Aborcja śmiertelnie niebezpieczna dla kobiet - zdjęcie
01.05.14, 18:17

Aborcja śmiertelnie niebezpieczna dla kobiet

7

Portal Life Site News podaje, że według nowego badania przeprowadzonego w Indiach kobiety, które przebyły aborcję, mają 180 proc. szans zachorowania na raka piersi względem matek, które nie zabiły żadnego ze swoich dzieci.

Naukowcy przebadali 220 kobiet w mieście Aurangabad i odkryli, że im więcej kobieta miała aborcji, tym większa jest szansa, że zachoruje na raka piersi.

Badanie zostało opublikowane w sobotę w magazynie Research in Endocrinology (abstrakt TUTAJ)

W styczniu tego roku przedstawiono na łamach Indian Journal of Cancer wyniki innego badania, wskazującego na bardzo silny związek aborcji z rozwojem raka. Według tamtego badania kobiety, które zabiły dziecko lub dzieci, mogą być narażone na raka piersi nawet o 626 proc. więcej (abstrakt TUTAJ).

Z kolei metaanaliza 36 chińskich badań pokazała, że ryzyko raka piersi wzrasta po aborcji o 44 proc.

pac/lsn

Komentarze (7):

anonim2014.05.1 18:48
Nawet nie chce mi się liczyć jaką to urojoną liczbę wzięto pod uwagę, by te 180 % dostać ... A ja twierdzę, że oglądanie TV (każdej) jest wybitnie rakotwórcze. Dowód? Circa 99,9% osób które zachorowały na raka oglądało TV choć raz w życiu ...
anonim2014.05.1 18:52
Trudno mi te dane skomentować. Jedn jestpewne 100% aborterów to mordercy.
anonim2014.05.1 18:52
Przykro mi, Research in Endocrinology to kompletnie nieznane czasopismo, nie mające impact factora i nie indeksowane nawet w Google Scholar. Z tego co widzę, opublikowało dotąd tylko 13 artykułów od 2013 roku. Żaden naukowiec nie weźmie na poważnie wyników opublikowanych w takim piśmie. Ostatnio powstało dużo wydawnictw open access, w których za wysoką opłatą można opchnąć każdy artykuł niezależnie od jego wartości naukowej. Natomiast Indian Journal of Cancer ma impact factor 1.1, co jak na czasopismo medyczne jest śmieciowym wskaźnikiem cytowań. Po prostu jest to kiepskie czasopismo, więc jakość wyników może budzić wątpliwości. Dobrze wykonane badania publikuje się w porządnych czasopismach.
anonim2014.05.1 19:04
Smierć przyciąga śmierć.
anonim2014.05.1 19:44
Licytowanie, które pismo jest bardziej naukowe, a które mniej, w tym przypadku jest niepoważne. Ciąża to proces naturalny, tak jak chodzenie starego nakręcanego zegarka, do którego ktoś niestety nasypałby piasku zatrzymując mechanizm..(aborcja). Nie trzeba być specjalistą z żadnej dziedziny, aby zrozumieć że takie działanie nie pozostaje bez konsekwencji biologicznych a tym bardziej psychicznych dla organizmu, który został powołany aby zrodzić życie. Różne "research" to zresztą potwierdzają .
anonim2014.05.1 21:04
To, że organizm kobiety zupełnie się przestawia, koncentruje się na wysiłek, kiedy jest powołany aby zrodzić nowe życie, wiedzieli już starożytni, ale też i ubole z byłych krajów socjalistycznych. Wtedy walka sportowa miała charakter wojny ideologicznej, podobnie jak wyścig zbrojeń czy podbój kosmosu Zdarzały się przypadki , że taki ubol sprawiał ,że zawodniczka, we "właściwym czasie" zachodziła w ciążę, dokonywano aborcji przed zawodami, aby organizm zawodniczki był na maksa, aby zdobyć medal. Za co?.No, niektórzy z trolli powiedzą eufeministycznie: za optymalizację organizmu kobiety... To tak, a propos skutków aborcji. Gdzie tam choroby... Samo dobro. W tym przypadku, medale, chwała i wyższość systemu...A dziś ..."wolność"!. Tylko od czego?
anonim2014.05.1 21:20
ludzie ktorzy przykladaja lape do zabijania dzieci w lonie sa jak ci mordercy ktorzy morduja ludzi, tylko absurd polega na tym, ze prawo pozwala mordowac dzieci w lonie, a kaze tych co morduja juz urodzonych ludzi. No to jak dla mnie cos tu jest nie halo. A druga sprawa wiekszosc politykow nie wazne z jakiego panstwa, to tak naprawde zdeprawowani ludzie, ktorzy mysla ze jak maja wladze i pieniadze to moga oddawac sie swoim perwersjom i innym je narzucac. I do tego zeby uspic swoje sumienie wmawiaja ze Boga nie ma, po to zeby moc dalej oddawac sie swoim zboczonym myslom. Ale na kazdego przyjdzie dzien i kazdy odpowie za swoje grzechy czy tego chca czy nie. Smierc jest dla kazdego. I kazdy zda rachunek z milosci wobec blizniego swego. A rachunek wystawi nam Bog taki jaki bedzie sie kazdemu nalezal. Wiec czy jestes ateista, czy wierzacym ale zostaniesz rozliczony z milosci do drugiego czlowieka.