Cierpiałam na lęk paniczny. Uzdrowił mnie św. Szarbel
Dwa miesiące po uzdrowieniu opowiedziałam lekarce o tym, co się stało. Jej zdziwienie było wielkie, jak powiedziałam jej, że nie biorę już żadnych leków
Autor
Redakcja
Migrated legacy fallback author.
Artykułów: 229463
Dwa miesiące po uzdrowieniu opowiedziałam lekarce o tym, co się stało. Jej zdziwienie było wielkie, jak powiedziałam jej, że nie biorę już żadnych leków
Zaskakuje, że Michał Szutowicz, znany jedynie z chuligaństwa, przemocy i wulgarności, stał się bohaterem lewicowych mediów. Co jednak, gdyby „Margot” chciał pójść dalej i zostać posłem? Politycy Lewicy i Koalicji Obywatelskiej nie widzą przeszkód, aby znalazł się na ich listach wyborczych.
Na Mszy św. w czasie spotkania środowisk Radia Maryja i Telewizji Trwam homilię wygłosił biskup senior diecezji świdnickiej Ignacy Dec. Hierarcha podjął temat coraz agresywniejszej dziś ideologii gender, którą określił największym współczesnym zagrożeniem dla ludzkości.
- „Co to jest?! Niedługo się okaże, że wojsko swoje funkcje, za które wszyscy płacimy, będzie wykonywało tylko wtedy, kiedy wystawi się samorządowi rachunek” – mówi poseł PO Marcin Kierwiński o pomocy wojska ws. warszawskiej oczyszczalni ścieków.
Okazuje się, że nie tylko Warszawa ma problem ze zrzucaniem nieczystości do rzeki. W mediach społecznościowych udostępniono film, na którym widać jak również do Odry w Szczecinie wpływają ścieki. Tamtejszy Zakład Wodociągów i Kanalizacji potwierdził, że w związku z intensywnymi opadami deszczu podjęto decyzję o zrzucie odpadów.
Media poinformowały dziś o poprawia zdrowia Aleksieja Nawalnego, który wybudził się ze śpiączki. Tymczasem kanclerz Niemiec Angela Merkel zaostrza swoją retorykę wobec Rosji i wbrew wcześniejszym zapowiedzią przekonuje, że wśród sankcji związanych z próbą otrucia Nawalnego może być również zablokowanie budowy gazociągu Nord Stream 2.
Jak informuje RMF FM, były poseł PiS Łukasz Zbonikowski, który został odwołany z funkcji prezesa Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych w Dęblinie nie otrzyma odprawy. Taka sama decyzja została podjęta wobec Kamili Andruszkiewicz.
Ciąg dalszy wybielania Rafała Trzaskowskiego w Platformie Obywatelskiej. Goszcząc w programie „Onet Rano” poseł Sławomir Nitras stanął w obronie Trzaskowskiego i przekonywał, że awaria w „Czajce” nie jest wynikiem niekompetencji prezydenta Warszawy, ale źle zaprojektowanych kilkanaście lat temu rur.
Wczoraj portal wPolityce.pl opublikował sondaż pracowni Social Changes, z którego wynika, że zdecydowana większość Polaków, w tym nawet duża część wyborców KO, popiera starania o reparacje wojenne od Niemiec. Tymczasem ze sprawy postanowił zakpić sobie europoseł Radosław Sikorski.
Na swoim profilu społecznościowym znany polski benedyktyn o. Leon Knabit poruszył temat edukacji seksualnej w szkołach. Zakonnik zauważa, że coraz częściej próbuje się do polskich szkół, poza programem nauczania, wprowadzić zajęcia z edukacji seksualnej, dlatego przestrzega rodziców, aby zdali egzamin ze swojej chrześcijańskiej dojrzałości i nie dopuścili, by przekazywano ich dzieciom treści niezgodne z ich światopoglądem i moralnością.
Od dekad Żydzi kłamliwie pomawiają Polaków o odpowiedzialność za zagładę Żydów podczas II wojny światowej. Trwającej od dekad żydowskiej antypolskiej kampanii nienawiści towarzyszy milczenie o współodpowiedzialności Żydów za nazistowską zagładę Żydów.
Jeszcze niedawno z zaskoczeniem czytaliśmy w Polsce o tym, że środowiska LGBT oskarżają o transfobię znaną ze swoich liberalnych poglądów autorkę Harrego Potter J. K. Rowling. Od kilku tygodni obserwujemy jednak również nad Wisłą, z jaką łatwością rewolucja LGBT pożera własne dzieci. Teraz kolejny raz od aktywistów obrywa się Agnieszce Gozdyrze.
Dr Anna Martynowska z Lądka Zdroju głośno powiedziała, co myśli o pandemii koronawirusa. „Mamy do czynienia z pandemią strachu, a nie pandemią koronawirusa” – stwierdziła lekarka. Przekonuje, że ludzie są manipulowani i wmówiono im istnienie fikcyjnej choroby. Teraz, decyzją Dolnośląskiej Izby Lekarskiej, została zawieszona w prawie do wykonywania zawodu.
Okazuje się, że zaplecza dla swojego nowego ruchu obywatelskiego „Polska 2050” Szymon Hołownia niekoniecznie szuka wyłącznie wśród osób, które do tej pory nie były związane z polityką. Jak donosi portal wp.pl, posłanka Hanna Gill-Piątek ma opuścić Wiosnę Roberta Biedronia, aby rozpocząć współprace z byłym prezenterem TVN.
W ub. tygodniu prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka ogłosił publicznie, że białoruskim służbą udało się przejąć rozmowę pomiędzy Warszawą a Berlinem dot. sprawy Aleksieja Nawalnego. Z rozmowy tej miało wynikać, że nie było żadnej próby otrucia. Sprawą zajęły się rosyjskie służby. Tymczasem, odpowiadając rosyjskiej agencji TASS, polskie MSZ dementuje te doniesienia.