Rozszalały tłum muzułmanów gwałcił publicznie kobiety - zdjęcie
16.06.14, 17:54

Rozszalały tłum muzułmanów gwałcił publicznie kobiety

34

Egipska policja nie zawsze potrafiła poradzić sobie z rozszalałym tłumem muzułmanów. Jak podaje CNN, kobiety były napastowane przez dziesiątki mężczyzn. Jedną z nich funkcjonariusze wyciągnęli z wielkim trudem z tłumu, nagą i okrwawioną. Po drodze do samochodu policyjnego wciąż była napastowana przez zgromadzonych na placu Tahrir muzułmanów.

Tak świętowano elekcję nowego prezydenta.

Według CNN w ciągu ostatniego tygodnia doszło na tymże placu co najmniej do pięciu gwałtów. Jeden z ataków na kobiety został nagrany na telefon; film opublikowano następnie w internecie.

Gwałcone na placu kobiety były ponadto bardzo brutalnie traktowane. Cztery na pięć wymagało interwencji medycznej. Muzułmanie napastowali kobiety z taką zawziętością, że ranili przy okazji wielu policjantów, którzy usiłowali ich bronić. Jak dotąd służby zatrzymały siedmiu sprawców odpowiedzialnych za molestowanie tych kobiet.

Ta niebywała sytuacja, która obrazuje całkowite zezwierzęcenie egipskich muzułmanów, nie jest niczym zaskakującym. W 2013 roku ONZ przeprowadziło badanie, z którego wynika, że egipskie kobiety są nieustannie narażone na molestowanie seksualne. 99,3 proc. z nich doświadczyło w swoim życiu przynajmniej prób takiego molestowania, z kolegi 82 proc. zapewnia, że nie czuje się na ulicach bezpiecznie.

Dane te pokazują, że skrajny brak szacunku wobec kobiet jest po prosti wpisany w egipską kulturę. Stąd płynie jasny wniosek dla polityki imigracyjnej: w żadnym wypadku nie możemy pozwolić, by podobni gwałcicielom z placu Tahrir barbarzyńcy masowo przyjeżdżali do Polski. Inaczej przestaniemy czuć się tu jak we własnym domu. I nie chodzi tu o żadne antyislamskie uprzedzenia, ale po prostu o fakty. 

pac/cnn

Komentarze (34):

