Zabili mu psa. Hartman zapowiada okrutną zemstę - zdjęcie
27.02.15, 16:48Jan Hartman (fot. YouTube)

Zabili mu psa. Hartman zapowiada okrutną zemstę

49

„Znowu jakiś bydlak z wiatrówką zabił mi psa. Na wsi, w woj. lubelskim. To już trzeci pies przez ostatnie 25 lat. Mimo operacji piesek nie przeżył. Konał pięć dni. Wezwana po zdarzeniu policja zachowywała się lekceważąco” – pisze Hartman na swoim blogu w tekście pt. „Ty chamie, polski chamie!”.

Filozof, oczywiście, wie, że psa zastrzelił mu ktoś specjalnie i to jeszcze z przyjemnością. Odtwarza nawet, co sobie ten „polski cham” myślał:

„Wałęsają się, k…, te kundle, k…, do lasu włażą, k…, zwierzynę gonią, k…, wystrzelać te śmiecie, k…, jak ktoś chce psa, to niech se go na podwórzu trzyma i pilnuje, k…., ja jestem myśliwy, k…, ja tu mam nad zwierzętami władzę i robię, k…, z nimi porządek. Pan Bóg stworzył człowieka i dał mu ziemię, żeby nad nią panował. Zwierzęta są dla człowieka i muszą człowiekowi służyć. A nie wałęsać się, k… Ze mną, k…, żartów nie ma. Się jedna z drugą miejska pinda będzie rozczulać nad pieskiem. Do roboty by się, k…, wzięła. Patrz, k…, co się robi z parszywymi kundlami. I uważaj, żeby się tobie nie dostało. Bo to jest, k…, nasz kraj i porządek, k…, musi być” – pisze Hartman.

I peroruje dalej, że każdego dnia w Polsce „dla lubieżnej przyjemności” i „z czystego okrucieństwa” zabijane są w Polsce dziesiątki psów. Po skonstatowaniu tego rzekomego „faktu”, Hartman dokonuje ataku na myśliwych: „Pod osłoną pełnego obłudy „etosu myśliwskiego”, który opiera się na wulgarnym kontrakcie: popracujemy dla dobrostanu lasu, a za to pozwoli nam się na odrobinę rozkoszy zabijania.

Za pierwszym szeregiem „etosowych myśliwych”, wąsatych „darzborów” i gajowych, skrywają się tłumy zwykłych prymitywnych zwyrodnialców i sfrustrowanych nieudaczników, którzy kompensują sobie swoje niepowodzenia seksualne i życiowe, wyżywając się na zwierzętach. I do tego jeszcze tysiące maruderów, w ogóle bez uprawnień myśliwskich, łażących po łąkach i lasach z wiatrówkami i zgrywających się przez samymi sobą na myśliwych – prawdziwych mężczyzn” – pisze filozof.

Twierdzi następnie, że dla takich ludzi, jak ten, który zastrzelił jego psa, „sumienie to kościelna sprawa”. „Moralność to jakaś eutanazja, aborcja i takie tam, a reszta to „sprawa sumienia” – każdy robi, co uważa, i nikomu nic do tego; moje sumienie – moja rzecz. No więc wielkie halo, tyle rabanu o jakiegoś kundla, myśli sobie. Co za czasy! Dżendery, zboczeńcy, pedały, liberały, Tuski, agenty ruskie! Wreszcie by kto przyszedł i zrobił z tym porządek. Kundla będą bronić, a że człowiek tu z głodu zdycha, to w dupie mają!” – przelewa swoją frustrację na papier Hartman.

Wreszcie atakuje polską wieś w ogólności, nie zapominając przy tym o bardzo stosownym przy tej okazji ataku na Kościół…

„Oj, znam ja cię, wsi moja sielska, anielska. O, znam ja te gadki małych, zawistnych i okrutnych ciemniaków, pełnych pychy i złości na świat, cwaniaczków i chciwców, patrzących tylko swojej korzyści. Tych, co to śmiecie do lasu wywiozą, dotację wyłudzą, na podaniu o zapomogę bez wstydu nałżą, kocięta potopią, psa zastrzelą.

Zawsze święci i zadowoleni z siebie. Na spowiedzi mówią, że trochę pili, babie przyłożyli, a więcej grzechów nie pamiętają. Dostają rozgrzeszenie i dalej swoje – w codzienną obrzydliwość prostackiego, chamskiego życia, o którego grzeszności nikt im nawet nie wspominał.

