Miękko i lekko, dzięki puchowemu wypełnieniu

Kołdry Ludwika wyróżnia przede wszystkim to, że posiadają one puchowe wypełnienie. Tymczasem, gęsi puch od lat uważany jest za jeden z najbardziej jakościowych materiałów. Kołdra puchowa sprawia, że jest nam lekko oraz przyjemnie. Czujemy się komfortowo o każdej porze roku, ponieważ puch grzeje, ale również przepuszcza powietrze i pozwala odprowadzać nadmiar wilgoci. Kołdry polskie marki Ludwika zatroszczą się także o osoby o wyjątkowych potrzebach, czyli o alergików. Jeśli zatem mamy skłonności do alergii, śmiało postawmy na jeden z antyalergicznych wariantów. 

Rozmiar dostosowany do indywidualnych potrzeb

Każdy z nas powinien czuć się w łóżku bezpiecznie, dlatego zawsze wybierajmy to, co dla nas najlepsze, kierując się swoimi indywidualnymi preferencjami i potrzebami. Jeśli mamy słabość do naprawdę dużych kołder, idealnym wyborem będzie dla nas kołdry 200x220 puchowe. Równie dobrze możemy jednak postawić na kołdrę Ludwika o mniejszym rozmiarze. Z większych kołder zadowolone będą przede wszystkim pary. Jeśli zatem dzielimy łóżko ze swoją drugą połówką, rozważmy właśnie taki zakup. Jeśli nie, w zupełności wystarczy nam kołdra puchowa 160x200. Marka Ludwika zatroszczyła się o to, abyśmy naprawdę mieli z czego wybierać. 

Elegancki i szykowny wygląd 

Zdecydowanej większości z nas zależy oczywiście na tym, aby kołdra którą otulamy się każdej nocy była funkcjonalna. Nie mniej istotne jest jednak to, by była ona atrakcyjna pod względem wizualnym, w końcu sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. Na szczęście, kołdra Ludwika jest nie tylko estetycznie wykonana, ale i bardzo praktyczna. Dzięki temu, wyrób ten zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Marce przyświeca bowiem troska o każdy, nawet ten najdrobniejszy szczegół. Dlatego też, kołdra robi naprawdę świetne pierwsze wrażenie, a jak wiadomo to ono jest najważniejsze. Do zakochania w końcu jeden krok! Solidne obszycia sprawiają, że nie musimy absolutnie martwić się o to, że puch wydostanie się na zewnątrz. Żadne niesforne piórko nie przyprawi nas zatem o niespodziewane kichnięcie.

Staranne wykończenie poszycia

Najlepsze kołdry to takie, które posiadają nie tylko wysokiej jakości wypełnienie, ale i odpowiednio dobrany materiał zewnętrzny. I kołdry Ludwika właśnie takie są! Wypełnienie pokryte jest bowiem w stu procentach bawełną, na dodatek o dość gęstym splocie. Materiał ten jest naturalny, a więc i niezwykle przyjazny dla skóry. Pozwala jej oddychać, doskonale przepuszczając powietrze. o każdej porze roku. Bawełna jest także mocna i wytrzymała, dzięki czemu kołdra ma szansę posłużyć nam przez długie lata. To na pewno doskonała wiadomość dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i ekonomiczne rozwiązania. Kołdry Ludwika są bardzo starannie wykończone, a więc nie trzeba martwić się o to, że wypełnieniu zagrożą jakieś niekorzystne czynniki zewnętrzne. 

Polska marka

A co jeśli przy zakupie kołdry moglibyśmy wesprzeć rodzimy biznes? Kupując kołdrę marki Ludwika możemy właśnie tak zrobić. Jakościowe wyroby produkowane są bowiem w całości w Polsce. Na tym jednak zalety nie kończą się. Kołdry proponowane przez markę powstają z wykorzystaniem surowców pochodzenia naturalnego. Co więcej, doskonale sprawdzone jest ich pochodzenie.