29.05.19, 17:49Zdj. screen Twitter

Żakowski: Liderzy opozycji- na naukę do pana Jarosława!!!

" Gratulujemy J. Kaczyńskiemu, to jest jego życiowy sukces, powinniśmy wysłać liderów opozycji na naukę do pana Jarosława, jak się zwycięża"-stwierdził na antenie TOK FM Jacek Żakowski. 

Te wypowiedzi są zaskakujące jak na rozgłośnię radiową, gdzie prowadzący i goście raczej wzajemnie nakręcają się przeciwko PiS i pogrążają się w coraz głębszej histerii. Tym razem było jednak nieco inaczej... 

"Kaczyński przekonał ludzi, że dojście opozycji do władzy jest ryzykiem, że ograniczą 500 plus, czy podwyższą wiek emerytalny. Wyborcy kalkulowali, że PiS bardziej się opłaca. I to było kluczowe"-dodała Dominika Wielowieyska z "Gazety Wyborczej".

Karolina Lewicka z Tok FM podkreślała, że Jarosław Kaczyński był twarzą kampanii PiS. Dziennikarz TVN24, Piotr Kraśko odnotował natomiast, że Koalicja Europejska nie miała pomysłu na kampanię, natomiast PiS-odwrotnie. Jacek Żakowski ocenił, że błędem KE był wybór takich polityków, jak Leszek Miller czy Włodzimierz Cimoszewicz, gdyż nie są oni w stanie przyciągnąć nowego wyborcy. 

Recepta dla KE? Zdaniem Żakowskiego, byłby to "porywający program" zamiast skupiania się na straszeniu PiS-em. 

 

yenn/TOK FM, Fronda.pl

Komentarze

Yes! yes! yes!2019.05.30 9:28
Jednym z bardziej kiepskich pomysłów opozycji jest sam Jacek Żakowski. Przecież to od jego mentorskiego mlaskania do mikrofonu i wypisywania przemądrzałych tyrad dla ciemnego ludu od 30 już lat ludzi mdli do odwodnienia. A wraz z nim cała ta plejada TOKujących "autorytetów" (Kraśko, Wielowieyska, Olejnik, Lis, Morozowski). Wszyscy z dziennikarskiej szkółki Michnika. Zdegenerowali zawód dziennikarza i komentatora politycznego. Zamiast służyć opinii publicznej, społeczeństwu najęli się na żołdaków politycznej krucjaty. Sowicie opłacani za to wieczne mydlenie oczu i dolewanie trucizny. A kiedy skutek ich działań okazuje się opłakany, znajdują kozła ofiarnego wśród polityków i następnego dnia zaczynają swoje ujadanie hien od nowa. I znów są niezbędni i znów "najmądrzejsi" wśród "nieomylnych". Nawet splunąć szkoda.
Henryk M2019.05.30 9:01
Teraz to te wszystkie redaktorzyny nie są winne.Sami podpuszczali wschodzące gwiazdki a teraz to nie ich wina.Że jeszcze są głupcy którzy ich zatrudniają za pieniądze.
Hanys2019.05.30 6:50
Prawo i Sprawiedliwość zrobiło w kilka lat coś, czego nie zrobiły (choć mogły) postkomunistyczne parte: sdrp, sld, uw (córka pzprowskiego stronnictwa demokratycznego), kld czy wreszcie po: podzielił się finansowymi owocami przekształceń ekonomicznych z szeregowymi obywatelami; unia wolności i jej córka platforma obywatelska dzieliła się tylko ze swoimi kolesiami.
anonim2019.05.30 6:43
"Ma rację,Niech się beznadziejna opozycja uczy jak przyciągnąć biedny lud socjalem do urn." Polacy przez socjal nie jadą na truskawki do Niemiec? Niech zbierają uchodźcy. W Niemczech nie ma socjalu. ?.
PiS=UWbis2019.05.30 6:10
Zarządzaniem strachem biedaka i poczuciem godności, wypaczonym wieloletnią pedagogiką wstydu to strategia zwycięska.
max2019.05.30 0:23
Jak ktoś kto pluł zaczyna chwalić, to uważaj! Osinowy kołek miej w zanadrzu.
Alojzy Cedzido 2019.05.29 23:49
A nie trzeba to było wcześniej , panie Żakowski. Jeszcze dziś śmierdzi jak Pan ,,kichał " po PiS-e i patrzył ( albo nie) jak ,,Totalnik " tonie . Bo od 2015 nabierał brudnej wody.. A Wy walczyliście jak lwy z PiS -em wyłącznie lejąc po nim pomyje.. Jak się okazało , nie cwaniactwo wygrało ale zwykły chłopski rozum . Z podkreśleniem na ,,chłopski".
man.of.Stagira2019.05.29 23:12
. . ONI chcą, żebyście m y ś l e l i, że ONI tak myślą. WTEDY MYŚLICIE Z ...nimi....r a z e m . . i właśnie O TO....chodzi... . Tyle
Cogito ergo sum2019.05.29 19:48
Problem w tym, że opozycja nie ma pomysłu na Polskę bo to nie idzie w parze z ich interesami. Afery Amber Gold i Vatowska to pokazał o co im chodzi. Wydoić Polskę. Opozycji potrzebna jest odnowa moralna. W kampanii posłużyli się oddziałami homoseksualistów, obrazoburców i medialnych prostytutek.
Tom Bombadil2019.05.29 19:42
Nie wierzyć totalnym cynikom w nawrócenie! To koniunkturalny, chwilowy manewr medialno-propagandowy przed jesiennymi wyborami. Wynika ze strachu i dezorientacji. Dlatego PiS niech poczeka, obserwuje, niech nie lituje się i nie podnieca. Zimna krew. Stalowe nerwy.
Oloo2019.05.29 19:24
Ma rację,Niech się beznadziejna opozycja uczy jak przyciągnąć biedny lud socjalem do urn.
zatroskany2019.05.29 21:58
Oni w swoim czasie uczyli lud ... jak "przyciągać" pieniądze
100% racji2019.05.29 19:14
A to już ŻAK PO nauki wysyła opozycję ?
polak2019.05.29 20:07
ciekawe kiedy pójdzie żakowski po naukę o dziennikarstwie?