Zwyzywała policjantów, teraz czuje się ofiarą. ,,Babcia Kasia’’ udziela wywiadu - zdjęcie
21.02.21, 14:43Fot. screenshot - YouTube (Gazeta Polska VD), Twitter

Zwyzywała policjantów, teraz czuje się ofiarą. ,,Babcia Kasia’’ udziela wywiadu

15

Idolka Strajku Kobiet, znana w całej Polsce z wykrzykiwania wulgaryzmów w stronę funkcjonariuszy policji, „Babcia Kasia” udzieliła wywiadu „Wysokim Obcasom”, w którym żali się na rzekomą brutalność policji. Starsza kobieta nie może zrozumieć, że krzycząc w twarz policjantce zdania typu „Stara ku***o. Jesteście zasranym gównem” musi liczyć się z konsekwencjami.

„Babcia Kasia” opowiedziała w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”, że o proteście dowiedziała się przypadkowo, jadąc tramwajem. Jak przekonuje, protestuje „w obronie sądów, systemu prawnego, przeciw zakazowi aborcji, w obronie tęczowych ludzi, Trybunału, sędziego Tulei, Nawalnego, osób z niepełnosprawnościami”.

Kobieta nie ukrywa, że czuje się legendą protestów. Żali się przy tym na, w jej ocenie, brutalne działania funkcjonariuszy policji.

- „My wszyscy działamy zgodnie z prawem, a oni bezprawnie nas nękają. (…) Dlatego jesteśmy oburzeni, bo działania policji są nieadekwatne”

– przekonuje aktywistka, której „pokojowe manifestowanie” oglądała cała Polska.

- „Jesteście zasranym gównem… niczym poza tym! Jest gorzej! Stara ku…wo! Dokładnie to co słyszałaś”

– wykrzykuje kobieta w kierunku policjantki na nagraniu zarejestrowanym przez reportera portalu niezależna.pl w czasie jednego z protestów.

Jak podaje portal, w nieoficjalnej rozmowie jeden z funkcjonariuszy stwierdził, że w jego ocenie aktywistka jest „opłacana” i zależy jej na tym, aby ją zatrzymać.

kak/niezależna.pl, wysokieobcasy.pl

Komentarze (15):

ala2021.02.26 12:15
Babciu Kasiu, najwyższy czas przestać udawać i zamiast używać eufemistycznego określenia "aborcja" nazywać morderstwo morderstwem.
gość2021.02.22 9:15
Była u nas w mieście taka psycholka. Chodziła po ulicach dziwacznie ubrana - a jak ktoś na nią spojrzał, to bluzgała takimi słowami,że ludzie woleli omijać ją z daleka. Niestety dzieci - jak to dzieci,śmiały się i nie przejmowały wyzwiskami - aż do momentu kiedy zaczęła bić dzieci. Uderzyła jedno,drugie - rodzice wezwali policję.Policję też zbluzgała - ale w końcu zamknęli ją w wariatkowie i słuch po niej zaginął. Miasto bez niej jakby nudniejsze....
opt2021.02.22 5:04
Widać nie ma wnuków. Namawiała córki do dzieciobójstwa i efekt jest ......
violencja2021.02.21 20:15
Czy ktoś z Was , chciałby , aby bliska swemu sercu starsza kobieta, tak bluzgała?Mama , ciocia , babcia....W ogóle w jakimkolwiek wieku kobieta, od dziewczynki , przez młodą , dojrzałą i starą ? Czy kobieta ma być agresywna i wulgarna? Szkoda mi tej policjantki , koledzy nie obronili...
Maciej Piwowar2021.02.21 18:17
Czy jest w Warszawie Szpital ( PSYCHIATRYK) ,tam jest miejsce dla tego rozsypującego się PRUCHNA.Wygląd Skłania do odruchów wymiotnych.
Anonim2021.02.21 17:45
Dokładnie to samo usłyszycie, gdy lewacy będą was zabijać. Powiedzą, że ponieważ są atakowani naszymi nienawistnymi myślami, muszą się bronić, a że najlepszą obroną jest atak, muszą do nas strzelać. To dokładnie taka sama logika. Przygotujcie się na męczeństwo, ponieważ Międzynarodowi Kapitaliści wyhodowali już szwadrony śmierci, przekonane że są nadludźmi, a wy podludźmi, bydłem do eksterminacji. Szkolenie w nienawiści trwa nadal, aż będą gotowi strzelać w potylice "faszystom", czyli np dzieciom down. Nieprzypadkowo wyją na ulicach "abortować bezmózgów". Jeszcze 9 lat, wytrzymajcie. Potem, gdy ujrzycie blask setek atomowych słońc, wiedzcie że czas się wypełnił, i słudzy piekła płoną, sami sobie ten los przygotowali.
PRAWDA2021.02.21 17:18
Babcie Kasie ---Zamknąć razem --Gwalciecilami ---może byłaby zadowolona ===
wołek2021.02.21 16:09
Trzeb ponieść konsekwencje swojego zachowania i słów. Dać taki mandat aby zapamiętała.
Anonim2021.02.21 16:37
Ta powinno być w Normalnym Państwie , ale nie w Polsce , gdzie sądy ją z mety uniewinnią, dlaczego ? na przekór obecnej władzy. Ale zobaczysz jak się zmieni władza ( oby nie) to ustawi tak Policję , że za takie zachowanie to będą tak pałować jak w Paryżu i Białorusi.
ala2021.02.26 12:17
Czerwoni potrafią tylko jedno: byleby nie rządził PiS.
pis i milicja to ten sam sort chujów!2021.02.21 16:04
I o to pisiarzom chodziło: doprowadzili do nienawiści miedzy dwoma grupami społeczeństwa: demonstrantów i policji/celowo z małej/. To koronkowa robota Kaczyńskiego i Kamińskiego. Policja oczywiście nie robi tego za darmo. PiS płaci im duże pensje z naszych podatków. Myślę, że to jeszcze nie koniec prześladowań polskiego społeczeństwa przez PiS. Można z dużym prawdopodobieństwem sądzić, że PiS chodzi o to, by polała sie krew. Trupy i krew zwiążą na dobre i złe policję z PiS. Musimy bardzo uważać.
Anonim2021.02.21 16:39
Takiego myślenia to uczą na warsztatach tęczowych .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.02.21 16:00
Wspaniała kobieta z Pani Kasi! a wy zomowcy i milicjanci zapamiętajcie!!! przyjdzie czas że zostaniecie osądzeni, i będziecie siedzieć za te przestępstwa i wykroczenia. Kiszczaka z Jaruzelskim ścigali do końca życia więc zdążycie usłyszeć wyroki. I nie ma gadania, że tylko rozkazy wykonujecie. Hitlerowcy też się tak tłumaczyli. Jesteście partyjnymi szmatami do wycierania brudnych podłóg za parę marnych groszy, na równi z ruskimi i białoruskimi milicjantami, i żadne wybielanie tego nie zmieni. Tanio sprzedaliście siebie i te 30 lat prób zmiany wizerunku... chooj wam w doopę i niech zdechną wasze dzieci a żony puszczą się z sąsiadem!
fdf2021.02.21 15:57
Reźim pisowski plus propaganda tzw. dziennikarzy zrobią na koniec z tej starszej kobiety chorą psychicznie. Standart Rosji.
ala2021.02.26 12:19
Aleś odleciał...