9-letnie muzułmanki są w Londynie zmuszane do ślubu - zdjęcie
28.08.13, 14:02fot. emerentian/sxc.hu

9-letnie muzułmanki są w Londynie zmuszane do ślubu

10

Całą sprawę potwierdza minister sprawiedliwości. W 2012 roku wydano aż 36 zarządzeń, które miały chronić zbyt młode dziewczęta przed zamążpójściem.

Według IKWRO, problem staje się coraz większy, ale opinia publiczna nie poświęca mu żadnej uwagi. Organizacja twierdzi, że dzieje się tak z powodu politycznej poprawności i niechęci do krytykowania islamu.

Dianna Nammi, dyrektorka IKWRO, powiedziała: „Te dziewczęta chodzą jeszcze do szkoły podstawowej, w domu odrabiają lekcje, a jednocześnie są – nazywając rzeczy po imieniu – wykorzystywane przez mężczyzn w średnim wieku. Są żonami w mundurku szkolnym”.

Dianna Nammi wyjaśnia też, dlaczego rzeczone dziewczęta nie protestują: „Powodem, dla którego nie przeciwstawiają się [tej praktyce], jest to, że są zgodnie z prawem terroryzowane, by nie mogły o tym mówić. Do tego podlegają żelaznej kontroli ich rodzin”.

Dziewczęta wychodzą za członków rodzin albo za przyjaciół rodzin. Wg interpretacji jednego z londyńskich imamów, ma to służyć ochronie ich dziewictwa. Chodzi więc o ochronę przed mężczyznami, których ojciec dziewczyny nie uznaje za odpowiednich.

Szariat pozwala na małżeństwo, gdy tylko dziewczyna osiąga dojrzałość płciową, co zdarza się już w 9. roku jej życia. Wskazuje się przy tym na przykład Mahometa, który poślubił Aishę, gdy miała zaledwie 6 lat.

PCh/katholisches.info

Komentarze (10):

anonim2013.08.28 14:55
@perfectstranger Dodaj jeszcze, że szczują na komunizm i faszyzm, "bo nie wolno patrzeć na świat inaczej niż red. TPT".
anonim2013.08.28 14:58
perfectstranger ; ..."mimo że islam jest religią Księgi objawioną z udziałem anioła od Zwiastowania.." no co ty powiesz-znawco? i ten sam anioł mówi ustami immamów -zabijajcie niewiernych. Nie obnoś się ze swoją głupotą w sieci , dobrze na tym wyjdziesz!
anonim2013.08.28 14:59
islam nie jest religią tylko systemem politycznym
anonim2013.08.28 15:24
Jeśli faktycznie tak się dzieje, "kominiarze" powinni wjechać o 6 rano do domu, gdzie uprawiana jest pedofilia i zaciągnąć skutego łąńcuchami pedofila przed sąd.
anonim2013.08.28 18:34
ściągnijmy więc jeszcze więcej ciapatych do Europy.
anonim2013.08.28 19:35
Kto napisał, że "prawdziwe człowieczeństwo, prawdziwa kobiecość nie jest zależna od wieku, ale od sumienia." ???????
anonim2013.08.28 19:52
czszcz51 - wynikałoby z tego, że redaktor miał na myśli tylko i wyłącznie katolicyzm ? Generalnie Fronda opowiada się za prawem do wolności religijnej. Jednak gdy przyjdzie co do czego to się okazuje, że wolność ma być tylko dla katolicyzmu. Inne religie mogą się cieszyć wolnością tylko w zakresie w jakim ich zasady nie popadają w sprzeczność z widzimisię redaktorów Frondy. Jednak Fronda bardzo by chciała uchodzić za obrońcę wszelkiej wolności religijnej. Sytuację pogarsza fakt istnienia specyficznej frondowej odmiany katolicyzmu w wielu punktach sprzecznej chociażby z nauczeniem papieża Franciszka. Efekt tego jest taki, że artykuły często sobie przeczą. Nie widać w tych tekstach jednej i konsekwentnej linii.
anonim2013.08.28 21:50
Pedofilia, na którą nikt nie reaguje. Co innego pedofil w sutannie, prawda? Tego należy od razu ukamienować i jego przypadek roziągnąć jako regułę na całe duchowieństwo. Ba, na wszystkich katolików. Muzułmanin może. I nawet feminazistki milczą?? Chodziłam na kurs niemieckiego z muzułmańskim dziewczynami, w mojej grupie były dwie bardzo młode, naprawdę zaszczute dziewczyny. Śliczne, fajne, bezwzględnie poddane mężom, z zakazami telefonowania do swoich matek (!!), zdane na męża i teściową, mogły wyjść tylko na kurs językowy. Jedna kobieta, mająca 6 dzieci, nie wiedziała - dosłownie, nie znała znaczenia słowa HOBBY. Nie wiedziała, do której szkoły chodzą jej dzieci, bo "mąż je odwozi". I tu nasi postępowcy milczą.
anonim2013.08.28 23:14
czszcz51 - czyli tym bardziej Fronda sobie sama zaprzecza. Są za a nawet przeciw. Farsa!
anonim2013.08.29 10:32
Czy feminazistki planują więc jakąś akcję w Londynie, czy będą wciąż zajmować się walką o prawo do wyzwolenia się z resztek rozumu?