,,Zielona Granica” to odrażający paszkwil na polski mundur

Film ,,Zielona Granica” to odrażający paszkwil na polski mundur. Ile komentarzy widzimy, oburzenia w internecie, w mediach, u zwykłych ludzi w odniesieniu do tego filmu. Słyszeliście o tym na pewno. Zobaczcie do jakich ataków oni się posuwają. Jedna z platform internetowych, jednym z portali internetowych, który też promuje ten paszkwil, ten odrażający obraz Polaków, oni robią z nas poprzez ten film ciemniaków morderców, prymitywów, oni chcą zrobić z nas taki naród, bo wiedzą, że takim, zakompleksionym, zastraszonym łatwiej się rządzi, taki naród łatwiej wysłać na szparagi do Berlina – podkreślił premier Morawiecki.

PO największym zagrożeniem dla inflacji

Największym zagrożeniem dla inflacji jest Platforma Obywatelska. Jak oni przyjdą do władzy, to zmuszą spółki energetyczne i spółki paliwowe do tego, o czym teraz mówią. Narzekają na za niskie ceny, czyli będą chcieli podnieść te ceny. Co się stanie z inflacją jak oni, Platforma podniesie ceny inflacja natychmiast pójdzie w górę – stwierdził premier.

Ja zostawiłem bardzo dobrze płatną pracę w banku dla Polski, a Tusk zostawił Polskę dla bardzo dobrze płatnej pracy w Brukseli, dla interesów niemieckich. Różnica między mną, a Tuskiem jest taka, która bardzo ich boli, że ja dorobiłem się przed wejściem do polityki, a Tusk dorobił się na polityce i na służeniu niemieckim interesom – mówił dalej Mateusz Morawiecki.

Świadome niszczenie języka polskiego przez PO

Chcę przestrzec moich konkurentów politycznych i wszystkich rodaków przed tym, co PO wyprawia. Oni uprawiają świadomie, niszcząc polski język, pedagogikę ośmiu gwiazdek. Znacie tę ich pedagogikę ośmiu gwiazdek. Oni doprowadzają do tego, że nasi posłowie są atakowani, że w Zgierzu, Włocławku, Warszawie, Legionowie wybijane są szyby w lokalach wyborczych, posłów, senatorów PiS. Niszczony jest spokój społeczny, że ten ohydny, wulgarny język nawet przelewa się już do opinii publicznej – podkreślił polski premier