Adam Bielan: Andrzej Duda nie jest homofobem. Prezydent chroni praw rodziców - zdjęcie
16.06.20, 08:00Screenshot Youtube - Andrzej Duda

Adam Bielan: Andrzej Duda nie jest homofobem. Prezydent chroni praw rodziców

67

Pan prezydent chroni praw rodziców do decydowania o tym, jak przebiega edukacja ich dzieci i chroni przed zajęciami, których sobie nie życzą” – powiedział o Andrzeju Dudzie rzecznik sztabu prezydenta Adam Bielan.

W rozmowie z „Super Expressem” podkreślił, że podobnie jak absolutna większość Polaków, jest przeciwny adopcji dzieci przez tzw. małżeństwa homoseksualne. Dodał:

Nie uważam, żeby można to było nazwać poglądami homofobicznymi. Czym innym jest gwarantowanie praw wszystkim obywatelom, a czym innym nadawanie specjalnych praw parom jednopłciowym, jakie daje instytucja małżeństwa”.

Bielan został też zapytany o to, czy Andrzej Duda powinien był użyć słowa „neobolszewizm”. Odparł, że z poglądami można, a wręcz należy dyskutować i o to chodzi w kampanii wyborczej, jednak:

[…] nie można atakować ludzi. Musimy uważać, żeby w czasie ostatnich emocjonujących dni kampanii nie przekroczyć pewnej granicy”.

Padło także pytanie o to, czy mówienie o „ideologii LGBT” nie dehumanizuje osób „odmiennej orientacji” i tym samym nie daje przyzwolenia do słownej oraz fizycznej agresji przeciw nim. Bielan zwrócił uwagę, że w tym miejscu zaczyna się „akademicka dyskusja”, bo takie osoby istniały zanim powstał ruch LGBT, a jednak zaczyna się je z nim utożsamiać.

dam/PAP,"Super Express"

Komentarze (67):

