Zmiana klimatu już dzisiaj: Idzie mróz i śnieg - zdjęcie
04.10.19, 09:27(fot. pixabay)

Zmiana klimatu już dzisiaj: Idzie mróz i śnieg

35

Zimno, deszczowo, a nawet mróz i śnieg. Taki weekend będzie w całej Polsce, a to za sprawą chłodnego i wilgotnego powietrza pochodzenia arktycznego, jakie napływa do nas z północnego zachodu.

Jak informuje IMGW, krańce zachodnie i wschodnia oraz częściowo środkowa Europa znajdują się w zasięgu niżów oraz frontów.

W piątek temperatura od 11 stopni Celsjusza w północnej i centralnej Polsce, do 12-13 stopni Celsjusza na południu. Chłodniej na terenach podgórskich Karpat, około 7 stopni Celsjusza.

W sobotę zachmurzenie przeważnie duże. Na wybrzeżu i Pomorzu możliwe opady krupy śnieżnej, a w górach opady śniegu.

W niedzielę również zachmurzenie będzie duże, a a w nocy będą przymrozki

 

tg/pogoda.interia.pl

Komentarze (35):

Kramer2019.10.4 19:31
Jakby to powiedział Herr Obersturmbannfuhrer Neumann ze słynnej i bardzo pro-polskiej partii PełO; "Ch**j z pogodą!! Najważniejsze, żeby się znowu do żłobu dorwać!!"
Jan Radziszewski2019.10.4 18:39
nie CO2 zniszczy ziemię ale grzech ludzki !!! (...) Anioł powiedział: Jam Anioł Michał, mówił szybko i groźnie. Cały świat obejmie ogień, jakiego nigdy nikt nie widział, a który nigdy dotąd nie przechodził w takiej sile przez ziemię. Oblicze ziemi zmieni się w pustynię szarą, bez życia. Liczne kratery, wulkany będą ziały ogniem, lawą i popiołem. Wszystko co jest, będzie skamieniałe, spalone, nieużyteczne, nieżyjące, skażone, martwe, pustynne. W tych dniach obejmą władzę nad światem całym liczne hufce Aniołów Bożych. Broń Aniołów Bożych ma moc wielką i straszną. Jest nośniejsza niż broń wasza i jest sprawiedliwa. Wy, pod auspicjami szatana-diabła stworzyliście swoją broń nuklearną, lecz broń Bożych Aniołów ugodzi te serca, które żyją w ciągłej niezgodzie z prawdą wieczną i przykazaniami wiecznie świętego Boga. Ustalacie, rozmieszczacie broń nuklearną, ogradzacie się nią wkoło, a nie wiecie, że broń Boża w jednej sekundzie może zniszczyć i całą ziemię i wasze tchórzliwe serca. Nie ma już wiele czasu przed dniem wielkiej grozy, ale wam wszystkim mówię i przepowiadam, módlcie się i przepraszajcie Boga Najświętszego, Jego święty Majestat. Pokutujcie, pokutujcie, pokutujcie! Usuńcie z serc waszych jad niezgody, usuńcie z serc, umysłów i języków bluźniercze myśli i słowa przeciw Najświętszemu Bogu. Jeżeli nie będziecie pokutować, nie odstąpicie od drogi złego ducha - wszyscy zginiecie! Jak popiół zostaniecie wszyscy zmieceni z planety ziemi. Kontynenty będą się kruszyć jak drobne, kruche kawałki lodu, gniecione palcami dziecka. Siła i moc niszczenia będzie tak wielka, że serca wasze z trwogi nie będą mogły żyć, ulegną śmierci. Te dni grozy przyjdą za nieuszanowanie świętych praw Bożych, za szerzącą się niewiarę ubraną w szatański kaftan ateizmu, te dni są w progu. Będą to dni straszne i ciężkie dla każdej istoty żyjącej na ziemi. Groza i przerażenie obejmie każde serce, powstanie płacz i lament. Ani bramy, ani zamki, ani schrony, ani podziemne bunkry na nic w te dni grozy nie przydadzą się. Wszystko będzie poruszone ze swojego miejsca. Ziemia drżeć będzie i trząść się ustawicznie. Gniew Boży będzie szedł przez całą kulę ziemską. Nic z tego, co się rusza i żyje, chodzi i oddycha nie będzie miało miejsca. Wszystko będzie rażone śmiercią po przyjściu gniewu Bożego. Dla tych, co kochają Boga i święte Imię Jego - święte Miłosierdzie Serca Jezusa Chrystusa poda wielki namiot bezpieczeństwa.. Kto schroni się do tego świętego namiotu miłosiernego Serca Jezusa Chrystusa, żyć będzie, przetrwa gniew Pański.