Bo gdzieżby! Miałby ksiądz zniżać się i o jakichś parszywych kundlach w kościele mówić? Miałby może o śmieciach gadać? A może miałby wiernych upominać, żeby haracz tym złodziejom, k…, Tuskom, ruskim agentom, płacić? A niby za co? Co chłop z tego ma? Nic, k…, tylko ta sama bieda ciągle. I tak dalej”.

Jeszcze mu nie dość, jeszcze zbyt mało wyzwisk! „Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić?” – pisze Hartman. I wreszcie grozi… zemstą. A cóż to będzie za zemsta?

Otóż Hartman chce uczynić „polskich chamów” lub przynajmniej ich dzieci ludźmi na swoją modłę, to jest, oczywiście, kulturalnymi i postępowymi….

„Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa” – pisze Hartman.

kad

Komentarze (49):

anonim2015.02.27 16:53
„...Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat...” Ciekawi mnie niezmiernie co to za "my". Może nie nazwę "po imieniu" bo lemingi i hasbarczycy znowu się oburzą. Szkoły szturmują, wysyłają milionami na zmywak a do teatru zwabiać nie muszą bo i tak meNdia są w przytłaczającej większości niepolskie. Co prawda i tak bawią się w detal przy pomocy teatru ale na ogólną świadomość znacznie więszy wpływ ma hurt. „...I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa...” Za psa mszczą się "wychowując" na ludzi "przyzowitych" (wg swoich standardów). To jak wobc tego mszczą się kiedy ktoś ich przekona, że za smierć ich przodków odpowiadają Polacy ?
anonim2015.02.27 16:54
Pomijając wymowę Hartmana, rozumiem jego zdenerwowanie.
anonim2015.02.27 17:02
Od kiedy myśliwi strzelają z wiatrówek? Jakby myśliwy chciał zabić psa to ten pies by nie konał 5 dni tylko 0,5 sekundy.
anonim2015.02.27 17:07
Dajcie namiar co ta za wieś... Mieszkam blisko. Pojadę, pogadam z ludźmi i z księdzem proboszczem. Na pewno się ustatkują. Co za pieski los być psem Hartmana...
anonim2015.02.27 17:41
PIES ZDECHŁ,PO TYM JAK MU CHARTMAN ZROBIŁ LŁASKE :)
anonim2015.02.27 17:48
Kto i w imię czego uczynił tego osobnika profesorem nauk humanistycznych i wykładowcą akademickim?! Chyba na podstawie talmudu...bo to tam jest napisane, że Żyd na podstawie tylko samego faktu bycia Żydem stoi nieporównanie wyżej ponad wszystkich innych ludzi. Hartman żyje w jakimś alternatywnym świecie, który bierze za rzeczywistość. Monologuje jak nie przymierzając bohater powieści produkcyjnej, i to całkiem na poważnie. I nie widzi, że to kabaret. Ktoś inny dotknięty takimi problemami jak pan z przeproszeniem, profesor, paradował by nie w profesorskim stroju, tylko w koszuli z długimi rękawami.
anonim2015.02.27 17:51
No to pojechał kulturą przez duże K. a może to niedoszły zamachowiec Bronisław K. mu tego psa zastrzelił wkońcu już w młodości miał takie mordercze zapędy. ...A tak na marginesie to po co się Jasio tak męczy w naszym kraju?
anonim2015.02.27 17:52
Pan Hartman na początku tekstu sugeruje wprost, że jego pies wałęsał się bezpańsko w przestrzeni publicznej. Zaniedbał swoje obowiązki właściciela zwierzęcia i spowodował zagrożenie publiczne. Ciekawe kiedy mandat dostanie?
anonim2015.02.27 17:53
@Szarlej- Co prawda, to prawda.
anonim2015.02.27 17:57
@Jahu- Kto wie, może faktycznie to sam pan Gajowy ćwiczył cela? @Dawid- Żartujesz?- Pan poseł ma przecież immunitet.
anonim2015.02.27 18:01
@SaraL, bez wątpienia. w jego świecie i na tym samym kulturalnym poziomie, o czym można się było przekonać czytając twoją wymianę "poglądów" z userem o nicku Gandalf. Ta wasza "cywilizowana" Europa daje szambem.
anonim2015.02.27 18:05
@Maksym- To pewnie źle trafiłeś, albo nie chcesz widzieć. Ja znam sporo katolików, którzy opiekują się zwierzętami.
