Najlepsze korepetycje online w Polsce

Znane porzekadło głosi, że człowiek uczy się przez całe życie. Jest w tym sporo prawdy, co widać szczególnie po popularności korepetycji online w Polsce. Okazuje się, że chętnie korzystają z nich nie tylko uczniowie szkół publicznych, ale również dorośli, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Rynek korepetytorski nad Wisłą rozwija się w najlepsze, zatem warto przyjrzeć się 5 najlepszym serwisom, które oferują ten rodzaj edukacji.

 1. BUKI School

Na pierwszy ogień idzie portal, który skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. BUKI School gwarantuje innowacyjne podejście do nauki poprzez indywidualne zajęcia z korepetytorem online. Nauka z wykwalifikowanymi i doświadczonymi nauczycielami możliwa jest w zakresie następujących przedmiotów:

 • Język angielski

 • Język niemiecki

 • Matematyka

 • Biologia

 • Chemia

 • Fizyka

 • Język polski

 • Język hiszpański

Sprawdzając aktualne opinie o BUKI School można wyciągnąć jeden wniosek: jest to wysokiej klasy serwis internetowy, oferujący bogactwo jakościowych zajęć dla uczniów. Metody edukacyjne wyróżniają się tutaj indywidualnym podejściem do każdego podopiecznego, co zapewnia maksymalizację efektów. W ten sposób uczniowie zyskują możliwość nauki wybranego przedmiotu zgodnie z własnymi potrzebami i oczekiwaniami.

 1. E-Korepetycje

Serwis E-Korepetycje jest jedną z najpopularniejszych w Polsce platform z ogłoszeniami korepetytorów. Na uczniów czeka tutaj szeroki wybór przedmiotów szkolnych, jak również innych umiejętności, jakich można uczyć się także online. Portal umożliwia każdemu wygodne poszukiwania korepetytorów na podstawie własnych preferencji lokalizacyjnych czy czasowych.

Jeżeli chodzi o recenzje E-Korepetycji, platforma cieszy się sporym zaufaniem klientów. Istnieje jednak jeden mankament, który dotyczy pewnej samowolki, jaka ma miejsce na tej stronie. Okazuje się bowiem, że ogłoszenie może tutaj dodać każdy, a wiedza i umiejętności korepetytorów nie podlegają żadnej weryfikacji. Istnieje zatem ryzyko nieudanej współpracy.

 1. Korepetycje.pl

Portal internetowy o nazwie Korepetycje.pl to kolejna platforma oferująca nauczycielom możliwość ogłaszania swoich usług edukacyjnych. Serwis ten rozpoczynał działalność już w 1998 roku, co czyni go jednym z najstarszych na rodzimym rynku. Portal zrzesza blisko 70 tysięcy korepetytorów z całej Polski.

W ofercie portalu znaleźć można korepetycje z języków obcych, przedmiotów ścisłych, ekonomicznych, humanistycznych, przyrodniczych. Do tego dochodzą kategorie ze sztuką i sportem. Warto zaznaczyć, że platforma ta cieszy się uznaniem również wśród studentów, którzy chętnie sięgają po wsparcie w edukacji wyższej.

 1. Korepetycje24

Trzeba przyznać, że serwis internetowy Korepetycje24 bardzo szybko urósł do rangi jednego z największych portali z ogłoszeniami w naszym kraju. Dziś na stronie tej znaleźć można ponad 110 tysięcy ogłoszeń z lekcjami prywatnymi. Podobnie jak w przypadku portalu E-Korepetycje, każdy może swobodnie reklamować swoje usługi.

Podział ogłoszeń jest tutaj wygodny w obsłudze, co pozwala łatwo i szybko znaleźć interesujące przedmioty. Korepetytorzy oferują za pośrednictwem strony lekcje zarówno stacjonarnie, jak też przez Internet. Opinie o projekcie Korepetycje24 są zwykle przychylne, choć niektórzy zwracają uwagę na wysokie stawki, jakie narzucają sobie korepetytorzy w większych miastach.

 1. Ekorki.pl

Portal Ekorki.pl szczyci się tym, że przy pomocy swoich korepetytorów każdy uczeń może rozwijać swoje umiejętności. Faktem jest, że serwis cieszy się sporym zainteresowaniem użytkowników. Odbiega on jednak nieco od liderów na rynku, gdyż projekt platformy z ogłoszeniami pozostawia nieco do życzenia.

Mowa przede wszystkim o funkcjonalności witryny i łatwości obsługi. Layout portalu wymaga nieco dopracowania, ponieważ wyszukiwanie korepetycji nie należy tutaj do najprzyjemniejszych zadań. Kiedy jednak uda się przebrnąć przez niewygodny interfejs, można skorzystać z niezwykle rozbudowanej oferty lekcji prywatnych.

Podsumowanie

Korepetycje stacjonarne czy online? Wybór należy do Ciebie! Sprawdź jedną z powyższych platform i postaw na wyspecjalizowane zajęcia indywidualne z korepetytorem. Ucz się tak, jak Ci wygodnie, a przekonasz się, że wkrótce Twoje wyniki w nauce się poprawią. Powodzenia!