29.09.19, 10:55Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Ziemkiewicz: Od jutra trolli Konfederacji blokuję w czambuł

Słuchajcie uważnie bo nie bede powtarzać: od jutra trolli konfederacji powtarzających obelżywe przekazy dnia blokuję w czambuł, jak „silnych w kupie”, szczególnie tych z nickami” - poinformował wczoraj wieczorem na swoim twitterze Rafał Ziemkiewicz.

Dalej dodał:

Wasze obs***nie mojego TL i tak na nic się zda a stracicie dostęp do moich tłitów. Noc na pomyślenie!”.

Wcześniej, przed około dwoma tygodniami, Ziemkiewicz pisał o krytykowaniu go przez popierających Konfederację internautów w dłuższym wpisie na Facebooku. Stwierdzał wówczas:

Specyfika mojego zawodu jest taka, że stale tkwi się w szitsztormach jak żeglarz w szkwałach – ohoho, przechyły i przechyły, ohoho, za falą fala mknie – jak nie z jednej, to z drugiej strony. Po wczorajszym „W tyle wizji” i „paszkwilu na Korwina” (czyli przygarści wiernych, choć oczywiście dobranych złośliwie, cytatów z jego wypowiedzi) fala ruszyła ze strony wyborców Konfederacji”

Cały wpis przeczytać można poniżej:

dam/twitter,Facebook

Komentarze

nie chcem ale muszem 2019.10.3 7:40
dzielnicowy zyd juz na judaszowskim dyzuze.
KOCHAM POLSKE MOJA OJCZYZNE GLOSUJE NA PIS2019.10.3 7:37
ZYDOKOMUNA CIAGLE MA NADZIEJE ZE JESZCZE BEDZIE JAK BYLO TZN POLSKIE DZIECI NA SZCZAW I MIRABELKI A ZYDOWSKIE HULAJ DUSZA PIEKLA NIE MA.
Andrzej2019.09.29 16:42
Ja już Ziemkiewicza nie oglądam w Republice ani na TVP 1. On nie rozumie że tu chodzi o to aby uszczknąć Pis-owi parę punktów aby nie mieli większości. Ciąg dalszy operacji ''ruskich onuc''
anonim2019.09.29 14:23
Proszę się nie denerwować na tych młodych ludzi, serca, wiadomo, gorące, ale biją po właściwej stronie!
Raca Prawdy2019.09.29 13:32
Redaktorze Rafale, zupełnie nie rozumiem taktyki wyborczej tej całej Konfederacji. Jest od początku niespójna, a odejście Kubiaka i Marca dobitnie to potwierdza. Mają poparcie na poziomie progu wyborczego i choć mimo tego, że bliżej im "programowo" do obecnego obozu władzy, niż PO, PSL+K, SLD+LGBT (ogólnopolskie komitety wyborcze), to od początku próbują budować poparcie społeczne głównie na antyPIS-ie, rzekomym cichym poparciu władzy dla "447", na krytyce "rozdawnictwa, jałmużny" itp. Szkoda, bo pewne kwestie można by dopracować i spróbować w nowym parlamencie przeforsować wspólnie ze Zjednoczona Prawicą, a w innych kwestiach spróbować negocjować z PIS-em. Niestety, Korwin-Mikke i Braun żyją w swoim świecie. Czy to jest powód, aby ich banować w mediach społecznościowych? Myślę, że Pan jest na tyle inteligentny, świadomy rzeczywistości, ma Pan spory potencjał wiedzy historycznej i nie tylko, błyszczy Pan erudycją, a do tego bardzo racjonalnie formułuje Pan tezy/wnioski,a ich sposób wyrażania jest precyzyjny i zrozumiały, iż powinien Pan zrezygnować z blokowania nawet irracjonalnych przekazów ze strony oponentów, nawet, gdy są oni chamscy, irracjonalni, niekulturalni. "Grubsza skóra" i asertywność, to recepta na takich ludzi, a oni zaorają się sami.
diki2019.10.2 15:29
jakoś sympatii do Konfederacji nie miałem ale Po ostatnich pochodach w Wa-wie przed wyborami do UE gdy Braun się wysilał angielszczyzną "amerykanie go hom" ze tak powiem spuściłem ta konfederacje z woda...nawet nie dociekam o co mi chodzi... w każdym bądź razie skuteczny Korwin w rozwalaniu rozwali i Konfederacje...no to szkoda czasu ..
ajwajj2019.09.29 13:15
Boisz się tchórzu że stracisz posade w TYlewizji reżimowej ,,trzeba mieć jaja jak Wojtek Cejrowski ..by się przeciwstawić kalkstejnowi vel TW Balbina...
NieMamJużSiłSięGolićAlePlućJeszczeMogęNaBrodę2019.09.29 12:39
Ziemkiewicz wygląda na człowieka trawionego śmiertelną chorobą. W pewnym stadium rak wypełza na twarz trupim cieniem, choć żre wnętrzności. Jedni chorzy reagują wtedy wyciszeniem i skupieniem na zbieraniu sił wewnętrznych i przyciąganiu uleczającego dobra z zewnątrz, a inni zapluwają otoczenie własna trucizną, wyjąc głośno i niemo, że to niesprawiedliwe, że nie zasługują na taki wyrok, że przecież byli zawsze po właściwej stronie. Wysięki Ziemkiewicza są wyjątkowo toksyczne. Strach go pali, złość napędza do konfrontacji do ostatnich sił. To widać i czytać.
witold2019.09.29 12:26
Masz racje Ziemek,komu potrzebne prymitywne i chamskie komentarze debilnych troli.
JS2019.09.29 11:10
buhaha... głupek "myśli" że jak kogoś zablokuje i nie będzie czytał prawdy o sobie to tej prawdy nie będzie!
Kordian2019.09.29 17:26
oj dzielnicowy , krawężniki tobie szlifować a nie Ziemkiewicza krytykować . Nie ten poziom.
Pomagam ludziom2019.09.29 11:08
Czop pisu, a tak się nacjololo czepiały, jak mówiłem że ten ziemniak siedzi po uszy w odbycie świętego Jara, ale nieee, on taki niezależny. Cała ta wasza konfidencjaracja składa się z takich czopów, pis zaproponuje im stanowisko, od razu przeskoczą do pis, tak jak ten od cyfryzacji co ledwo cyferki zna.
Mercedes Bęc2019.09.29 11:23
Ruskie onuce się odezwały
GAYYYYYYY2019.09.29 11:26
No tak, konfederacja to ruskie onuce.
Judasz2019.09.29 11:06
Ziemek, ile Ty masz lat? 13?
jas2019.09.29 14:49
Ile ty masz rozumu , nul , rozumiem