anonim2015.02.27 18:22
Biedny piesio pięć dni zdychał... Nie to co mordowane nienarodzone dzieci. Rachu, ciachu obcinamy nóżki, rączki, kroimy tułów, na trzy części, następnie kleszczami miażdżymy czaszkę, wyciągamy po kawałku i już. kilkanaście minut i po zabiegu. Oczywiście wcześnie "humanitarny złoty strzał" z trucizny - no bo my w końcu cywilizowani jesteśmy - na żywca już nie, bo USG q..wy wymyśliły i nie da się już kłamać tak jak kiedyś...
anonim2015.02.27 18:26
Nasza frondowa czarownica @SaraL dziwi się, że nikt nie płacze nad pieskiem konającym 5 dni, ale sama leci po czipsy, żeby oglądać rzeź chrześcijan w Syrii i Iraku. To są właśnie standardy „cywilizowanej” Europy.
anonim2015.02.27 18:28
... i potem jemy ten płód bo jak wiadomo wszyscy hasbarczycy, lewokręty, syjonozolimczycy robią aborcję aby jeść swoje płody
anonim2015.02.27 18:29
Szkoda psa, ale wpis Hartmana świadczy o tym, że fanatyzm jest panpolityczny. Hartman to taki Korwin, tylko z lewicy zamiast z prawicy: - jeden i drugi wplata ideologiczne wątki w prawie każdą wypowiedź - jeden i drugi winą za całe zło na świecie obarcza pojedyncze zjawisko ideologiczne: w przypadku Hartmana całym złem jest Kościół, w przypadku Korwina socjalizm - jeden i drugi odnosi się z pogardą do swoich przeciwników - jeden i drugi obiecuje "nowy, lepszy świat", gdy ideologiczne postulaty zostaną wreszcie zrealizowane, a przeciwnicy zlikwidowani Parafrazując stare powiedzenie: "antysemityzm to socjalizm głupców" można by rzec: "Walka z Kościołem to socjalizm antysemityzm głupców" (dla Hartmana), lub "Kapitalizm to antysemityzm głupców" (dla Korwina).
anonim2015.02.27 18:44
Jak trzeba być upadłym moralnie człowiekiem by jako margines społeczny Genderowy grozić całemu naszemu narodowi i jego dzieciom. Brzydzę się rasizmem . Jak inaczej nazwać wypowiedź tego profesora? Pisanie że zboczenia zoofilia pornografia to wyższa kultura to idiotyzm i spaczenie. Jedynie co tłumaczy tego pana to może to że miał bardzo bliski związek z pieskiem i teraz cierpi.
anonim2015.02.27 18:50
sralo, słowa "bij żyda" są NIESTETY często równoznaczne ze słowami "bij rasistę". Najczęściej bywa tak, że żyd utraciwszy wiarę fiksuje i puchnie mu poczucie wyższości wobec reszty podludzi. Stąd powstała żydokomuna. O ile w praktyce polak utraciwszy Wiarę może pozostać uczciwym człowiekiem (jeśli nie popadnie w teofobię), to w przypadku Żyda jest to niemal niespotykane. Jego wiara o wiele głębiej definiowała setki aspektów codziennego życia, była bardziej "naturalistyczna" mniej abstrakcyjna - z tego się nie da wyjść nie zapłaciwszy 2 kopiejek (jeśli wiecie co mam na myśli, akwaryści)
anonim2015.02.27 18:59
Po raz n najbardziej trafia do mnie wpis Credo. Prowadzisz może bloga? Jeśli nie, to ja Ci mówię, że warto. Masz celne myśli.
anonim2015.02.27 19:02
nie no bez jaj. gościu pierd....ty jak ch..j. powinni go we wariatkowie zamknąć.
anonim2015.02.27 19:04
Przynajmniej ten pieseł uwolnił się od tego idioty :D
anonim2015.02.27 19:06
AirWolf losem swojego schabowego też się przejmujesz?
anonim2015.02.27 19:29
Psa zabić? Z wiatrówki? To chyba "z przyłożenia" w oko...
anonim2015.02.27 19:32
Nad pieskiem płacze, ale nad "płodem ludzkim" już nie bardzo... Lewica i liberałowie myślą emocjami. Dla nich jak czegoś nie widać, to nie ma. A jak nauka stwierdzi, że jednak jest, to zamykają oczy, żeby nie widzieć i głośno krzyczą, żeby nie słyszeć. Wszystko po to, żeby było lekko, łatwo, przyjemnie i z darmowym orgazmem.