Kramer2020.06.16 19:23
Panie Prezydencie! Zdecydowana większość naszego społeczeństwa była, jest i będzie przeciwko zbokom. I każdy z nas myśli tak samo jak Pan, tylko skorumpowane lewactwo urosło w siłę sprzedając się za pieniądze od Sorosa i Brukseli i do wyborów trzeba troszkę uważać. Po wyborach wykopiemy tych zboków z Polski. RAZEM !!!!
Darek2020.06.16 13:28
Andrzej Duda właśnie zrobił coming out i przyznał, że też jest gejem: https://demotywatory.pl/5005272/Prezydent-Andrzej-Duda-chyba-cos-przed-nami-ukrywal
zenio2020.06.16 13:14
Bielan, a które konkretnie prawa mają być odebrane rodzicom,że chcesz je chronić?
Ma\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\202gorzata2020.06.16 12:29
Lepiej by było dla Pana Prezydenta aby Pan Bielan nie popisywal się swoją POPRAWNOŚCIĄ europejską i nowomową na "tak i nie" bo to czyni zamieszanie co do katolickości p. Dudy. Nie musiałby wtedy kluczyć i gadać od rzeczy - co jest manipulacją i fałszem potwierdzającym zależność wobec prawa u.e. Takie ogólne mówienie, że rodzice mają prawo do edukacji swoich dzieci nie wyklucza jednoznacznie , że rodzice NIE mają PRAWA do ZNIEPRAWIANIA SWOICH DZIECI jak to ma miejsce w u.e. Szkoły są pod ZARZĄDEM i KONTROLĄ PAŃSTWA. A PROGRAMY są wdrażane i monitorowane przez Ministerstwo Oświaty. Rodzice po to mają Rząd aby rządził a nie zapraszał do PILNOWANIA porządku na terenie szkół. Wyborcy wybrali PiS to oni maja władzę i muszą pilnować porządku prawnego , OCHRONY RODZIN i dzieci. Odchyły od NORMALNOŚCI winny być przedmiotem troski prokuratury albo lekarzy a NIE GŁUPAWEJ PUBLICZNEJ DEBATY o różnorodności płci w którą dają się wkręcić politycy schodząc do poziomu ulicy i rynsztoka. Odpowiadanie na głupawe pytania dziennikarzy pracujących na rzecz OGŁUPIANIA POLAKÓW UWŁACZAJĄ godności Prezydenta i zrównują Go do poziomu ulicy. Pan Bielan ośmiesza się traktując akademickie dyskusje poważnie. To właśnie tam na tych lewackich w większości uniwersytetach w chorych głowach humanistów rodzą się te niebezpieczne ideologie.
Brutus2020.06.16 12:01
Skąd taki oszalały skowyt środowisk skrajnej lewicy? Bo uznanie ideologii LGBT za ideologię NISZCZY ich całą kłamliwą narrację ujawnia zbrodnicze cele Nie wchodźcie w bezsensowne dyskusje, im nie chodzi o prawdę Nie tłumaczcie się że nie jesteście wielbłądami - Oni nigdy się z niczego nie tłumaczą. Po prostu używajcie słów IDEOLOGIA LGBT, zawsze i przy każdej okazji.
Klapaucjusz2020.06.16 11:53
- Nie jestem homofobem, ale... - Nie jestem rasistą, ale... - Nie jestem antysemitą, ale... - Nie jestem nazistą, ale...
Brutus2020.06.16 11:58
co jest złego w tym co wy nazywacie "homofobią"? albo co jest złego w tym co wy nazywacie "antysemityzmem"? NB samo to że użyłeś tego słowa dowodzi, że jesteś rasistą uznającym szczególną wyższość rasową "semitów".
xdrew2020.06.16 11:50
Bielan przestań błaznować... nikt nie odbiera rodzicom praw...
Iza2020.06.16 11:27
Jeżeli broni praw rodziców, to niech zorganizuje referendum o wyrzuceniu religii ze szkół i wprowadzeniu edukacji seksualnej - niech naród zdecyduje, a Duda przestanie bredzić o obronie praw rodziców i narzucać skrajny katolicyzm jako prawo państwowe. Wyniki takiego referendum bardzo zdziwiłyby Dudę i kler.
Brutus2020.06.16 11:41
Chcesz masowego wciskania w rączki 7-latków gumowych penisów, jak w Niemczech? A może chcesz aby przymuszać, jak w Niemczech, rodziców do "zajęć praktycznych z masturbacji"? Rozumiem, że zasnąć nie możesz na myśl o "księdzu pedofilu", ale instytucjonalne molestowanie pedofilskie dzieci szkolnych i przedszkolnych to twój "konik"? Zastanów się co robisz
Brutus2020.06.16 10:54
