Zagrożenie ze Wschodu. PAD odbył długą rozmowę z prezydentem Ukrainy  - zdjęcie
24.11.21, 20:20Fot. Krzysztof Sitkowski KPRP (via Prezydent.pl)

Zagrożenie ze Wschodu. PAD odbył długą rozmowę z prezydentem Ukrainy

2

Waszyngton i europejskie stolice alarmują o możliwym ataku Rosji na Ukrainę. Pojawiają się głosy, że właśnie przygotowaniom do tego ataku miało służyć wywołanie kryzysu migracyjnego przez reżim Aleksandra Łukaszenki. O problemach tych z prezydentem Ukrainy, Wołodymyrem Zełenskim rozmawiał dziś prezydent Andrzej Duda.

- „Prezydent RP, Pan Andrzej Duda, odbył dziś godzinną rozmowę telefoniczną z Prezydentem Ukrainy, Wołodymyrem Zełenskim. Przedmiotem rozmowy były kwestie bezpieczeństwa na granicach obu państw i w regionie”

- przekazała Kancelaria Prezydenta.

W związku z zagrożeniem ze strony Rosji Ukraina przeprowadziła ćwiczenia wojskowe na południu kraju. Chcąc zabezpieczyć się przed kryzysem migracyjnym i działaniami prowokacyjnymi, jakie Białoruś przeprowadza na granicy z Polską, białoruskie służby rozpoczęły też „operację specjalną” na granicy ukraińsko-białoruskiej.

kak/PAP, Prezydent.pl, DoRzeczy.pl

Komentarze (2):

Centralna Szkoła Prawnicza im. Teodora Duracza2021.11.25 7:46
w wyniku rozmów pisowska Polska przyjmie kolejnych milion Ukraińców, którzy uciekają przed wojną a w zamian ich do okopów na Ukrainie zostanie skierowany polski najemny trep i rzesza zmobilizowanych pisowskich obłąkańców, którzy ku chwale żydowski oligarchów i Jarosława będą zdychać w ukraińskich okopach, nie zobaczymy nich ani jednego syna czy córki działaczy POPIS+przystawki, oni z ciepłych bezpiecznych pomieszczeń będą pisowskich przygłupów zachęcać do gorliwej walki i obrony Ukrainy przed Rosją, w tym czasie 2 miliony Ukraińców w Polsce zajmie wasze miejsca pracy, będzie wam "obsługiwać" żony , siostry, kochanki czy matki, im więcej was zdechnie w tych okopach tym Ukraina będzie bezpieczniejsza, wszak Gowin powiedział, że zrobi wszystko aby elitą Polski był Ukrainiec a nie Polak i wojna na Ukrainie jest jednym z tych etapów, pamietaj, że PIS już intensywnie ćwiczy ucieczkę z Polski tylko w 1939 uciekli dopiero po 18 dniach wojny a POPIS i przystawki uciekną już po pierwszym dniu, po wojnie wrócą i przy pomocy 2milionów Ukraińców zmuszą was do odbudowy nie Polski tylko Polin,
olo2021.11.24 23:16
Wystarczy postawić na granicy pisowca obok pisowca i mamy mur z pustaków za friko !!!