06.07.20, 21:15Fot. screenshot - Facebook (Rafał Trzaskowski)

Zapytali Trzaskowskiego o homoadopcję: Jestem przeciw, ale…

Rafał Trzaskowski w kwestii adopcji dzieci przez pary homoseksualne zdaje się, przeciwnie do Lecha Wałęsy, być „przeciw, a nawet za”. Zapytany o tę sprawę w czasie dzisiejszej „Areny Prezydenckiej” w Lesznie kandydat KO stwierdził, że jest przeciw takiemu rozwiązaniu, ale „wszystko się dziś zmienia”.

Dziennikarka OKO.press zapytała Rafała Trzaskowskiego, czy popiera on umożliwienia przysposobienia dziecka przez partnera rodzica w homoseksualnym związku:

- „Moje wypowiedzi są dosyć jasne. Walczę z nienawiścią, wykluczeniem. Zrobiłem bardzo dużo. Będę walczył z nienawiścią zawsze, tego mnie samorząd nauczył. Nigdy nie ukrywałem, że jeżeli chodzi o kwestię dotyczącą adopcji, to ja jestem przeciw takiemu rozwiązaniu. Natomiast, wie pani, wszystko się dziś zmienia. Dlatego, że pan prezydent Duda postanowił wpisać, z tego co rozumiem, związki jednopłciowe do konstytucji. Bardzo odważny ruch. Drżę, jak PiS chce dotykać konstytucji (...) Ja mówię jasno - przede wszystkim związki partnerskie” – odpowiadał Trzaskowski.

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, odpowiadając na inne pytanie, kolejny raz zapewnił też, że będzie prezydentem „niezależnym”.