Czas skończyć z lewacką "mową kłamstwa". Nie da się wygrać gdy wróg narzuca pojęcia i znaczenie słów. Homofobia to nic złego, tylko coś bardzo naturalnego, koniecznego i dobrego To naturalny i uprawniony sprzeciw wobec agresywnej i niebezpiecznej mniejszości. Głupia sprawa, ale przeciwnicy rewolucji na wyścigi zapewniają, że nie dyskryminują, szanują etc itp, ale druga strona nie zniża się do przepraszania że żyje - wyzywa, opluwa, prześladuje, bije, wysyła donosy, zaszczuwa i to wszystko robi z podniesionym czołem. "Wyklucza" przeciwników i nawołuje do samosądów i NIKT nie ma im tego za złe. Wspomagają tych zboczeńców również wielkie media, korporacje, banki i rządy. Jednym słowem - agresorów wspomaga zbrodnicze bydło. I "Ktoś" tu jeszcze chce się kajać i się usprawiedliwiać, że "nie jest homofobem"? JPDL, tu trzeba powiedzieć głośno - WYPIERNICZAĆ a tak przy okazji - jeszcze niedawno zboczeńcy intensywnie szukali "genów homo" Niczego takiego nie znaleziono, więc dali sobie spokój - ich media zaczęły jawnie łgać, że zboczenia są "wrodzone" kładąc lachę na badania naukowe i dowody. A wyniki badań są jasne - 31% molestowanych homoseksualnie 12-latków staje się homoseksualna. Jeśli zgwałcono (lub namówiono do eksperymentów) 18-latka, aż 15% z nich staje się homoseksualny. To badania w Polsce. Z badań w USA wynika, że połowa (ówczesnych) zboczeńców była molestowana w dzieciństwie. Czynnik środowiskowy jest absolutnie dominujący. I ktoś tu chce pozwalać zboczeńcom na swobodną ekspresję na ulicach? Na skuteczne polowania na nastolatków? Jesteście niebezpieczni.
anonim2020.06.16 11:18
Ci „zboczeńcy” jak ich raczysz nazywać, to ludzie, to czyjeś dzieci, może też Twoje, to członkowie tradycyjnych, najzwyklejszych rodzin, głównie katolickich, bo takie przeważają w naszym kraju. Masz się za kogoś lepszego? Wartościowszego? Popieram akcje rodziców „To nie ideologia, to moje dziecko” . Ci ludzie wykrzykują dziś głośno poparcie dla swoich dzieci, czyli zachowują się tak jak powinni, zawsze, w każdej sytuacji, niezależnie od wszystkiego i wszystkich, stają murem za swoimi dziećmi. I to są rodziny, z których trzeba brać przykład. A Ty sobie wyzywaj cudze dzieci, szczuj, wymyślaj. Ciekawe, czy jak przyjdzie pora, tak odważnie staniesz murem za swoim dzieckiem.
Brutus2020.06.16 11:30
Przecież to oni uważają się za kogoś lepszego. Nie przypominam sobie aby na lewicowców ktoś pisał donosy domagające się zwalniania z pracy, ani do prokuratorów domagających się wpakowania do więzienia. A to w tej chwili norma. LGBT to jest 100% ideologia, i żadne zaklęcia tego nie zmienią. Jeśli coś wygląda jak ideologia, chodzi jak ideologia i kwacze jak ideologia, to jest ideologią. A ci ludzie nie wyrażają poparcia dla swoich dzieci, tylko poparcie dla gnojenia, niszczenia, gwałcenia i poniżania wszystkich innych dzieci. Bo do tego sprawdzają się te pomysły.
Agnieszka Dz.2020.06.16 12:07
Ci ludzie wyrażają poparcie dla swoich dzieci, to często starsze, bardzo tradycyjne małżeństwa. I nie, nie jesteś od nich lepszy, tylko bardziej się boisz.
Brutus2020.06.16 12:11
Wyrażają poparcie nie dla swoich dzieci jako ich dzieci, tylko do tego co te "dzieci" robią złego. A co do poczucia wyższości, nie znam większego poczucia wyższości jak to, które każe mówić "ludziom gay": Jeśli nie chcesz być nam posuszny, to jesteś mordercą.
Agnieszka Dz.2020.06.16 12:25
Co robią złego? Takie się urodziły, na pewne rzeczy nie mamy wpływu.
Brutus2020.06.16 12:34
Chcą podstępem i przemocą narzucać wzorce wychowania dzieci, aby wmawiać tym dzieciom kłamstwa zmieniające ich heteroseksualność w homoseksualność. Chcą jeszcze wpływać na znaczenie słów aby kontrolować sposób myślenia ogółu ludzi no i wprowadzają jako kategorię prawa "myślozbrodnię" za którą ludzi się wywala z pracy, cenzuruje i skazuje w sądach. "Normalni" homosie niczego takiego nie robią, chcą po prostu żyć swoim życiem, a nie zmuszać nas do ich oglądania i do zajmowania stanowiska, a kto nie poprze, ten jest zwyzywany, opluty i zdegradowany do poziomu "mordercy", czyli podczłowieka.
