Zakończyło się spotkanie finalizujące porozumienie w ZP - zdjęcie
24.09.20, 20:49Fot. Adrian Grycuk, via: Wikipedia CC 3.0

Zakończyło się spotkanie finalizujące porozumienie w ZP

4

Po godz. 20 zakończyło się spotkanie kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości dot. ustaleń, jakie wczoraj z liderem Solidarnej Polski Zbigniewem Ziobro powziął prezes PiS Jarosław Kaczyński.

W około trzygodzinnym spotkaniu uczestniczyli m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, szef MON Mariusz Błaszczak, szef MSWiA Mariusz Kamiński i szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

O zakończonych naradach poinformowała w mediach społecznościowych rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska:

- „Zakończyło się posiedzenie kierownictwa @pisorgpl. Dotyczyło oceny osiągniętego porozumienia w ramach Zjednoczonej Prawicy. Istotą tego porozumienia jest wola wspólnej i solidarnej pracy dla Polski” – napisała na Twitterze.

Wiceminister obrony Marcin Ociepa z Porozumienia poinformował dziś w RMF FM, że członkowie Zjednoczonej Prawicy umówili się, aby jutro kontynuować negocjacje koalicyjne.

kak/PAP

Komentarze (4):

Po 11 ...2020.09.25 0:40
Coś za dużo tych ogłoszeń o zakończeniu, sfinalizowaniu, ostatecznym przyklepaniu ... coś jak z tym zawsze gotowym, ale ciągle uciekającym raporcie. Podobnie się skończy?
Tymczasem w prawdziwym świecie2020.09.24 21:41
"Last week a team from MIT and Cardiff University announced the detection of Phosphine in the atmosphere at Venus our nearest neighbor. Phosphine (PH3) gas in Venus’s atmosphere should be in oxidized forms. Dr. Janusz Petkowski from the MIT team lead by Sara Seager, joins John Michael Godier on Event Horizon to discuss this finding in detail." https://www.youtube.com/watch?v=vnLqUiaWXnA
oburzony2020.09.24 21:05
Gardze teczową gangreną ale to co robi ostatnio PiS, te narady, spotkania, a także Piątka przeciwko rolnictwu oraz 200 miliardów deficytu w imie walki z epidemią przeziębienia (wiki tak klasyfikuje koronawirusy) zaczyna kojarzyć mi się z rozbiorem Polski
Anonim2020.09.24 21:05
Na spotkaniu minister obrony M.Błaszczak zapytany przez premiera o stan marynarki bez namysłu odpowiedział, że w porządku nie pognieciona. Naczelniku czego ty będziesz słuchał jako vice