kak/niezależna.pl

Komentarze

Seweryn2020.07.7 8:00
Potrzebny jest nam Maszynista którym jest On :Towarzysz ,wódz,komunista-Rafał Trzaskowski-słowo jak dzwon.
zaspiewajmy fekaliowemu parchowi...2020.07.7 1:35
..piekna nasza Polska cala ..bez fekali i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA BEZ FEKALI I RAFALA
Anka2020.07.6 23:29
spokoj z tym odbytem-!!!!o co ty walczyc synku tuska o co?? smierdzi w powietrzu raf ale smierdzi smuga smrodu trza trzaskac sie po twarzy zeby sie opamietac trzaskac trzaskac az sie wyzdrowieje to d...a przeciez d..a
Anka2020.07.6 23:20
co to za obłed facet z facetem w ta dziurke to juz jedno fuj a do tego jeszcze adopcja dziecka To jest chore!!! hej co sie z wami stalo facet to facet ma inne zadania misje tak jak laptop to nie samochod mozesz mu kólka dorobic ale daleko nie pojedziesz brym brym mozesz sobie mówic ale to wszystko co tam sie poprzestawiało ze taki apetyt na o...t??trzask prask i do domu jaki prezydent facet co o d... walczy fanny story hit zycia !!!
Darek2020.07.7 0:12
Co z Tobą jest nie tak? To jest chore co wypisujesz. Znam 2 lesbijki które mają dziecko i są wspaniałymi rodzicami. Powiedz, czemu chcesz żeby w przypadku gdyby biologicznej matce coś się stało kobieta która się dzieckiem opiekuje od jego pierwszego oddechu nie miała żadnego prawa go dalej wychowywać i się nim opiekować, czemu chcesz żeby dzieci które maja kochających opiekunów i dom pełen miłości trafiały przymusowo do domów dziecka? Czemu chcesz odebrać temu dziecko prawo dziedziczenia? Jak podłym człowiekiem trzeba być by karać dziecko za preferencje seksualne jego rodziców czy nawet samych rodziców, którzy każdego dnia wychodzą z domu ze świadomością że gdyby coś się im stało ich dziecko mimo że ma opiekuna trafi do domu dziecka bo banda psycholi z PiS sobie coś uroiła.
Darek2020.07.6 22:43
Brak opcji przysposobienia dziecka partnera to zamach na rodzinę i okradanie dzieci, to zamach na dzieci LGBT!! W przypadku śmierci rodzica biologicznego jego partner będzie miał zablokowaną możliwość adopcji nawet jeśli opiekował się nim od pierwszego oddechu, dziecko straci prawo do dziedziczenia a nawet jak rodzina nie podważy testamentu top dziecku państwo będzie kazało płacić dziesiątki a może i setki tysięcy podatku spadkowego. Dziecko utraci też prawo do alimentów, tylko dlatego że jego biologiczny rodzic jest homoseksualistą.
Anka2020.07.6 23:38
idz sie wytrzaskac trzaskaj trzaskaj trzaskaj az poleci trzaskaj plan rabieja tu sie nie ziści na szczescie
Ta2020.07.6 22:04
gnida trzaska cały czas mówi o hejcie zapomniał o soku z buraka
zeer2020.07.6 21:43
dziady...wprowadzili GMO, które prawdopodobnie zmienia geny i hormony a później nawołują do prześladowań osób LGBT+...i jakże są mocno przekonani, że stoją po właściwej Q stronie!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.6 21:39
PiSdziaki boją się jak diabli. Atak na Trzaskowskiego z każdej strony. Tylko żoliborskiego karła schowali nie wiedzieć czemu. Czyżby jednak zdawali sobie sprawę, że ludzie doskonale wiedzą, kto rzeczywiście rządzi, i że to się nie podoba?
infor2020.07.6 21:45
o jakim ataku bełkoczesz debilu? Tylko głupawe gów.a twojego pokroju mogą uważać, że wyborcy Dudy czegoś się boją. Gdyby - jakimś cudem - ta zakłamana kanalia zwana trzaskowski wygrała - znaczyłoby to, że lewackie debilne gówna osiągnęły w Polsce liczebną przewagę. A ja wierzę w Polaków i wierzę w to że nadchodzi czas kiedy wytepimy takie - NIKOMU NIEPOTRZEBNE gów.a jak ty. Przynajmniej wiemy, gdzie was szukać
Ireneusz2020.07.6 22:01
"infor" Brawo, brawo! Tak samo uważam ! Przecież sam Lecho K...vel " kretynizacja", sam o sobie napisał, że jest niespłukiwalny , jak g.... w WC na Dworcu...! To czego teraz narzeka...!
Głowa do góry!2020.07.6 22:28
Masz rację - wszyscy boją się żeby warszawskie szambo nie wybiło w całej Polsce - Na szczęście Twoje wpisy i działania pobudzpnego Nitrasa (dać mu kawy!!!) doprowadzą, że niemiecki pachołek przegra.
prosty2020.07.6 21:35
W PO-Trzasku!
Marek Krakowski2020.07.6 21:30
Trzaskowski to kłamca, notoryczny kłamca ! Szkodnik ! popychadło Merkel i Sorosa. Popychadło Grupy Bilderberga. Tylko mądry inaczej Polak mógłby zagłosować na takiego szkodnika.
Nie trzeba było ułaskawiać pedofila.2020.07.6 21:21
Trzaskowski by czegoś podobnego nie zrobił.
Anonim2020.07.6 21:32
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Nie musiałby. Za jego rządów żaden by nie siedział.
Anonim2020.07.6 21:33
Ps. Kto to tam u Rafcia w ratuszu mówił o adopcji dzieci? Nie osobisty zastępca, Rabiejek?
Lewak2020.07.6 21:32
Kwik kwik
Marek Krakowski2020.07.6 21:40
Powielasz oszczerstwa, kłamstwa niemieckich mediów polsko języcznych świadomie, czy z głupoty ? Pedofil, którego "ułaskawił" PAD, odsiedział całą karę, a prezydent NA PROŚBĘ POSZKODOWANYCH (żony i córki) zniósł wyrok sądu mówiący o zakazie kontaktu z żoną i córką. Kobiety przez lata więzienia (odbywania kary) skazanego przekonały się, że się zmienił i chcąc odbudować rodzinę PROSIŁY prezydenta o łaskę dla niego. PAD okazał zrozumienie i serce przychylając się do prośby kobiet. Fakt, Trzaskowski i jemu podobni nigdy czegoś takiego by nie zrobili, co innego, gdy chodziło o zwalnianie z więzień bandytów, mafiozów. Ze zwalnianiem bandziorów, koledzy Trzaskowskiego - Kwaśniewski i Komorowski problemów żadnych nie mieli.
Krzysztof2020.07.6 22:28
Zapomniałeś dopisać że kobieta i córka żyją z socjalu ,do pracy nie chcą iść,dlatego chcą powrotu pedofila do rodziny bo ma spore dochody i będzie je utrzymywał.
karolina karolajn2020.07.6 23:50
do Marka: brawo za komentarz. cierpliwie i prawdziwie.dobrze się czyta słowa prawdy. pozdrawiam
Anonim2020.07.6 22:12
" Nie trzeba było .ułaskawiać..!?? Łobuzie ! DLACZEGO SIE SAM OŚMIESZASZ?? OD 3 DNI TRĄBIĄ W TV NA TEN TEMAT! JESTEŚ DRANIEM, PERFIDNYM I ŁOBUZEM! KAŻDY WIE JAKĄ ŚWINIE PODŁOŻONO DLA p. DUDY ! KAZDY WIE W JAKI SPOSÓB ZGNOJONO W TYM CELU TĘ RODZINĘ? Ale każdy "kij" ma dwa końce! Szybko ludzie mu zapłacą za to!