anonim2014.06.16 18:08
Zwierzęta które mordę sobie wycierają religią.....
anonim2014.06.16 19:08
Może feministki powinny tam pojechać i bronić kobiet? Albo wziąć udział w gwałtach? Może staną w końcu jednoznacznie po jakiejś stronie?
anonim2014.06.16 19:11
W odpowiedzi natychmiast wysłać oddział Femenu ;-)
anonim2014.06.16 19:11
Panie z femenu chyba pospieszą z odsieczą?
anonim2014.06.16 19:16
A i przy okazji feministki niech nie zapomną o rozbieranej sesji w meczecie....
anonim2014.06.16 19:20
Mareczek ma rację, feministki nie tylko powinny tam pojechać, ale powinny być obowiązkowo (przymusowo?) tam wysyłane, szczególnie np. te z marszu szmat i im podobne. Byłoby to przyjemne z pożytecznym - zadowolone byłyby wszystkie strony - feministki, bo miałyby to czego nie mogą uzyskać np. w Polsce, choć tak bardzo im zależy, muzułmanie, bo mieliby to czego pragną itd Ale feministki i inne lewactwo dążą do tego, żeby o samo zaczęło się dziać i u nas... A tak na marginesie - mężatki są w miarę bezpieczne tylko mężowie powinni zaopatrzyć się w broń palna i nosić ze sobą - takie zaczepki dotyczą głównie kobiet samotnych, przy mężczyźnie mało który się odważy, a mężczyzna (ojciec, brat czy mąż) może takiego zaczepnisia prawie bezkarnie odstrzelić. Gorze z lesbijkami czy innymi typami Krzyś Grodzka itp, ale chyba tak lubią...
anonim2014.06.16 20:21
Nie w Egipską, a w muzułmańską kulturę. Prawdziwy Egipt jest chrześcijański. Zastanawiam się, co takiego ciągnie Polki do mahometanizmu i mahometan?
anonim2014.06.16 21:23
Przez Islam biedniejsi faceci pragnący mieć kobietę, nie mogąc jej mieć, zboczyli się.
anonim2014.06.16 21:30
Obawiam się, Bogdan, że mahometanizm spacza wszystkich swoich wyznawców wzmacniając w nich niskie instynkty z jednej, a blokując horyzonty myślowe z drugiej.
anonim2014.06.16 21:32
"Stąd płynie jasny wniosek dla polityki imigracyjnej: w żadnym wypadku nie możemy pozwolić, by podobni gwałcicielom z placu Tahrir barbarzyńcy masowo przyjeżdżali do Polski." Pac znowu chrzani głodne kawałki. A co do ewentualnego osiedlania się w Polsce muzułmanów, to sobie może... W Egipcie jest nadal wojna domowa, do głosu doszli skrajni fundamentaliści - kobiety powinny siedzieć w domu, albo poruszać się w towarzystwie swoich krewnych, płci męskiej. Poza tym - w Egipcie nastąpiło zdziczenie obyczajów, bo od wielu już dekad było to państwo świeckie. Muzułmanie już tak mają, że "wyzwoleni" od Koranu stają się patologią już w pierwszym pokoleniu. PS: Z Afganistanu wycofuje się polskie wojsko, razem z nim przyjedzie do polski ponad tysiąc muzułmanów, przyjadą ze swoimi rodzinami ci wszyscy Afgańczycy, którzy Polakom pomagali.
anonim2014.06.16 21:33
Sebinus napisał: "Zwierzęta które mordę sobie wycierają religią...." *** Bzdura totalna, to są właśnie ci, których z religii "wyzwolono".
anonim2014.06.16 21:35
Spas12 pyta: "Kiedy padnie na Francję lub Szwecję ?" *** Wtedy, gdy mieszkających tam muzułmanów uda się zlaicyzować.
anonim2014.06.16 21:38
Dawid napisał: "Zastanawiam się, co takiego ciągnie Polki do mahometanizmu i mahometan?" *** 1. Do islamu - religia, w której są jasno określone zasady. 2. Do wyznawców islamu (wierzących) - na tle polskich mężczyzn muzułmanie wypadają bardzo pozytywnie. Są domyci, czyli nie śmierdzą; potrafią okazać kobiecie szacunek; troszczą się o założoną rodzinę.
anonim2014.06.16 21:51
@Klara..oj pojedź za naszą zachodnią granicę i zobacz sobie jak turek dba o rodzinkę...warto zobaczyć jak kobieta taszczy kalmoty za sowim mężem, jak dba o rodzinę "rzetelną" pracą na socjalu, a zapach cebuli z czosnkiem.... rewelka...Ot takie uogólnienie Twoich pozytywnych odczuć.
