03.06.19, 17:01zdj. screen Youtube/Onet Rano

A na lewicy... Wojenka o Lisińskiego!!!

"Czy Marek Lisiński był molestowany? Pojawiają się wątpliwości"- zadali dziś pytanie dziennikarze Dużego Formatu na stronie Wyborcza.pl.

Chodzi o o szefa fundacji "Nie Lękajcie się", wokół którego gromadzą się już publiczne zarzuty o wyłudzenia, a który jest niejako osią filmu braci Sekielskich i który jako ofiara pedofilii gościł w Watykanie razem z Diduszko-Zyglewską i Scheuring Wielgus.

"Katarzyna Włodkowska [współautorka artykułu o Lisińskim - przyp. red.] chciała, by władze Fundacji wstrzymały się z dymisją Marka Lisińskiego do czasu, gdy ukaże się jej tekst. Odpowiedziałam, że nie ma takiej możliwości, bo to nieetyczne"-mówi naTemat Agata Diduszko-Zyglewska, działaczka Fundacji Nie Lękajcie Się.

"Ciekawy ruch wyprzedzający. Ważniejsze: Czy Pani Agata Diduszko pamięta swój telefon do redaktora DF-u z prośbą o wstrzymanie publikacji o Marku Lisińskim?"-pisze z kolei Katarzyna Włodkowska

"Cierpliwości. Jak się babki pożarły to wszystko wypłynie."-komentuje Kataryna.

 

Tysol.pl

Komentarze

baba-jaga2019.06.3 20:35
Marek Lisinski byl molestowany, bo stwierdzil to sad biskupi. Gdyby byly jakies watpliwosci, to na pewno policzonoby je na korzysc oskarzonego ksiedza. Wiec oszusci niech zamkna ujadaczki.
Wojciech2019.06.3 18:04
Lisiński jest już niewiarygodny. I pomyśleć, że był on prezesem fundacji "Nie lękajcie się". Jaki prezes, taka fundacja.
J.P2019.06.3 19:02
A Tischner współpracował z komuchami. Jaki Tischner taki Kościół. Teraz dobrze?
Arturo2019.06.3 17:25
jednak był śpiochem ukrytym w fundacji
Paula2019.06.3 17:13
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej grupie mogłabym sporo takich osób znaleźć (jeśli post jest dla Was nie na miejscu, proszę o informację, nie doszukałam się w regulaminie stricte takiej informacji) Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
anonim2019.06.3 17:38
Proszę spróbować w redakcji u Michnika . Oni zadeklarują co tylko potrzeba
ttk2019.06.4 7:41
Byłem zainteresowany wypełnieniem ankiety, ale przestałem, gdy zobaczyłem wybór płci - co to znaczy inna płeć - proszę sobie poszukać chętnych do pomocy wśród różnego rodzaju zboczeńców