Znalezione w sieci! Co muzułmanie zrobią z ateistami? POSŁUCHAJ!  - zdjęcie
11.02.16, 10:43

Znalezione w sieci! Co muzułmanie zrobią z ateistami? POSŁUCHAJ!

14

Oto co mówią muzułmanie nt ateistów. Trzeba zauważyć, że mówią to w ... Europie, a nie w krajach arabskich. Prowadzący - co widać na filmie - jest po prostu przerażony odpowiedziami młodych mężczyzn wierzących w Allaha.

„Złapcie ich, zabijcie ich” (...) „Ateistów, oni nie wierzą w Allaha i Koran”.

„To są zwięrzęta a nie ludzie” - powiedział kolejny przechodzień.

„To nie są ludzie, oni nie są tacy jak my.”

„Niech ich weźmie cholera, oni nie wierzą w Allaha, do piekła z nimi“.

„Niech ich weźmie cholera. Ja ich zadźgam jeden po drugim gdziekolwiek ich znajdę”.

<<< ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ Z CUDOWNYMI MODLITWAMI PRZEKAZANYMI ŚWIĘTYM I MISTYKOM! >>>

Nie wierzysz? ZOBACZ:

mko

Komentarze (14):

anonim2016.02.11 11:17
to zaczynam rozumieć czemu papieżowi Franciszkowi tak bardzo spodobał się islam po wizycie w Turcji i co mu też mufti wytłumaczył
anonim2016.02.11 11:34
No wszelkiej maści ateusze i ateuszki, szykujcie łebki na obcinke. Niebawem skończy się "dzień dziecka".
anonim2016.02.11 12:16
"Prowadzący - co widać na filmie - jest po prostu przerażony odpowiedziami młodych mężczyzn wierzących w Allaha." Czy tylko ja nie widzę u tego redaktora przerażenia?? Frondo, litości!
anonim2016.02.11 12:35
Super że Fronda zaczęła się tak troszczyć o ateistów!
anonim2016.02.11 12:37
Przecież chrześcijanie to w pojęciu allahów też ateiści. Więc z czego radocha.
anonim2016.02.11 12:42
@Grahokus - nie "radocha", tylko pokazanie punktu odniesienia dla ateistów uważających, że Katolicy ich nie tolerują, albo że wręcz prześladują.
anonim2016.02.11 14:23
@Grahokus- Nikt tu niema żadnej ,,radochy". Niektórzy ateiści tutaj na tym forum zapewniali, że im ze strony ciapatych nic nie grozi. I takie przekonanie jest dla mnie śmieszne.
anonim2016.02.11 16:01
@marekmar Nie wiem czemu Cię to tak cieszy, tacy fanatycy nie potraktują Cię lepiej. Jesteś dobrym przykładem (i kolesie z filmiku) że wiara i religia nie mają nic wspólnego z moralnością, a wręcz przeciwnie.
anonim2016.02.11 16:31
"Co muzułmanie zrobią z ateistami? "- kurwa !!! to samo co z chrześcijanami ! Z chrześcijanami czynili coś innego lepszego ? Wasze obłudne artykuły oświetlają tylko fałszywe drogi. Wierzyć czy nie ? - każda z tych opcji nie daje oporu dla napastników. Tylko opcja narodowa i nakopanie wszelkim mendom antynarodowym da należyty efekt. Trzeba wytępić wszelkie środowiska represjonujące naród za to, że jest niepodległy w granicach swojej własnej ojczyzny - środowiska, które tworzą fikcyjne zbrodnie o wymyślnych nazwach, np. antysemityzm. Działalność antynarodowa musi stać się nielegalna i ścigana. O to jest to czego powinniśmy posłuchać !!! My nie słuchajmy gróź wrogów naszych, my słuchajmy tego jak się organizować między krajanami naszymi. Przy czym taki stan w Polsce powinien być i bez islamskiego najazdu. Nie może być, że my oglądamy się na to, kto nami będzie rządzić i kto nas uchroni - to nie są cechy narodu niepodległego. 100% dla Polaków (nie tych ze zmienionymi nazwiskami!!! - ci won na Bliski Wschód!!!) we władzy nad krajem 0% tolerancji dla obcych łap w zarządzie krajem !!! Inaczej kraj nierządem stoi. I to jest to o co chodzi !!! Sami swoi na swoim, a kto to podważa jest nam wrogiem, któremu ludobójstwo chodzi po głowie.
anonim2016.02.11 17:48
@ Anaja Masz rację! Na Frondzie trochę przesadzają z tym przerażeniem. Nawet ja nie jestem jakoś przerażony takimi poglądami.
anonim2016.02.11 21:15
W sumie szkoda, że wyprawy krzyżowe się nie powiodły. Było wyrżnąć to tałatajstwo w pień 1000 lat temu, bo teraz oni zrobią to z nami. No i od razu riposta do oburzonych powyższym zdaniem: W Biblii Stwórca sam raz wytracił prawie całe stworzenie, a narodowi wybranemu w drodze do ziemi obiecanej, pozwalał wybijać wszystkie ludy, które stawały im na drodze. Prawdopodobnie były to ludy oddające cześć demonom, jak Indianie w filmie „Apocalipto” Gibsona. Hiszpańska konkwista przyniosła kulturę chrześcijańską w miejsce „kultury” rytualnego rąbania łbów. Czyli zrobili źle, czy dobrze? Wrogowie Kościoła oczywiście uważają, że Hiszpanie „zniszczyli kulturę Indian”. Obejrzyjcie film Gibsona. Jaką „kulturę”? „Prowadzący (...) przerażony wypowiedziami młodych mężczyzn”?? Ha! Ha! W którym momencie?
anonim2016.02.12 10:19
@Mniemanologia A czy do tej pory spotkała cię jakaś szczególna krzywda? Żyjesz, masz się dobrze i wypisujesz te swoje mądrości w necie. Czyli jesteś wolna i robisz co chcesz. Przenieś się do Syrii, Pakistanu i wtedy zrozumiesz jaka jest różnica między katolikiem a muzułmaninem, między Chrystusem a ich allahem.
anonim2016.02.12 15:04
Tak więc czciciele takiego samego boga demona Lucyfera Anioła czeluści tj.boga Nienawiści Niszczyciela /Ap. / sami nawzajem się będą wyniszczać. /por Surra 113,1 ; Lenin zniszczymy tę świątynię Bożą /KK/ by na gruzach wnieść naszą kultu Nienawiści i pogardy dla wszystkiego co Boże
anonim2016.02.12 15:19
@Woodstock Albo jesteś trolem albo ze strachu już Ci odbija.