Zawisza dla Fronda.pl o zwolnieniu narodowca z pracy: Państwo polskie powinno szczycić się takimi ludźmi, a nie poddawać ich szykanom - zdjęcie
19.06.13, 12:58Artur Zawisza (fot. Artur.zawisza.pl)

Zawisza dla Fronda.pl o zwolnieniu narodowca z pracy: Państwo polskie powinno szczycić się takimi ludźmi, a nie poddawać ich szykanom

8

Zapisy prawne związane z zaangażowaniem politycznym dotyczą korpusu służby cywilnej i na szczęście tylko jego. Skoro mamy w Polsce około pół miliona urzędników, byłoby czymś szczególnym oczekiwać, że ci ludzie będą poza biegiem życia społecznego w Polsce. Często są to ludzie świetnie wykształceni i zorientowani w sprawach publicznych, którzy wręcz powinni angażować się w pozytywną działalność.

Piotr Dziadul. Z jednej strony wieloletni działacz społeczny, jeszcze od lat '90 zaangażowany w organizacje o profilu narodowym, a w tej chwili stojący na czele stowarzyszenia Przymierze Narodowe. Z drugiej strony – człowiek kompetentny, pracownik wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, podległego pomorskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu. Państwo polskie powinno szczycić się takimi ludźmi, a nie poddawać ich szykanom, w tym przypadku polegającym na zwolnieniu z pracy jedynego żywiciela rodziny, mającego na utrzymaniu żonę i trójkę dzieci.

Ruch Narodowy opowiada się przeciwko republice okrągłego stołu, natomiast wykazuje szacunek dla państwa polskiego. My nie wzywamy do obalenia państwowości, ale wyplenienia zeń patologii. Republika okrągłego stołu nie jest pojęciem konstytucyjnym, wierność tej patologii nie jest obowiązkiem urzędnika publicznego. Przeciwnie, urzędnik powinien cechować się także cnotami obywatelskimi, być świadomym obywatelem. Wychodząc z pracy o 16, wręcz powinien angażować się w konstruktywną działalność społeczną. Nawet wtedy, kiedy przybiera ona radykalne formy. Piotr Dziadul nie popełnił przestępstwa, działał w interesie współobywateli i za to został ukarany.

Not. eMBe

O sprawie Dziadula czytaj TUTAJ

Komentarze (8):

anonim2013.06.19 13:13
Pan Piotr Dziadul popełnił dwa przestępstwa: 1. Bezczelnie zignorował i naraził na szwank dobre imię Premiera RP niejakiego Donalda T, który nakazał aby lud wierny zajął się grillowaniem a resztę oddał "profesjonalistom" z PO. 2. Należy do Przymierza Narodowego, które szkaluje i godzi! Ba, neguje "okrągły stół" będący dobrem narodowym a stanowiący akt założycielski PRLbis vel IIIRP. To już wystarcza aby stał się bezrobotnym i to bez prawa do zasiłku!!! Niech żyje Tuskolandia - Państwo prawa!
anonim2013.06.19 13:18
Sluchaj Arturze! Dopoki w Polsce dominuje wsrod urzednikow mentalnosc sowiecka, zadne gadu-gadu NIC NIE POMOZE!! Komuchy rzadza i trzesa dupami przed homoterrorystami. Tylko Narod Polski moze wyrwac czerwonego chwasta i przywrocic Rzeczpospolita jej prawowitemu wlascicielowi. To jednak bedzie bolalo i moze polac sie krew. Jednak wolnosc nie jest dana raz na zawsze!! BHO!!!
anonim2013.06.19 13:46
Hitler to narodowy SOCJALISTA, dlatego Niemcy czerpią z jego nauk garściami właśnie dziś.
anonim2013.06.19 15:00
@ stop_katofobii a niby dlaczego? michnikowszczyzna jedyną dopuszczalną formą myślenia?
anonim2013.06.19 15:25
To chyba ta - zdalnie sterowana i bezpartyjna prukwa. http://www.gdansk.uw.gov.pl/images/artykuly/urzad/Ewelina_Dajnowska-Burkiewicz_Dyrektor_Generalny_Pomorskiego%20Urzedu_Wojewodzkiego_w_Gdansku.jpg
anonim2013.06.19 16:44
[email protected] A gdzie te swastyki widziałeś. Konkrety. Dowody. Zdjęcia. Bajdurzyć to każdy może.
anonim2013.06.20 1:33
Panie Zawisza Polski nie ma jakby pan nie zauważył
anonim2013.06.27 16:29
Dużo szumu robicie przy sprawie tego Dziadula. Ciekawe czy ktoś zapytał go o przeszłość. Jak wypłynął to jego ryj wydał mi się znajomy. Popytałem w środowisku i bingo! Okazało się, że żaden z niego narodowiec bo nikt o takim kolesiu wcześniej nie słyszał. Za to ludzie ze starej ekipy rozpoznali go. Na początku lat 90 był parszywym anarcholem i kręcił się koło lewackiej budy C14 w Gdańsku, a potem zniknął. Więcej takich gnid a znowu nas rozpieprzą. Szkoda, że chłopaki z pomorskiej brygady ONR nie wyczaili typka, wystarczyło popytać kolesi z Gdańska i Pruszcza. Od razu dodam, że wkleję tę wiadomość w kilku miejscach bo to pieprzony przebieraniec!