Agnieszka Dz.2020.06.16 12:40
Nie chce mi się gadać, bo Ty jak nakręcony ciągle piszesz jedno i to samo. Odwagi, jak przestaniesz się bać wszystkiego, to będzie Ci łatwiej.
Brutus2020.06.16 12:53
Widzę że nie chce ci się gadać, bo nawet telefonu nie odbierasz. O siebie się nie boję. Wystarczy obawa o to co Oni zrobią krajem i jego mieszkańcami jeśli dorwą się do realnej władzy. Młodzież jest głupia, naiwna i względne łatwo przerobić ją na nawóz historii. Nie chcę aby polska młodzież stała się nawozem historii.
Naczelny2020.06.16 13:35
Zastanawiałem sie mkim jest idiota Brutus, ale już wiem. Mniej niż Zeroo
Brutus2020.06.16 11:38
A teraz do szantażu moralnego w stylu - "Nie chcesz być nam posłuszny? Ty morderco!" - dochodzi malownicze rozdzieranie halek i zawodzenia. Żenada
PiS to masoneria tak jak PO2020.06.16 10:08
Komoruski nigdy nie miał n. głosu. Dlatego nie był rozczarowaniem. Ale Duda tak. Miernota intelektualna, złotousty ale fałszywy katolik i patriota.Pięknie gada ale robi tak jak cały PiS . Odwrotnie..Judeochrześcijanin z żydokomunistycznymi powiązaniami czyli wypisz wymaluj Terlikowski:))) Tu sa autentyczni patrioci: https://www.youtube.com/watch?v=J6njCIMWTZw
...2020.06.16 10:14
A lewica jest na służbie diabła.
Urszula2020.06.16 9:49
Które gęba pełniejsza? Kima czy Dudy?
anonim2020.06.16 11:26
Wypad bo zalatuje ci z wora.
Suweren2020.06.16 18:21
Chyba jednak Kima. Choć nasz Pucuś też się ładnie zaokrąglił. Choć trzeba też mu przyznać, że widać, że ostatnio przynajmniej z 3-5 kg zrzucił.
ala wilk2020.06.16 9:31
A czy dzieci rodziców wierzących w płaską Ziemię powinny być zwolnione z lekcji geografii?
ktoś2020.06.16 10:02
Nie tylko z geografii. Również z biologii i fizyki. Niektóre teorie są bowiem sprzeczne z ze zdrowym rozsądkiem a co za tym idzie z prawdą objawioną. W ogóle w szkole powinno się uczyć tylko Historii Polski, języka ojczystego, łaciny, religii katolickiej (plus obowiązkowa służba ołtarza) oraz oczywiście wychowanie fizyczne.
Cool2020.06.16 10:11
... zamiast tego, nauka higieny i technik uprawiania stosunków analnych! ... Takiej chcesz edukacji?
ktoś2020.06.16 10:18
Nie umiesz czytać ?
Cool2020.06.16 13:45
Umiem, ... dlatego pytam.
Suweren2020.06.16 10:36
Hehe, winszuję poczucia humoru.
Brutus2020.06.16 11:16
Widzisz jakiekolwiek różnice w głupocie, pomiędzy LGBTciakami a płaskoziemcami?
boje-sie2020.06.16 11:32
Nauka jest zła. Jest zrodzona z ducha oświecenia, który niszczy wiare i który zrodził ateizm. Niestety w Polsce nie jesteśmy od tego wolni. Zawsze irytowało mnie gloryfikowanie konstytucji 3-go maja. Dobrze, że Kościół ją zwalczał, niszczyła hierarchięi porządek ziemski. Zresztą czemu się dziwić, skoro wiele czerpała z rewolucji francuskiej. Bardzo dobrze wiedział to Papież ówczesny. Rozbiory były karą za odejście od porządku bożego; gdyby nie one Polska byłaby dziś tak samo zepsuta jak kraje zachodu.
Brutus2020.06.16 11:14
Przecież płaskoziemcy w swojej głupocie niczym nie różnią się od kolesi głoszących "prawa LGBT" czy "normalność homoseksualizmu". Poziom absurdu bardzo zbliżony. Więc dlaczego zmuszasz normalnych ludzi do nauki absurdów o LGBT?
boje-sie2020.06.16 9:07
