05.11.19, 13:56(fot. screen)

Abby Johnson apeluje: Potrzebujemy teraz silnej Polski! Potrzebujemy świadectwa wiary Polaków!

Abby Johnson, była dyrektorka kliniki aborcyjnej, obecnie działaczka pro-life, na podstawie życia której napisano scenariusz filmy "Nieplanowane", zwróciła się do Polaków.

W rozmowie Abby Johnson wyznaje, że zamierzała pracować dla Planned Parenthood do emerytury, bowiem uważała, że postępuje właściwie, pomaga ludziom.
 

- Musisz oddzielić matkę od dziecka, żeby móc pracować w klinice aborcyjnej - wyznaje działaczka, wspominając, że wcześniej nie zastanawiała się nad tym, że zabiera komuś życie, myślała jedynie, że ułatwia rozwój i karierę matce, która dziecka nie chce.


Johnson przyznaje, że PP reklamuje szeroki zakres swoich usług, ale najbardziej dochodowym jest aborcja. Kobieta wspomina to, co zobaczyła na ekranie monitora służącego do wykonywania badań USG tego dnia, który odmienił jej życie i spojrzenie na sprawę aborcji.

Opowiada także, jak bała się zostawić pracę i jak zdecydowała się zaufać Bogu w tym, że jeśli postąpi słusznie, to On jej nie zostawi.

Obecnie Abby Johnson jest matką ośmiorga dzieci i rozwija się zarówno jej wspólnota, jak i działalność związana z ruchem pro-life. 
 

- Choć jest to trudne i czasami jesteśmy prześladowani z powodu naszych przekonań, to powinno nas umocnić w kontynuowaniu tej walki. Mogą być chwile, gdy będziemy cierpień, ale nigdy nie będziemy cierpieć bardziej niż dziecko w łonie, ani bardziej niż Jezus Chrystus - powiedziała.


Johnson zachęca, by cierpienie spowodowane prześladowaniem oddawać Bogu w intencji zabijanych dzieci i złamanych aborcją kobiet.

- My, katolicy na całym świecie, potrzebujemy Polski, by trwać teraz w sile. Wszyscy, kiedy myślą o Kościele katolickim, mają na myśli Watykan, Rzym. Ale wielu z nas Kościół katolicki kojarzy się z Polską, z pięknem Kościoła katolickiego w Polsce. Potrzebujemy, by Polska pozostała silna. Potrzebujemy świadectwa wiary Polaków... - stwierdziła.

 

bz/tysol.pl

Komentarze

Max Fiend2019.11.6 19:53
Właśnie dziennikarze ustalili, że to oszustka i wszystko zmyśliła dla kasy :-D
Azazel2019.11.6 9:41
No pewnie, że prolajferzy potrzebują Polski. Gdzie indziej znajdą tylu oszołomionych wielbicieli płodów i zacietrzewionych fanatyków religijnych? Islam tego filmu nie obejrzy, bo amerykański.
Ola2019.11.6 5:57
A jednak można zmienić swoje życie tylko w naszym kraju coś takiego prawie się nie zdarza i egoista pozostaje egoistą na całe życie. Od lat sledzę opozycję i z każdym rokiem są coraz gorsi,
iza2019.11.5 18:01
Właśnie okazało się, że Abby Johnson zwolniła się z powodu nawrócenia, ale wykrycia jej uczciwych praktyk polegających na wykorzystaniu służbowego e-maila do obmawiania pracowników. Została też oskarżona o spadek wydajności.
UśmiałemSięWKinieKiedyGłódźRobiłZSiebieŚwinię2019.11.5 15:58
Żałosne marketingowe pląsy nad kato-gniotem. Miliony Polaków widziały nasze własne, polskie, narodowe antyklerykalne arcydzieło "Kler". Nawet wywiad z zapłodnioną baśniowo bozią nie wyciągnie tego zagranicznego gniota ku takiej popularności i rozgłosowi, jakim cieszy się film "Kler".
QQQQQ2019.11.5 16:09
Art.196. KK. Obrażanie uczuć religijnych innych osób. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Michał Jan2019.11.5 16:11
Dobrze, że przyznałeś, że było antyklerykalne, a nie obiektywne, świński cycku.
xx2019.11.5 14:50
Mam przeczucie że ten film poruszy sumienia, Polska stanie stanowczo w obronie nienarodzonych dzieci przeciwko światowemu lewactwu. Potrzeba więcej edukacji, bo ludzie wierzą nachalnej propagandzie proaborcyjnej, że to nic takiego, zlepek komórek, prawo kobiety itd
anonim2019.11.6 6:04
Niestety, ja takiej nadziei nie mam. Przecież to już było. Nazywało się "Niemy krzyk" i jakoś na niezbyt długo wystarczyło tego "poruszenia". Tych ludzi już chyba nic nie poruszy. Mnie, w każdym razie, już ręce opadły.
Polacy2019.11.5 14:44
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty Wodzu zastępów anielskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen
anonim2019.11.5 14:37
JEZUS ŻYJE ! KRÓLOWO POLSKI MÓDL SIĘ ZA NAMI !
ja2019.11.5 14:23
No proszę, nie wiedziałem że ona jest katoliczką na filmie nie ma wątku jej konwersji. Polecam film i książkę.
arbiter elegancji2019.11.5 14:05
"Opowieści o niezależności Stanisława Piotrowicza i Krystyny Pawłowicz, która ma budować niezależność Trybunału Konstytucyjnego, czyli dzisiejszy przekaz dnia, można włożyć między bajki" - stwierdził Tomasz Terlikowski. Katolicki publicysta przekonuje, że orzeczenia TK ws. aborcji są świadectwem tego, że był on niezależny w czasach prof. Andrzeja Zolla i Andrzeja Rzeplińskiego.
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.11.5 14:26
Polski TK - nigdy nie był niezależny. Polski TK zawsze orzekał w interesie kościoła i władzy - bo po to został powołany.