, czy chodzi tu o działania lobbystyczne, czy o nieodpowiedzialność dziennikarzy i polityków opozycji”.

dam/PAP,"Super Express"

Komentarze (16):

Meanwhile in tenkraj2021.01.30 20:09
The Polish Navy’s War Port in Gdynia has just initiated a procedure aimed at the removal of the batteries and instruments from the ORP “Bielik” and ORP “Sęp” Kobben-class submarines. In reality, the above refers to a broader scope of works. Only a single submarine would remain in service in the Polish Navy afterward: the ORP “Orzeł”. https://defence24.com/polish-navy-to-decommission-old-kobben-class-submarines
Anonim2021.01.30 11:18
"SZOKUJĄCY RAPORT" o karabinku Grot to atak na Polskę? Bartosz Saramak wRealu24 ,,,,,,,,,,,, https://www.youtube.com/watch?v=I6MDrk7a9h8
Anonim2021.01.30 11:28
A gdzie są polskie służby trzyliterowe? Jak to się stało, że raport krążył po różnych redakcjach? Jaką ochronę ze strony Państwa ma Łucznik? Gzie jest ochrona przemysłu zbrojeniowego?
!!!!2021.01.30 11:09
Wygląda na to, że Polacy po 1989 roku, samodzielnie nie umieją wyprodukować nawet karabinu!
Anonim2021.01.30 11:20
a gdzie to tak wygląda? masz jakieś dowody na to, że polski Łucznik nie potrafi produkować broni?
!!!!2021.01.30 11:23
Ale przecież nie potrafi! To jest powszechnie znany fakt. Po 1989 roku w Polsce nie zostało wyprodukowane nic udanego, co byłoby od początku do końca polskie.
Jan Radziszewski2021.01.30 10:43
żydowskie parchy Polska nie jest dla was - w..pierd..ć ++Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen.
XYZ2021.01.30 10:27
A jak tam śmigłowce?
cal.502021.01.30 9:24
Karabinek Grot, znakomita polska broń strzelecka dla Wojska Polskiego, broń modułowa, dzięki czemu można ją rozwijać i konfigurować w zależności od potrzeb. Tak trzymać PGZ. A Niemcy i Rosjanie niech się bujają.
Born2021.01.30 8:58
Szykują się jakieś przetargi na broń w Europie ? - H&K ma do wypchnięcia 130 tys karabinów które Bundeswehra olała bo sie grzały - trzeba konkurencje wyeliminoować ?
Jenot2021.01.30 8:46
I znowu wina Tuska.
GniotNamaszczonyOlejamiNadajeSięDlaStróżaStajenki2021.01.30 8:40
Dno to jest właściwe słowo w stosunku do złomowatego knota, jakim okazał się przy rzetelnym zbadaniu KAŁabin Gniot produkcji Państwowych Zakładów Produkcji Wadliwych Odpadów. Jedna cecha jest pozytywna - Gniot jest cichy. To znaczy robi się cichy po pierwszym wystrzale, bo wtedy zacina się. Na amen, jak stwierdził kapelan KAŁabinków Gniot i za to namaszczone odpowiednia intonacją stwierdzenie pobrał z kasy Wojska Polskiego 100.000 zł.
Jan Radziszewski2021.01.30 10:44
Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen.
Cool2021.01.30 8:37
Najwidoczniej konkurencja dostrzegła, że Grot ma potencjał! ... tak jest ze wszystkim co dobre i polskie.
Torchwood2021.01.30 8:36
Pierwszym, drugim i trzecim dnem tej afery jest fakt, że karabinki grot są wadliwe i nie powinny trafić na wyposażenie wojska.
rebeliant2021.01.30 8:19
To ja już wskażę właściwe dno tej afery: Polski po prostu nie stać na bycie narodem wojskowym z uzbrojeniem i dlatego Polakom pomachano pustą reklamą produkowania karabinków, bomb i laserów, a tak na prawdę to jeszcze kasę wyciągnięto na lasery... przecież to była afera już na samym początku.