Niestety sprawy nie idą dobrze. PiS zamiast w kampanii zająć się gospodarką i uderzaniem w niekompetencje oPOzycji, rozpętał wojnę ideologiczną, którą przegrywa. Niestety nie wiecie co się dzieje w głowach Polaków, szczególnie młodych. Cieszy was poklepywanie przez tych samych ludzi, a nie widzicie że większość odsuwa się w drugą stronę. Młodzież jest STRACONA, patrzy na zachodni, antykatolicki, antyreligijny styl życia i jest w nim zakochana!!! Trzeba wiele lat by ten trend odwrócić. Strzeliliście sobie w stopę. Prawda o moralności i o obrzydliwości zboczeń sodomskich NIE JEST już modna w narodzie. Właśnie przegraliście wybory, a razem z Panem Dudą, przegrała cała Polska. Zaprzepaściliście wybory 10 maja. Miały być korespondencyjne, można było dzięki temu ocalić ojczyznę, korygując głupotę zaczadzonych rodaków. Tak, większe dobro upoważnia do podejmowania kroków nie koniecznie zgodnych z tzw. prawem. Ale wy byliście za uczciwi. Teraz większość głosów zostanie oddana klasycznie. oPOzycja antypolska bardzo dobrze przygotowuje się do patrzenia Wam na ręce na każdym poziomie organizacji wyborów. Nie wiele da się zrobić. Jedyna szansa, to wprowadzić stan wyjątkowy i nie dopuścić do wyborów. Oczywiście, że będzie szczekanie na zachodzie, ale dobro Polski i Kościoła jest ważniejsze.
czytar2020.06.16 9:05
Gdy w kampanii wyborczej - zamiast dyskusji o gospodarce i polityce zagranicznej - o jakimś LGBT? To mi się przypomina taki stary dowcip... „Wraca facet z delegacji. Otwiera szafę a tam goły gościu - K..wa, kolego ile razy mam powtarzać? Nie ma jej tu, rozwiodłem się!”. Koniec.
AAAtomek2020.06.16 9:02
wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+ wyPAD2020+
Iza2020.06.16 8:58
Jakich rodziców? Kuźwa, chyba tylko religijnych fanatyków. Normalni myślący rodzice są edukacji seksualnej i antydyskryminacyjnej. Jakich rodzin broni? Czy ten pacan wie, skąd biorą się osoby LGBT? Rodzą się w rodzinach, które ten idiota niszczy, wprowadzając do rodzin nienawiść. Są rodziny, w których członkowie nie mają orientacji hetero - Duda je dyskryminuje i narzuca światopogląd katolicki.
Cool2020.06.16 9:19
Nienawiść wprowadza się poprzez niszczenie tego co prawidłowo funkcjonuje od pokoleń!
Iza2020.06.16 9:47
Ha, ha, ha polecam trochę poczytać o historii rodziny. Rozumiem, że rodzina z przemocą też funkcjonuje prawidłowo? Rodzina, w której dzieci są zaniedbywane też funkcjonuje prawidłowo?
Cool2020.06.16 10:09
.... Od wielu pokoleń rodzina funkcjonuje na ustalonym schemacie!!! Rozumiem, że "rodzina" homoseksualna z przemocą, jest normalniejsza od patologicznej rodziny hetero?! ... otóż nie ... sam fakt wzorca jednopłciowego jest nienormalny!!!
Iza2020.06.16 10:59
Tak, rodzina homoseksualna jest normalniejsza od patologicznej rodziny hetero.Poza tym osoby o innej orientacji rodzą się także w katolickich rodzinach, mają rodziców, rodzeństwo, dziadków, kuzynostwo. TO NIE JEST NORMALNA RODZINA????
Cool2020.06.16 11:55
"rodzina" jednopłciowa jest tak normalna, że nawet sama musisz ją porównać tylko do rodziny patologicznej . ... wiesz dlaczego??? Ponieważ "rodzina" homo jest patologiczna z definicji!!!
Brutus2020.06.16 11:56
po pierwsze - nie istnieją, z definicji, rodziny homo Nieszczęście w postaci zgwałconego homoseksualnie dziecka nie powoduje, że twoja rodzina staje się homorodziną Niemal nikt się nie rodzi zboczeńcem. Nie ma "genu homo" Zboczeńcem się człowiek staje.
Iza2020.06.16 16:07
Nikt nie rodzi się religijnym fanatykiem, dopiero chodzenie na religię robi z człowieka durnia. Gwałcicielami dzieci są najczęściej ojcowie, wujkowie lub księża.
Cool2020.06.16 17:11
80% przypadków pedofilii w K.K. to gwałty homoseksualne ... Wniosek nasuwa się sam.
Kowidek2020.06.16 8:56
Nie jestem wirusem, jestem człowiekiem.
ktos2020.06.16 8:55
On jest kretynem, tchórzem, pacynką prezesa i paskudnym, oślizgłym człowiekiem.
Saki Faki2020.06.16 8:40
Chroni prawa rodziców. Broni praw rodziców. Dalej szukacie ,,dzennikarza"?
Piotr Nowak2020.06.16 8:24
Do kompletu bzdur zabrakło wam jeszcze że "broni Konstytucji" i że jest "niezależnym prezydentem" :D
