"Zachód sprzedał nas Sowietom", a teraz nam przypominają o solidarności - zdjęcie
09.09.15, 11:19

"Zachód sprzedał nas Sowietom", a teraz nam przypominają o solidarności

6

70 lat temu ten sam Zachód sprzedał Polaków i naszą wolność Sowietom, a dziś śmią nam przypominać, że wielu Polaków musiało z komunistycznego piekła uciekać – w ten sposób prezes Stowarzyszenia Młodzi dla Polski Sebastian Kaleta odniósł się do wystąpienia szefa Komisji Europejskiej Jeana-Claude'a Junckera, który uzasadniając konieczność przyjęcia przez kraje UE uchodźców wspomniał o Polakach.

– 20 mln potomków Polaków mieszka poza Polską w wyniku emigracji politycznej i ekonomicznej, po wysiedleniach, przesiedleniach podczas bolesnej historii Polski – powiedział Juncker podczas swojego dzisiejszego wystąpienia, którym przekonywał, że kraje UE muszą "obowiązkowo przyjąć 160 tys. uchodźców".

Do argumentacji Junckera odniósł się na swoim profilu na Facebooku Sebastian Kaleta.: 

"

W Parlamencie Europejskim rozpoczęła się sesja poświęcona stanowi UE. Jean Claude Juncker - Przewodniczący Komisji Europejskiej mówi o konieczności przyjęcia przez Polskę imigrantów stosując ten bezczelny szantaż.

Zachód zapomniał skąd te liczby? 70 lat temu ten sam Zachód sprzedał Polaków i naszą wolność Sowietom, a dziś śmią nam przypominać, że wielu Polaków musiało z komunistycznego piekła uciekać.

Czy będzie reakcja MSZ? Wątpię...
Zachęcam do udostępniania!"

mm/Facebook

Komentarze (6):

anonim2015.09.9 11:37
Iluminaci tzw światli Demokraci budujący Nową Wieżę Babel U E zmądrzeją dopiero jak w piekle będą torturowani przez tych którzy dziś im służą radą i pomocą. Dlatego jak sądzą próżne wysiłki ą teraz i tak się nie nawrócą ą diabeł ma ich bowiem w swoich łapskach są bowiem pod presją hipnotyczną demonów.
anonim2015.09.9 12:52
Kwoty mleczne, kwoty CO2, kwoty uchodźców. Oto cała prawda o tym bydle co 70 lat temu mieniło się nadludźmi.
anonim2015.09.9 16:06
Przecież Polaki nadają się tylko na sprzedaż i to za niewielką kasę.
anonim2015.09.9 16:08
Radzi W piekle nie ma zmądrzenia. Tam mogą być tylko wieczne jęki i smród spalenizny przez wieczność. Niektórzy pewnie sie do tego przyzwyczają tak jak do braku myślenia.
anonim2015.09.9 16:10
Sebastian Kaleta Sowieci to był raj w porównaniu do tego co obłędny papież i nasz rzund zamierza wcisnąć gawiedzi.
anonim2015.09.9 23:19
Wcisnąć te słowa i te liczby Junckerowi w gardło ... niech się udławi ten luksemburski hitlerowski kolaborant (ponad 90% Luksemburczyków współpracoweło z Niemcami, donosiło na GeStaPo, dużo służyło w Waffen-SS).