Zatrzymano handlarzy narkotyków. Jechali na Woodstock - zdjęcie
30.07.14, 18:21

Zatrzymano handlarzy narkotyków. Jechali na Woodstock

7

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego razem z funkcjonariuszami z KWP w Poznaniu i KMP w Kaliszu, zatrzymali grupę osób, która przygotowywała się do dłuższego czasu do wyjazdu na Przystanek Woodstock. Grupa miała zamiar rozprowadzać na festiwalu narkotyki. W tym celu zorganizowano nawet profesjonalną uprawę konopi indyjskich.

Policja zatrzymała 3 mężczyzn, którzy jechali samochodem na Woodstock.  Mieli przy sobie niemal 500 tabletek ecstasy, pół kilograma marihuany oraz 150 gramów amfetaminy.

Później zatrzymano także czwartą osobę, która organizowała plantację konopi indyjskich, zlikwidowaną już przez policję.

Sukces policji cieszy, pozostaje jednak pytaniem, ile podobnych grup handlarzy narkotyków na Woodstock dotrze, doprowadzając do demoralizacji zgromadzonej tam młodzieży.  

bjad/policja.pl

Komentarze (7):

anonim2014.07.30 18:35
No to chyba dobrze, że zatrzymali, prawda? Nie oszukujmy się, w każdym miejscu, gdzie jest dużo młodych ludzi, są też narkotyki.
anonim2014.07.30 18:51
Kwestia jest taka, jeżeli ktoś sięgnie po takie rzeczy na Woodzie to jest wielka szansa, że już wcześniej brał, więc to nie ten festiwal jest źródłem demoralizacji, jej należy szukać w rodzimych miastach. Czy sukces cieszy? To zależy, ja jestem zwolennikiem koncepcji, że każdy odpowiedzialny jest za siebie i jeżeli chcę ćpać to niech to robi i nie powinien być za to karany. Sprzedawcy również o ile swój towar sprzedają tylko osobą pełnoletnim, krótko mówiąc jestem zwolennikiem legalizacji wszelkich środków odurzających. I nie, sam nie ćpam i nie biorę niczego mocniejszego od ibupromu na ból głowy ;) Palenie marihuany również mi nie służy, znacznie lepiej bawię się przy piwku lub w ogóle bez. Zwyczajnie nie chcę aby państwo decydowało co mogę brać, a czego nie mogę. Czemu jedna substancja uznawana jest za legalną (alkohol), a druga już traktowana jest jako zło ostateczne?
anonim2014.07.30 19:07
Jak impreza to impreza. Kiedyś nie można było obejść się bez gorzały, to teraz nie można obejść się bez prochów.A jak jest wielka impreza, to wszyscy chcą na tym zarobić. Handlarze narkotyków też.
anonim2014.07.30 20:00
Ciekawe ilu handlarzy narkotyków nie złapano, a dojechali ?
anonim2014.07.30 22:10
Tam już Juras przygotowała dla tych swoich zwolenników co trzeba z wspomagaczy więc będą odurzeni w kałużach się babrać.
anonim2014.07.31 4:22
Contral, czy ty jesteś zwojem żył i głową kapuścianą na szyi. Totalny bez mózgowiec. Niech ci tak życie upłynie w wiecznej prymitywnej zabawie, a skończysz na wysypisku. Jak ktoś się z tobą zwiąże przypadkowo to marny jego los, właściwie jej los, bo zakładam, że coś na kształt faceta jesteś, więc lepiej nie tykaj się ludzi bo im życie spaprasz
anonim2014.07.31 9:22
pewnie Owsiak czekał na działeczkę a tu dupa