anonim2014.06.16 22:17
Obawiam się, że Klara myli powierzchowną kulturę i przesadne gesty życzliwości z szacunkiem. W wykonaniu mahometan to tylko doprowadzony na wysoki poziom taniec godowy. Kobieta, a w szczególności biała chrześcijanka jest dla nich PRZEDMIOTEM.
anonim2014.06.16 22:50
Cudna córo marksa Ciupakówno jedź do Egiptu . Jestem pewna że żaden muslimim kijem by cię dotknął
anonim2014.06.16 22:51
Neri napisał/a: @Klara..oj pojedź za naszą zachodnią granicę i zobacz sobie jak turek dba o rodzinkę...warto zobaczyć jak kobieta taszczy kalmoty za sowim mężem, jak dba o rodzinę "rzetelną" pracą na socjalu, a zapach cebuli z czosnkiem.... rewelka...Ot takie uogólnienie Twoich pozytywnych odczuć. *** Tak się składa, że mieszkam w Niemczech, a przy tym świadomie i dobrowolnie w dzielnicy, gdzie muzułmanie stanowią większość. Dużo przyjemniej mieszka się pośród nich, aniżeli Niemców, a tym bardziej osób pochodzących z Polski. Jeżeli chodzi o Turków - pleciesz duby smolone. Inaczej sprawa się ma z Arabami, ale i tak - ani kobieta nie "taszczy klamotów za swoim mężem"; ani nie korzystają nadmiernie z socjalu, z pomocy socjalnej korzystają tylko ci, którzy przebywają tutaj na postępowaniu azylowym i nie mają zezwolenia na pracę, z zasiłku dla bezrobotnych ci, którzy tej pracy znaleźć nie mogą, rzeczywiście nie mogą, bo w moim landzie jest spore bezrobocie. Często jest tak, że ponieważ mają dużo dzieci, to zarobki ojca rodziny i zasiłki dla dzieci nie zapewniają kryterium minimum socjalnego - wtedy przysługuje im pomoc od państwa. Lecz akurat to nie jest specjalnym przywilejem, bo takowa pomoc jest zagwarantowana ustawowo, WSZYSTKIM rodzinom wielodzietnym. O rodzinę dbają dużo lepiej, aniżeli większość Niemców czy Polaków. Zapach cebuli i czosnku mi nie przeszkadza, zresztą ja w/w używam chyba w większym zakresie.
anonim2014.06.16 22:54
No to wiemy już czego Klarci brakuje... może zrzutka na jej wyjazd do kraju muzułmańskiego np. do wspomnianego Egiptu, a co ... nie żałujmy jej nich sobie "dziewczę" użyje...tej "wspaniałej" islamskiej obyczajowości jak opisana w tekście.
anonim2014.06.16 23:00
Dawid napisał: "Kobieta, a w szczególności biała chrześcijanka jest dla nich PRZEDMIOTEM." *** Powiedziałabym inaczej - muzułmanin traktuje kobietę niczym dziecko, czyli z jej zdaniem niespecjalnie się liczy. Natomiast dba o żonę, o to by jej nic nie brakowało, oczywiście na miarę swoich możliwości zarobkowych. Jeżeli kobieta pracuje (na ogół w niepełnym wymiarze czasu), to swoje zarobki zatrzymuje dla siebie, nie musi tego co zarobi oddawać na utrzymanie rodziny. W razie gdyby mąż chciał się z nią rozwieść, według Prawa Szariatu, musi zapewnić jej środki utrzymania do czasu, aż ona powtórnie nie wyjdzie za mąż. "Białe kobiety" mogą mieć gorzej, bo są za darmo - za muzułmankę trzeba wyłożyć sporą kasę - a to co darmo i łatwo przychodzi... Niemniej, patrząc na współczesnych "białych mężczyzn", muzułmanie prezentują się pozytywniej. Wierzący żony nie zdradzają, nie piją alkoholu, co najwyżej palą fajkę wodną, a ta nie śmierdzi tak jak fajury. W pracach domowych co prawda nie pomagają, bo taka jest ich kultura.
anonim2014.06.16 23:03
@Klara Czyli mają dużo zalet, ale co do traktowania białych kobiet miałem rację.
anonim2014.06.16 23:14
