Adam Bielan: Grodzki nie może dłużej chować głowy w piasek! - zdjęcie
20.02.20, 10:40Screenshot Twitter - TVP Info

Adam Bielan: Grodzki nie może dłużej chować głowy w piasek!

20

Wczoraj pojawiło się kolejne oskarżenie skierowane przeciwko marszałkowi Senatu Tomaszowi Grodzkiemu. Mężczyzna twierdzi, że sam wręczył prof. Grodzkiemu łapówkę za operację swojej żony. Niezwykle mocno rzecz skomentował polityk Zjednoczonej Prawicy Adam Bielan.

Zaniosłem, ile miałem. Nie pamiętam… Było to ok. 4-5 tys. zł. To były zarówno złotówki, jak i dolary, które dostałem od rodziny. Wręczyłem je w kopercie. Prof. Grodzki nie przeliczył. Nawet pustą kopertę by wziął”

- mówi wspomniany mężczyzna.

Jak stwierdził w rozmowie na antenie TVP.Info Adam Bielan:

Mamy nagranie audio osoby, która jest poszkodowana. Marszałek Grodzki nie może dłużej chować głowy w piasek i musi wyjaśnić te wszystkie zarzuty”.

Podkreślał także:

To nie jest jedna osoba, anonimowa. Tych osób jest już zbyt dużo, żeby ten problem lekceważyć. Nie sądzę, żeby tu doszło do jakiejś politycznej zmowy przeciwko Grodzkiemu, jako politykowi Platformy Obywatelskiej, tym bardziej, że pada bardzo wiele szczegółów w sytuacji w której marszałek Grodzki miał żądać po prostu łapówek”.

dam/TVP Info,Fronda.pl

Komentarze (20):