enK2019.10.4 17:32
"Redachtóry" Frondy cofną się do podstawówki i dowiedzą się o różnicy między klimatem a pogodą...
maks2019.10.4 16:50
Nic nie pomoże, żadna walka ze smogiem. Trzeba całkowicie zmienić wektory rozwoju cywilizacji. A to jest niemożliwe. Trzeba zmienić priorytety, sposób życia, zrezygnować z rozpasanej konsumpcji, zlikwidować wojsko itd., itp.
anky2019.10.4 14:45
500 odpowiedzialnych naukowców podpisał petycję do ONZu żę to katastrofalne ocieplenie i gazy cieplarniane to lewacka ściem obliczona na budzenie poczucia winy aby im dać władzę a oni urządzą resztę jak to zrobił Trocki w 20 roku. Najgorzem gazem cieplarnianym to jest para wodna której jest i 80%.
Jan Radziszewski2019.10.4 14:33
Pouczenie Pana 21.-22.09 2019r Pisz dziecko - Wyślesz Mój przekaz do prezydenta Krakowa i osób z nim związanych i wszystkich instytucji Krakowa na adresy e- mailowe jakie znajdziesz, a także do prasy krakowskiej. Założysz nowy adres e-mailowy do tego jak i innych podobnych rzeczy. Adres będzie brzmiał : Sługa Chrystusa Króla. - Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Ale Panie Jezu, czy to nie jest rzucanie pereł między wieprze? - Nie dziecko, ponieważ Ty informujesz o Mojej Woli w konkretnej sprawie, która dotyczy Ciebie i wielu mieszkańców Krakowa.. Dzisiaj czułeś pył między zębami i drażnił Ci przełyk. Odruchowo próbowałeś go wykrztusić. Sypią na ludzi pył i trucizny w nim zawarte. W biały dzień, zaś "pożyteczni idioci" i wrogowie Polski i Polaków martwią się spalaniem drewna w nielicznych kominkach. Chemtrails czyli smugi chemiczne to jest zbadane i pokazane przez ludzi. Zresztą widać to gołym okiem a można i odczuć fizycznie jak to dzisiaj odczułeś przy dużym stężeniu, nie pierwszy raz zresztą, ale w Rzeszowie jest tak bardzo rzadko. Chemtrails w Krakowie ma też i to znaczenie dodatkowe, że uderzając przede wszystkim w osoby starsze i dzieci, uderza najmniej w osoby młode, a tu szczególnie duży procent stanowią obcokrajowcy, w tym głównie Ukraińcy. Jest to też tak pomyślane, aby w Krakowie dodatkowo uderzyć w Polaków i robić przy tym miejsce dla młodych imigrantów ekonomicznych. Chemtrails jest wielką zbrodnią i największą zbrodnią dokonywaną w biały dzień na Polakach i mieszkańcach innych krajów głównie Zachodu, krajach białego człowieka. Tam społeczeństwo białych ludzi gwałtownie się starzeje i to jest dopust za odejście ode Mnie. Wy na temat chemtrails też milczycie. Wydajecie pieniądze na nowe samochody, które szybko tracą pierwotną wartość, możecie kupić używane w dobrym stanie a zakupić sprzęt do pomiarów, badać chemtrails i pokazywać Polakom. Nie możecie być bierni. Jak mówiłem w tych przekazach musi nadejść Moje powtórne przyjście bo nie mogę pozwolić na trucie ludzi, wygubienie ich w niemałej liczbie. Dlatego potrzebne jest Moje Przyjście. A wy ludzie Krakowa jakich byście funkcji nie pełnili, walczący „dzielnie” ze smogiem poprzez zrujnowanie wielu Polaków w tym mieście.
kill_Soros2019.10.4 14:14
Lewackie brednie o zmianie klimatu.Wszystko kłamstwa żeby maluczkich zedrzeć z ostatniego grosza.V8 rules!
stan2019.10.4 12:37
A skąd ta informacja? Przy 11C mróz?
Tusk2019.10.4 12:28
buhahahahhaha!!! co za Tusk!!!
gość2019.10.4 12:06
Wróćcie do życia według Dekalogu a klimat wróci na własne tory, w przeciwnym razie będzie coraz gorzej aż przyjdzie POTOP. Nie wierzycie? Zapytajcie tych sprzed potopu. Pewno też wyśmiewali wszystkich tzw. nawiedzonych, puki nie spadł deszcz. Z Bogiem Klimatolodzy.
Dam2019.10.4 12:21
Mówisz o tym potopie, w trakcie którego Egipcjanie budowali piramidy? Bo oni go jakoś nie zauważyli.