Pachołek2020.06.16 11:00
A dlaczego miałby być niezależnym prezydentem? Każdy poprzedni był człowiekiem swojej formacji politycznej, ale oPOzycja robi z tego zarzut tylko w przypadku dudy. Jest zależny, bo nie tańczy jak mu jawni zdrajcy pachołki Rosji i Niemiec zagrają? Nie tylko zdrajcy, ale i łamacze konstytucji na potęgę, przy czym naczelnymi łamaczami konstytucji są tzw Sądy, które za PO (jawnych zależnych pachołków Niemiec) ustami swoich przedstawicieli jawnie zapowiadały, że będą orzekać wg prawa UE nawet jeśli oznacza to łamanie konstytucji.
Izydor2020.06.16 8:23
A miało być tak pięknie. Adrian pokaże jaki fajny z niego faszolek a niedoruchane incle od Bosaka I dziadzia Korwina zagłosują na niego w drugiej turze. Adriankowi niestety tąpneło poniżej 40 procent. Jak Bielana wysłali na front ideologiczny to znaczy że naprawdę jest źle.
heniek2020.06.16 8:20
Idiotyczne tłumaczenie i jeszcze bardziej idiotyczne strasznie ludzi lesbijkami i gejami. Jeśli ślub wezmą pary homoseksualne to co grozi rodzinom heteroseksualnym? NIC, dosłownie NIC, nadal będą żyli tak samo, a wy dajecie sobie wciskać jakieś pierdoły o zagrożeniach rodziny. Ludzie, kooorwa, zacznijcie myśleć sami i przestańcie zaglądać innym do łóżek.
Brutus2020.06.16 11:47
Jak to nic? Nikt nie będzie żył jak wcześniej, bo zboczeńcy, jak widać na zachodzie, skutecznie przerabiają dzieci i młodzież na kolejnych zboczeńców. Nie da się żyć jak wcześniej, gdy wszystkie dzieci są instytucjonalnie obrabiane w szkołach, szczute na rodziców i pouczane w kwestii zmiennopłciowości.
Oświecony w wierze Mega Węża 92020.06.16 13:26
brutus, jesteś debilem, prawda?
Brutus2020.06.16 12:37
Nikt wam nie zagląda do łóżek Niestety to wy zaglądacie dzieciom w tornistry i pakujecie się do szkół.
ladychepel2020.06.16 8:18
Uważam, że nikt, kto dyskryminuje ludzi, nie powinien rządzić krajem - powiedział w TVN24 siostrzeniec premiera Franciszek Broda. Jak wyjaśnił, sam jest osobą homoseksualną. Jego zdaniem, w wypowiedziach polityków PiS "chodzi o to, by zmobilizować elektorat, podebrać też elektorat Konfederacji".
Cool2020.06.16 8:47
Pełna zgoda! ... nikt nie powinien być dyskryminowany. Problem w tym, że tu chodzi o przywileje a nie dyskryminacje!!!
Suweren2020.06.16 10:41
Normalne życie to przywilej? A to ci checa, a niektórym wszystko się należy. Wygląda na to, że nawet to się należy, że się innym nie należy.
Brutus2020.06.16 12:04
Normalne życie czyli życie kosztem naszym i naszych dzieci? Prawo do infekowania cudzych dzieci homoseksualizmem albo namawiania do "zmiany płci"? To nazywasz "normalnym życiem"? Może zaraz dilerka narkotykowa też zażąda prawa do normalnego życia?
Suweren2020.06.16 17:14
Jakim kosztem? W zasadzie jest to grupa, która haruje i podatkami sponsoruje wam pińćsetplusy, wyprawkaplusy, urlopy macierzyńskie itp itd. Także to raczyj ty żyjesz ich kosztem. A to tym się można zarazić? Przez powietrze może?! Czy też może kupuje się na promo w Biedronce? Na kila sprzedają czy na sztuki?
Cool2020.06.16 13:08
Małżeństwo jest przywilejem, tylko dlatego, że daje szanse na ciągołść pokoleniową! .... Ze związku homoseksualnego, DZIECI NIE BĘDZIE!... a normalnie żyć nikt im nie zabrania.
Suweren2020.06.16 17:17
Najlepiej ciągłość pokoleniową zapewnia sobie popijająca patologia z piętnaściorgiem dzieci na 2 pokoje. Szacowni ludzie, nie ma co. Nie zabrania? A nie raz słyszałem, żeby ich do gazu...
M.a2020.06.16 8:17
Panie Prezydencie kibicuję Panu, ale proszę uważać prowokacji ze strony lewicy i nie tylko będzie coraz więcej.
kanalie2020.06.16 8:30
kto jest wiekszy homofob ziemkiewicz czy duda?
Suweren2020.06.16 10:01
Ale jak to? Przecież cała dyskusja została wywołana przez jego obóz, więc jaka prowokacja? Raczej kiepski manewr.