24.08.19, 20:36(fot. pixabay)

Zielke: Zaczyna się polskie #metoo. Koniec z przyzwoleniem na ,,macanie dziewczynek'' i krycie pedofilów!

Mariusz Zielke zapowiedział realizację filmu o pedofilii wśród elit.

- Zaczyna się polskie #metoo Śledztwo jest w początkowej fazie i wciąż dochodzą nowe wątki nie tylko w sprawie Sadowskiego. Wszystko skrupulatnie sprawdzę i opublikuję wyniki. Zero tolerancji. Brawa za odwagę dla wszystkich ofiar, które nie chcą milczeć! - napisał.

 - Dla jasności: w sprawie są bardzo ważne wątki polityczne niewygodne dla obu stron, ale ja jestem apolityczny i będę rozliczał obie frakcje, jeśli spróbują kryć pedofilię. Koniec z przyzwoleniem na "macanie dziewczynek" - stwierdził.

 - A co do mojego warsztatu: gdybym napisał zwykły reportaż (choćby nie wiem jak dobry literacko i warsztatowo) ta sprawa nigdy by nie wyszła, bo ofiary zostałyby wystraszone i przekonane do dalszego milczenia bez wsparcia mediów. Udało się skruszyć mur. Teraz będzie wysyp #metoo - dodał.

 - Wielu próbowało ukryć aferę Sadowskiego. Przez lata skutecznie. Nadszedł czas rozliczeń. Leśne dziadki, pilnujcie się, ja wam tego nie daruję, że pozwalaliście na te rzeczy. Możecie nie odbierać ode mnie telefonów, możecie mnie straszyć pozwami. Obejrzycie się na filmie #metoo- zapowiedział.

Komentarze

taro2019.08.25 15:20
to wypchna do przodu olbryskiego i jande, jak za mlodych lat macali dzieciaki?
Polak2019.08.25 8:23
WIDZICIE LEWAKI, NIE KAŻDY PEDOFIL JEST KSIĘDZEM, ZDARZAJĄ SIĘ TEŻ, dużo rzadziej, PEDOFILE W INNYCH ZAWODACH.
STOP PEDOFILII2019.08.25 9:05
Ale prawie każdy pedofil jest homoseksualistą!
Dam2019.08.25 9:20
Ale łżesz. Pedofilowi nie robi różnicy, kogo atakuje, tylko aby to było dziecko. A chłopców atakują częściej, bo wciąż maja do nich łatwiejszy dostęp. Puki co kibicuję temu filmowi i mam nadzieję, że zostanie zrobiony rzetelnie, a nie będzie jakąś zasłoną dymną na film Sekielskich.
emeryt2019.08.25 10:52
To jest bezczelne kłamstwo mające na celu ochranianie homo-sprawców. 90% sprawców przestępst pedofilnych nie jest pedofilami w sensie medycznym. Pitolenie że ktoś dobiera się do chłopców bo 'łatwy dostęp' to kpina z rozumi. Takich pedofili którym 'nie robi różnicy' nazywa się biseksualistami, to ci od literki 'B' w nazwie Sekty lgBt. Poza tym jest ich bardzo mało. Pozostali pedofile działają w pełnej zgodzie ze swoją 'orientacją'. NIKT wam sekciarze nie wierzy w wasze załgane oslizgłe 'tłumaczenia'.
Grzegorz2019.08.25 11:41
Pedał czy pedofil to jeden czort . Stop zbokom I oblechom
emeryt2019.08.25 10:56
I znowu lewaku ukrywasz, tuszujesz i usprawiedliwiasz 99,55% pedofilów?
OLI2019.08.24 21:18
Miejmy nadzieję, że nic się temu dziennikarzowi nie stanie: nie wypadnie skądś z 13-tego piętra i nie będzie miał dziwnego wypadku samochodowego. Elity, które miały przywilej bezkarnego seksu z dziećmi - są naprawdę potężne i mają dużo do stracenia.
anonim2019.08.24 21:15
Wygląda na to , że prymas Polak, kard. Nycz i banda pedałow z nimi związana czekają na znak od oszusta Bergolio Franciszka... planują uderzenie w ks. abpa Jedraszewskiego po synodzie amazońskim...