A tak na marginesie - kto jeszcze pamięta, że reżyser "Kiepskich", Piotr Ibrahim Kalwas zdecydował się przd kilkoma laty na emigrację do Egiptu? Tak wtedy mówił: "Chcemy wychować syna w kraju, który jest bezpieczny dla dzieci. Ludzie w Polsce są z roku na rok coraz bardziej agresywni i prostaccy. Narkomania w szkołach, pijaństwo, przestępczość na ulicach, seks w parkach. Materializm, brak tolerancji, zanik duchowości. Taka jest Polska. Nie będę za nią tęsknił." Na pytanie - dlaczego wybrał Egipt, odpowiada: "Tu jest stabilnie, łatwo dolecieć, a większość ludzi mówi po angielsku. Poza tym ludzie tutaj są po prostu fantastyczni. W Polsce przeszkadza mi wszędobylskie, wszechogarniające chamstwo. Ludzie są z roku na rok coraz bardziej agresywni i prostaccy. Zanika elementarna kultura." O swojej decyzji konwersji na islam: "Islam wprowadził harmonię, szczęście i pogodę ducha. A byłem wychowany w katolickim domu. Wysyłano mnie do kościoła, na pokaz. Zniechęciłem się. Odszedłem do innej religii, bo chciałem, by uporządkowała moje życie. Mierząc skalą zachodnią, islam wprowadza w życie dryl." O zasadach życia w kulturze islamskiej, w porównaniu do Polski: "Kobieta i mężczyzna żyją tu na innych zasadach, ale jest w tym sens. Rodziny są wielodzietne, wielopokoleniowe. Nie ma sierocińców i domów starców. Ludzie mają wyższą kulturę osobistą. Na Stępińskiej, gdzie mieszkaliśmy w Warszawie, ludzie chleją, bluzgają i awanturują się. Egipcjanin żyjący w Warszawie powiedział mi, że gdyby u niego na ulicy stali młodzi ludzie i przeklinali, to interweniowałaby policja. Tu nie ma zagrożeń patologiami, które w Polsce są powszechne. " Na pytanie - jakie patologie masz na myśli? "Narkotyki i alkoholizm. Na tych dwóch fundamentach wznosi się obecnie kultura Zachodu. W Egipcie nie ma narkomanii w szkołach, nie ma problemów z pijaństwem, nie ma przestępczości na ulicach. Życie koncentruje się wokół rodziny. Jest bardzo mało dyskotek. Nie ma clubbingu, nie ma seksu w parkach. " *** Na podstawie: http://forum.vrinda.net.pl/index.php?topic=7432.0;wap2
anonim2014.06.16 23:20
@Klara...normalnie istny raj znalazłaś chyba, w Hagen gdzie przebywałem takiej opinii im nie wystawię, blokowisko, co chwila awantury, a spróbuj takiemu turkowi zwrócić uwagę, i wierz mi mimo, że praca była to i tak mieli to gdzieś, przychodzili ponarzekali i tyle ich widzieli, wolał na lewo się gdzieś dorobić i duby opowiadasz pisząc, że nie siedzą dla socjalu. Kiedyś widziałem ich wyprowadzkę, siedział jedne taki z synkiem w autku a żonka i córki taszczyły właśnie tobołki i myślisz ze któryś kiwnął palcem? Oczywiście wszyscy tacy nie są ale na pewno sporej ich części brakuje jednak co nieco do normalnych polaków
anonim2014.06.16 23:22
Klaro, posiłkujesz się słowami kolesia, który porzucił CHRYSTUSA, bo przeszkadza mu chamstwo na ulicach? Litości. Wiem, że w Polsce ludzi karleją, ale to jest efekt porzucania wiary właśnie! Zmieniając poziom, cóż z tego, że nie ma tam drukowanej pornografii, jak są masowe gwałty na ulicach i burzenie kościołów (jak rozumiem to ta tolerancja której mu w Polsce brakuje). Łatwo uciec z kraju i go krytykować. Znacznie trudniej tu, mimo marnych perspektyw, zostać i go budować. Walczyć o nową kulturę dzień za dniem, znosić owo chamstwo, odpowiadać ciepłem, czy chociażby milczeniem na bluzgi. Ten pan za pójście łatwiejszą ścieżką srogo zapłaci.
anonim2014.06.17 0:29
Polki lubią tak męskich facetów
anonim2014.06.17 0:41
Nie, zdecydowanie nie wszystkie Polki lubią kameli. Ja na przykład pod każdym względem wolę właśnie Polaków. A Egipcjanie to chyba najgorszy mozliwy wybór pod slońcem, polecą na wszystko co nie spierniczy na drzewo hehe. Ale dziewczyny, które nigdy nie miały powodzenia w Polsce (bo na tle konkurencji prezentowały się marnie), są w siódmym niebie jak zainteresuje się nimi jakiś przystojny (to moim zdaniem jedyna zaleta tych panów) Mahommed, Mustafa czy Mamut.