obserwator2020.02.20 18:53
Grodzkiemu nic - a w sprawie Banasia taki cyrk!! To szkodzi przede wszystkim prezydentowi Dudzie!! Czy PiS tego nie rozumie, czy nie panuje nad swoimi, coś wyrwało się spod kontroli!? Po co takie harce CBA i taki cyrk -chcą coś starymi metodami podrzucić Banasiowi, bo nic nie znaleźli!? Zajęli uwagę mediów na cała dobę, kiedy PAD ogłasza swój sztab wyborczy!! To ewidentny sabotaż! Żeby nie było znowu jak z Senatem - braknie parę głosów. Ludzie mają już dość takich przedstawień w wydaniu CBA!!!
Michał Jan2020.02.20 17:11
Jeżeli tylu delatorów się już zgłosiło, a Pan Marszałek dalej nic, to chyba jest jasne, że bez zarzutów prokuratorskich nie poda się do żadnej dymisji. Panabielanowe gadanie, to kolejna odsłona miernego przedstawienia, pt. "Po ilu niepotwierdzonych zarzutach, oskarżony staje się winny?".
Albert2020.02.20 13:13
"Adam Bielan: Grodzki nie może dłużej chować głowy w piasek!" Ależ towarzyszu Bielan, Grodzki wcale nie chowa głowy w piasek. Robi coś wręcz odwrotnego - wstał z fotela, zakasał rękawy i osobiście zawinie każdego kłamliwego oszczercę w węzełek, a następnie wsadzi jego parszywy łeb w jego parszywy tyłek. Najwyraźniej katoprawactwo nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, że zadarło z niewłaściwym gościem.
Moni2020.02.20 20:50
A to się jeszcze okaże....więc nie cwaniakuj
Albert2020.02.20 21:05
To się okazuje już od trzech miesięcy.
Złote Rękawice Chirurgiczne2020.02.20 12:03
Kopertniku podaj się do dymisji jak masz honor, a lewe dziaczki przekaż dla chorych na raka; a POrche zlicytuj u Owsiak. Jako lekarz wstyd mi wraz z całym środowiskiem. Jesteś BALASTEM i trzeba go zrzucić do Czajki. Płyń wolni bez smrodu
Glaudiusman2020.02.20 12:01
Tak. Wejście o 6 rano i kajdanki.
moderator2020.02.20 11:58
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do nich właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością !!!
anonim2020.02.20 11:57
A co tam u Karczewskiego z jego płatnymi "wolontariatami"? Tu przynajmniej są twarde kwity. :-D
Piotr Nowak2020.02.20 11:57
Ja pier-dolę !!!!! Jeszcze tego brakowało !!!!!!!!!!! To ten PO-je-b i seryjny łapówkarz jest synusiem agenta UB !!!!! Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!!! Stawki u Kopertnika idą coraz wyżej ! Media donoszą o kolejnych przypadkach korupcji w szpitalu prof. Grodzkiego, które wyglądają wiarygodnie. Od marynarza, którego matka leżała w szczecińskim szpitalu w oddziale Grodzkiego, Kopertnik zarządał 15 tys. zł łapówki. Ten postawił na nogi rodzinę w USA, w Polsce, pozbierał wszystkie oszczędności i zapłacił pierwszą transzę w wys. 5 tys. zł. Niestety do drugiej transzy nie doszło bo matka po paru miesiącach umarła. Z jego oczów widać, że on jest pomylony albo psych i pomimo tylu faktów nie poda się do dymisji. My to musimy zrobić za niego ! D Y M I S J A !!!! I to natychmiast !!!!!
qwerty2020.02.20 11:35
Taaaaa. Gdybyście mieli prawdziwe dowody to prof. T. Grodzki dawno by siedział w areszcie. "...jakoby... dał ale nie pamięta kiedy i nie wie ile było w kopercie, inny wręczył 10 gr. itd itp. jeszcze inny wspierał fundację...." wszyscy Ci wasi świadkowie wprowadzają tylko zamęt jest to jednak zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy lep czyjej propagandy kryje się za tymi nićmi :-)
Moni2020.02.20 20:48
Spróbuj go posadzic jak myślisz kto się odważy to po pierwsze a po drugie sędzią musiałby mieć jaja
jula2020.02.20 11:27
Tomasz Koperta Grodzki może wszystko i wszystko mu wolno. Problem polega na tym, że on naprawdę w to wierzy.
Rym - cym - cym. 2020.02.20 11:21
To oczywiste. Grodzki powinien wezwać PROKURATORA GENERALNEGO i zadać pytanie: KIEDY DO KU.Y - NĘDZY PRZEDSTAWISZ MI ZARZUTY???!!!! CHCĘ SIĘ WRESZCIE DO NICH USTOSUNKOWAĆ!!!! /a może by tak Bielan przyśpieszył prokuratora?/
jula2020.02.20 11:30
Mówi się : Do krzywej nędzy, na dodatek wcale nie trzeba krzyczeć. Mają dobry słuch.
JS2020.02.20 11:10
Pan Grodzki zachowuje się jak p. Wałęsa i chce zyskać na czasie, zanim sam się spali w procesie. I co z tego, że jest profesorem ? U podstaw ludzkiego działania leżą zawsze proste, żeby nie napisać prymitywne instynkty. Jak udowodnią mu, że brał, to gotów jest orzec, że to nie on ale jego ręka brała, a z tą ręką on się nie utożsamia i że to ręka jest winna. On ją tylko zasila swoim organizmem. Skończy w hańbie jak PO. Pozdrawiam
kodeks2020.02.20 11:19
Skończy nie tylko w hańbie, ale w kryminale, to przestępca.
Urszula2020.02.20 10:59
No, kurcze, to mu udowodnijcie przestępstwo i już. Co to za zbieranie oświadczeń bywszych pacjentów. To wy, towarzyszu Bielan tyle lat w polityce i nie wiecie, że winę trzeba udowodnić? No, a gdzie byliście towarzyszu kilka lat temu kiedy te rzekome łapówki były przyjmowane?
ktoś tam2020.02.20 11:17
Jak widzę, jesteś w formie. Jak całe PeŁo... No tak, tak... bo Bielan miał siedzieć w gabinecie u Grodzkiego i nagrywać jak Grodzki pozował przy pobieraniu "zasiłku" dla pana dohtora... No popatrz, popatrz... jaki ten Bielan niegramotny... Kto by przypuszczał...
czerny2020.02.23 14:57
Jeden z głupszych komentarzy na tym portalu.