Znicze dla ofiar Katynia. GW przeszkadza... dym! Świetny komentarz Jakiego - zdjęcie
07.09.19, 19:20Fot. via Wikipedia, CC 0

Znicze dla ofiar Katynia. GW przeszkadza... dym! Świetny komentarz Jakiego

6

Zapalą ponad 20 tys. zniczy w centrum miasta dla ofiar Katynia. A co z dymem?” - taki komentarz pojawił się we wpisie stołecznej "Gazety Wyborczej" na twitterze.

Do wpisu dodano link odnoszący się do tekstu na temat inicjatywy Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Chodzi o plan zapalenia na pl. Piłsudskiego ponad 20 tys. zniczy dla ofiar zbrodni katyńskiej. Dziennikarze „GW” martwią się jednak zupełnie czym innym!

Gazeta Wyborcza. Pismo dla intelektualistów :)”

- tak skomentował wpis „Wyborcza.pl Warszwa” Patryk Jaki.

W kolejnym wpisie przypomniał zdjęcie z protestów przeciwko reformie sądownictwa, na które przyniesione zostały znicze. Skomentował:

Ten „dym” wyborczej nie przeszkadzał? Czy to były jakieś specjalne znicze ze Szwecji?”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (6):

Wojtek Polak 2019.09.8 10:08
kogo obchodzi co martwi gejzeciarzy wyborze.ta gazeta nie ma nic wspólnego z Polską. tam siedzą same intelektualne i moralne menele.
memento2019.09.7 21:12
Jeżeli przeszkadza im dym - niech się oczyszczą i odświeżą we Wiśle! Szczyt hipokryzji, ale do wyborów już niedaleko.
aspiring educationalist2019.09.7 19:37
Aaaa... właśnie! "Cysterny wstydu" nie smrodzą? Mają napęd wodorowy, LPG czy elektryczne?
Nowaczek robaczek nienawistna qrwa2019.09.7 19:33
- "Prawda, nienawistna pokrako?" - pisze 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 Kilka z brzegu cytatów autorstwa 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤: - "suweren to łyka jak sedes gwno!!!" - pisze 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 - "szcze na PiS i rydzykowi w ryj"- pisze 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 - "O czym pier_oli ten szczerbaty dziadyga?" - pisze 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 - "Tfu! ale paskudne babsko! czemu żydówki są takie wstrętne? wystarczy popatrzeć na Pawłowicz,Sobecką czy Kornhauser!" - pisze 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 - "jak kibel gwno!" - pisze 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 - "kaczyński będzie ebe ebe i srrał pod siebie. A Polacy to chyba mają coś z prostytutek a nie husarzy... - pisze 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 Kilka nowych: - "Tylko nie zapomnij zlizać spermę z palców.- pisze 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 - "szcze na PiS i rydzykowi w ryj"- pisze 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 𝐏𝐫𝐚𝐰𝐝𝐚, 𝐩𝐫𝐚𝐰𝐝𝐚 𝐧𝐢𝐞𝐧𝐚𝐰𝐢𝐬𝐭𝐧𝐨 𝐩𝐨𝐤𝐫𝐚𝐤𝐨 - 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐜𝐳𝐤𝐮 𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐤𝐮
szcze na PiS i rydzykowi w ryj2019.09.7 19:31
Cysterny wstydu nie wezmą udziału w tej uroczystości?
slawomir2019.09.8 5:59
Wstydem jest że cię matka urodziła