anonim2014.06.17 1:21
Klaro, super! Zawsze należy uzasadnić swój wyjazd z polski, dokądkolwiek się wyjedzie. Najlepiej wszystko negować w Polsce, a idealizować w kraju, w którym się jest. Dotyczy to emigracji niemieckiej, chicagowskiej, londyńskiej i każdej innej. Neguj wszystko, pisz, że Polacy się nie myją, a pozbędziesz się wewnętrznych konfliktów i poczujesz się lepiej.
anonim2014.06.17 1:21
Klaro, super! Zawsze należy uzasadnić swój wyjazd z polski, dokądkolwiek się wyjedzie. Najlepiej wszystko negować w Polsce, a idealizować w kraju, w którym się jest. Dotyczy to emigracji niemieckiej, chicagowskiej, londyńskiej i każdej innej. Neguj wszystko, pisz, że Polacy się nie myją, a pozbędziesz się wewnętrznych konfliktów i poczujesz się lepiej.
anonim2014.06.17 7:10
Kobiety, opuśćcie to bydło, wtedy sami poumierają. Co za religia, co za swołocz!???
anonim2014.06.17 8:05
Z tego co się orientuję, to gwałtów na placu Tahrir dopuszczają się przeciwnicy rządu związani z radykalnymi islamistami, a nie zwolennicy świeckiego rządu. To raz. A dwa, tym którzy tęsknią za muzułmanami polecam zamieszkanie w ich kraju. Czy muzułmanie są pobożniejsi niż chrześcijanie? Ogólnie tak, ale pamiętajmy że ich religia bardziej folguje ludzkiej naturze niż chrześcijaństwo. Usankcjonowane wielożeństwo, stosunek pozamałżeński z chrześcijanką to nie grzech, aborcja dopuszczalna przez pierwsze 3 mce ciąży, raj pełny hurys-jak się w tym świecie znajdujesz Klaro? Zwróćmy uwagę, że jedyną religią gdzie kobiety są otoczone szacunkiem jest chrześcijaństwo. I jedyną religią gdzie kobiety są lepiej religijnie wyedukowane niż mężczyźni jest chrześcijaństwo. Bo wszystkie inne oporócz chrześcijaństwa relogie to mniej lub bardziej skodyfikowany system prawny, moralny i zwyczajowy. A te tworzyli i tworzą mężczyżni. Chrześcijaństwo to przede wszystkim spotkanie z Bogiem-Chrystusem. A dlaczego Polki lecą na Arabów? Bo są przystojni, wydają się męscy, ustabilizowani życiowo (praca), egzotyczni. Cała tajemnica. Każda jednak kobieta, która wychodzi za mąż za muzułmanina, zmienia wiarę bądź w wierze męża wychowuje dzieci niech pamięta, że naraża siebie na wieczne potępienie.
anonim2014.06.17 9:18
Jak każdy Polak, uwielbiam kiedy pouczają nas volksdeutsche. Klara, zamknij się w końcu, bo pierdzielisz jak potłuczona.
anonim2014.06.17 13:16
Nie wysłałabym tam nikogo, feministki też ludzie. Ale Ci którzy tak czynią (dokonują zbiorowych gwałtów na przypadkowych kobietach w biały dzieci i biją się o nie (jak o rzeczy?!) z policją to chyba już człowieczeństwo stracili. Straszne, straszne, straszne.
anonim2014.06.17 14:02
A papież Franciszek całkiem niedawno ganił Europę, ze nie przyjmuje emigrantów arabskich, a chwalił Szwecję, że tak czyni.
anonim2014.06.17 14:17
Małe pytanko: dlaczego we Francji w statystykach policyjnych nie wolno uwzględniać kryteriów etnicznych?
anonim2014.06.20 20:51
W kulturze Islamu rzeczywiscie zdarzaja sie zwyrodnialcy. Ale czy mozna oceniac dwa tysiace milionow ludzi na podstawie chocby i tysiecy psychopatow? Dla odmiany proponuje zapoznanie sie z postacia muzulmanina Salmana Taseera ktory zostal zamordowany za swoje wsparcie w sprawie chrzescijanki Asii Bibi oskarzonej o obraze Islamu: http://www.bbc.com/news/world-south-asia-12111831 Albo historie chlopca o imieniu Aitzaz Hassan ktory poswiecil zycie zeby uratowac swoich rowiesnikow przed terrorysta-samobojca: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2536545/Schoolboy-14-hailed-hero-sacrificing-life-save-classmates-Pakistan-suicide-bomber.html