violencja2019.10.4 11:21
Zmiana pogody , nie klimatu
Wiesław Kaloryfer2019.10.4 14:08
Dla Frondy to za trudne. Oni nie potrafia rozróżnić tych pojęć.
violencja2019.10.4 19:10
:)
Marian2019.10.4 11:13
To jak to jest,im cieplej,tym zimniej?
2019.10.4 11:45
Dokładnie tak. Tylko żeby zdać sobie z tego sprawę, to trzeba wystawić nos ze swojej lokalnej nory...
Dam2019.10.4 12:19
Jak się nie wie, czym się różni klimat od pogody, to się zadaje takie nibymądne pytania. A zależność między nimi jest mniej więcej taka, jak między osobowością, a aktualnym humorem.
Marian2019.10.4 14:47
Ja komentowalem artykul,wiec Ty swoje nibymadre uwagi tez do tego odnies
E2019.10.4 10:49
„Pozostało nam tylko kilka miesięcy. […] Szwedzki profesor mówi, że możemy jeść zmarłych ludzi, ale to nie jest dostatecznie szybko. Sądzę więc, że kolejny wasz slogan kampanijny powinien brzmieć: ‘Musimy zacząć jeść dzieci. Nie mamy czasu. Jest za dużo CO2’” - wrzeszczała podczas spotkania z Aleksandrią Ocasio-Cortez klimatyczna aktywistka.
kill_Soros2019.10.4 14:15
Lewactwo trzeba zniszczyć.Bezlitośnie!
Pilne! Mamy to!2019.10.4 10:09
Prawdziwym Polakom i patriotom smog nie straszny, ogrzewają swoje domy plastikowymi butelkami i meblościankami, piją zawartość szamb, jedzą plastik (ten którego zimą nie zdążą spalić w piecach) i oddychają smogiem. A wg nich Grenlandia była kiedyś zielona, zaś na Mazurach lada rok wyrosną palmy. Dwutlenek węgla? Dwutlenkiem węgla gasi się pożary, więc CO2 chłodzi.
O.2019.10.4 11:09
Grenlandia była kiedyś zielona stąd jej nazwa a bez CO2 nie byłoby życia (roślinnego i zwierzęcego) niemal 100%
Gniewko syn rybaka2019.10.4 11:42
Kiedy konkretnie była zielona ta Grenlandia?
Przeciw kretynom2019.10.4 14:57
A kiedy nadano jej nazwę?
Gniewko syn rybaka2019.10.4 18:14
Ale kiedy konkretnie była zielona ta Grenlandia? Tak się składa, że od ponad 18 mln lat pokryta była lądolodem z wyjątkiem południowych wybrzeży. Pokrywa on 1710000 km kwadratowych, czyli odpowiednik 5 i pół powierzchni Polski, na wysokość średnio nieco powyżej 2 tys. metrów, czyli prawie tyle, co Rysy. Ten lądolód utrzymuje w sobie 2 850 000 km³ wody, czyli dość, by podnieść poziom oceanów o 7 metrów. Gdyby Grenlandia rzeczywiście była kiedyś „zieloną ziemią”, wiele dawnych miast portowych, od Aleksandrii po Wenecję, znajdowałyby się pod wodą.
Suweren2019.10.4 18:46
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę.
taro2019.10.4 17:50
prawdziwe barany takie jak ty, chodza po pastwiskach i zbieraja krowie berety,by je w piekariku wysuszyc i przez zime ogrzewac tym mieszkanie.
anonim2019.10.4 9:45
Pamiętajcie!!! Smog zaczyna się jesienią, kończy późną wiosną! Zabawne jest to że prawdziwi Polacy - katolicy wierzą w to, że facet chodził po wodzie, ale w to że wdychanie różnych trucizn szkodzi zdrowiu i życiu uważają za lewacką propagandę...
***2019.10.4 9:57
Weź się za jakąś uczciwą robotę a nie tylko dyżurujesz na frondzie.
anonim2019.10.4 12:01
dzielnicowy duuuuupek
Jan Radziszewski2019.10.4 14:44
może byś się zajął truciem ludzi przez żydów - Polaków z Samolotów truciznami rozpylanymi grzybami aluminium ect. "CHEMISTRAILS" zabezpiecz się jw. https://www.youtube.com/watch?v=lPaNRkSsKX4&t=616s
Suweren2019.10.4 18:43
W kwestii samolotów mam jedno pytanie: niezły dziś mamsz odlot, co?
Suweren2019.10.4 18:42
W punkt.
Igor2019.10.4 19:36
tak jasne, a o przebiegunowaniu zmieni słyszałeś? chyba nie ty to raczej z tych co dalej wierzą w teorie Darwina :D
mjakm2019.10.4 20:38
a co na to lekarz?zarób sobie parę rubli i znaj że Polaki to dobre ludi