Znany strongman: "homoseksualizm jak pedofilia to dewiacja, zboczenie" - zdjęcie
11.02.14, 19:37Fot. www.kamilbazelak.pl

Znany strongman: "homoseksualizm jak pedofilia to dewiacja, zboczenie"

14

"Homoseksualiści to nie są święte krowy", "od 30 do 50 proc. homoseksualistów odpowiada za gwałt na dzieciach, czyli pedofilię", "nauczyciele o skłonnościach homoseksualnych dwunastokrotnie molestują dzieci niż nauczyciele o skłonnościach heteroseksualnych", "istnieje ścisła relacja między homoseksualizmem a pedofilię", "organizacje pedofilskie były częścią organizacji LGBT", "homoseksualizm jak pedofilia to dewiacja, zboczenie".

Posłuchaj co mówi Kamil Bazelak o pedofilii i homoseksualizmie, jak również Trynkiewiczu, który już dziś wyjdzie na wolność:

Philo/www.kamilbazelak.pl

Komentarze (14):

anonim2014.02.11 20:11
owszem homoseksualiści są przeważnie pedofilami tylko media liberalno - lewicowe o tym ważnym czynniku nie informują tylko notorycznie Księży pomawiają aby zakamuflować rzeczywiste zagrożenie dla dzieci którymi są homoseksualiści.
anonim2014.02.11 20:14
ma 100 % racji !
anonim2014.02.11 20:23
Czym się tu ekscytować? Chłop ma rację, mówi oczywiste rzeczy. Niektórym ciemniakom z postów powyżej potrzebny jest "ałtorytet" żeby wiedzieli co jest co.
anonim2014.02.11 20:25
"nauczyciele o skłonnościach homoseksualnych dwunastokrotnie molestują dzieci" <3
anonim2014.02.11 21:10
Większość takich informacji można znaleźć w dobrych podręcznikach do kryminalistyki i seksuologii, ewentualnie periodykach naukowych. Naprawdę nie dało się znaleźć nikogo bardziej wiarygodnego do przekazania takich danych? @Majestic - To tak nie działa. Osoby o skłonnościach pedofilskich mogą mieć skłonności homoseksualne, bo zazwyczaj takie ciężkie zaburzenie psychoseksualne nie występuje samodzielnie (tzn. ktoś, kto wykorzystuje seksualnie dzieci cierpi na wiele innych zaburzeń). Więc jest odwrotnie - to pedofile bywają często homoseksualistami, a nie odwrotnie. Różnica dość istotna. GenesisX - Z badań prowadzonych w USA, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii wynika, że wśród księży i zakonników jest mniej homoseksualistów niż w populacji generalnej. Co nie znaczy, że się nie zdarzają.
anonim2014.02.11 22:26
Dobrze że chociaż siłę w pięściach Bozia dała bo inaczej najnowszy frondowy autorytet musiałby o rentę inwalidzką się ubiegać.
anonim2014.02.11 22:40
Śmiesznie. Wesoło. I trochę dziwnie. Najpierw ten Szpulka czy inna Szminka, teraz kolejny prawdziwy mencizna. Ten Bezelak to alter ego naczelnego Frondy, wymarzone jego wcielenie w kolejnej inkarnacji czy potencjalny mąż, gdyby się w życiu z kobitkami nieco gorzej poukładało?
anonim2014.02.11 22:42
widze e banda komentujących jak zwykle pochwaliła się swoją erudycją i zdradziła jakoś przypadkiem swoje tajemne myślenie.. Uważacie że jeśli na frondzie z niusach ktoś cos powie to od razu AUTORYTET ?.. W bajeczce 'szaty króla' chyba Andersena... to właśnie zwykły chłopczyk krzykną 'jak jest' niczym max kolonko.. a nie jakiś tam filozof czy ekolog..
anonim2014.02.11 23:08
LOL: http://www.kamilbazelak.pl/wp-content/uploads/2008/12/comics3.jpg http://www.kamilbazelak.pl/wp-content/uploads/2002/04/Kamil.jpg Jedni lubią chłopaczków nasmarowanych brązerem, inni wolą komiksy. Jedni i drudzy mają wspólny fan-page i jest nim... Fronda!
anonim2014.02.12 6:32
Czy czytelnicy Frondy naprawdę muszą wiedzieć co sądzi jakiś bokser?
anonim2014.02.12 9:17
No proszę tacy tolerancyjni i otwarci na innych, a z góry skreślają człowieka zanim posłuchali co ma do powiedzenia. Ciekawa sprawa została poruszona. Istnieją organizacje i partie polityczne promujące pedofilie i darzące do jej zalegalizowania. Zobaczycie jeszcze trochę a zacznie się o tym "na poważnie" mówić. Plasterek po plasterku. Kto to wszytko promuje i daje na to kasę jest sprawą oczywistą dla tych, którzy wiedzą na czym współczesny świat stoi? Dla pozostałych informacja: To całe LGBT, feminizm (szczególnie jego współczesna wersja), oraz inne ustrojstwa to nie jest, żaden oddolny, spontaniczny ruch "wolnościowy". To wszytko jest z góry ustawioną i zaplanowaną szopką. Smutne w tym wszystkim jest to, że ci którzy się w to angażują są świecie przekonani, że walczą o swoje prawa i swoje dobro. Tymczasem są bezczelnie wykorzystywani i ciągną ze sobą w dół całe społeczeństwo.
anonim2014.02.12 9:56
Udostępniłam na moim facebook'u jako link i już mam problemy z normalnym zalogowaniem. Bezpośrednie udostępnienie było niemożliwe. Nie widzę moich postów, moje dane nie wchodzą pd razu, ale dopiero po kilku próbach. Dziwne. Pierwszy raz zdarza mi się coś takiego na facebook'u. Mówię jak jest ...
anonim2014.02.12 23:33
Nie chodzi o to, że jest to autorytet (jak próbuje dezawuować Częstochowski). Chodzi i ot, że normalny człowiek jest tłamszony z wyjawianiem publicznie tego, co chciałby powiedzieć. A ten facet, dlatego że jest tym kim jest, nie boi sie tego wszystkiego. I mówi wprost. Znana ( w środowisku) postać, okazuje się ma pod kopułą coś więcej. Gdyby mówił zgodnie z mainstreamem (czyli byłby nie myślącym lemingiem) Częstochowski, by go nie ganił. Ale tu okazuje się, że traktowany jak niesamodzielny głupek, w rzeczywistości jest samodzielnym i całkiem myślącym. Trudniej przecież mówić coś niepopularnego.
anonim2014.02.15 0:20
Koledzy lewacy - zauważcie jak różnych ludzi, z różnym wykształceniem i różną profesją wrzucacie do worka "To żaden autorytet": Ks.Oko - zły, profesor Pawłowicz - zła, Tomasz Terlikowski - zły, Antoni Macierewicz - zły, Wojciech Cejrowski - zły.... i tak w nieskończoność :) Teraz mamy sportowca - załóżmy że bez wykształcenia co raczej wątpliwe bo mówi spójnie i poprawnie konstruuje swoje zdania - i jest kolejną osobą w waszym worku "złych katoli". Dla mnie to pokazuje jak szerokie jest spektrum i jak duża różnorodność autorytetów dla każdego pokolenia i każdej profesji - czy to młodzieży, czy to sportowców, czy to dziennikarzy... Mnie ci ludzie reprezentują i z tego się cieszę :) a was koledzy: kto reprezentuje?