anonim2015.02.27 19:56
W wypowiedzi prof.* Hartmana - szczerej, aż do bólu - mamy doskonały obraz, co nas czeka, jeżeli lewactwo zdołało by przejąć władzę. * Kto mu nadał tytuł? Kto go zatrudnił jako wykładowcę na wyższej uczelni?
anonim2015.02.27 20:02
SaraL napisała: " Rozumiem, że sformułowanie "pies konał pięć dni" nie robi na czytelniku tego portalu żadnego wrażenia. " *** Sorry - ale nawet jeżeli robi to na "czytelnikach tego portalu" wrażenie, to jednak inwektywy jakich używa profesor (sic!) i jego groźby pod adresem ludzi wierzących, sprawiają, iż na poważniejszych sprawach, aniżeli śmierć tego biednego psa, się koncentrujemy. Przecież facet wyraźnie obiecuje nam to, czego jeszcze niedawno doświadczaliśmy ze strony okupujących nas sowietów i rządu niby polskiego, a w rzeczywistości bezwzględnie podporządkowanego Moskwie.
anonim2015.02.27 20:07
elzata napisał/a: " Nie wyobrażam sobie, żeby w Szwajcarii ktoś strzelał do psa albo przywiązal go do torów albo auta. " *** Nie wiem jak to jest w Szwajcarii, ale w niby cywilizowanej Francji, psy uwiązane na krótkim sznurku do drzewa, skazane na okrutną śmierć z głodu i pragnienia można liczyć na kopy.
anonim2015.02.27 20:40
No tak, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Niech więc może towarzysz Hartman ze swoimi akolitami pojedzie sobie tam gdzie psy na rękach się nosi. Pies wam mordę lizał!
anonim2015.02.27 20:51
No cóż, szkoda psa. Może ktoś go pomylił z Hartmanem?
anonim2015.02.27 21:28
@SaraL Nie wiem, czy jeszcze śledzisz tę dyskusję, ale napiszę Ci, co myślę o tym, co napisał Hartman. Sam jestem miłośnikiem zwierząt i doskonale rozumiem uczucia, jakie mogą towarzyszyć śmierci ukochanego zwierzaka. Ja to doskonale rozumiem i również nienawidzę okrucieństwa wobec zwierząt, zwłaszcza takiego bezinteresownego sadyzmu - zabijanie dla zabijania. Nie wiem, co tkwi w ludziach, którzy zdolni są do takich zachowań. Nie wiem, jak można być niewrażliwym na cierpienie zwierzęcia, które czuje tak samo jak człowiek i kwiczy z bólu. Brzydzę się taką postawą. Ale tekst Hartmana to jest inna sprawa. Po pierwsze - gdy Hartman unosi się emocjami, robi się nad wyraz infantylny i co najmniej ociera się o śmieszność. Wiem, bo sam czasem zaglądam na jego bloga, z czystej ciekawości, co tam lewica ma do powiedzenia. Po drugie - Hartman nie ma pojęcia, kto zabił jego psa, ale w odwecie atakuje wszystkich, których nie lubi: katolików, "polaczków" i innych takich. Bo oczywiście, "rekonstruując" myśli zabójcy jego psa, Hartman nie omieszkał zawyrokować, że człowiek ten był zapewne chrześcijaninem, a jego uczynek był umotywowany religijnymi przekonaniami ("Pan Bóg stworzył człowieka i dał mu ziemię, żeby nad nią panował. Zwierzęta są dla człowieka i muszą człowiekowi służyć."). Wykorzystał sprawę śmierci swojego zwierzaka do swej prymitywnej propagandy. Naprawdę nie sądzę, by ktoś, strzelając do zwierząt dla zabawy, kierował się religią i robił to dla chwały Pana Boga. I nie sądzę, by sam Hartman wierzył w to, co pisze. Po prostu każda okazja jest dobra, by przywalić temu, kogo się nie lubi. Za to właśnie nie lubię Hartmana. Generalnie za jego psa oberwało się połowie chrześcijan i połowie Polski, tego znienawidzonego przez pana filozofa kraju. Zupełnie nie obchodzi mnie pochodzenie p. Hartmana i nie wiem, czy kogokolwiek z komentujących tutaj obchodzi jego żydowska krew. Ja osobiście nie lubię prof. Jana Hartmana za to, co wypisuje w swoich pełnych nienawiści i prostackich stereotypów tekstach. Tyle. A niewinnego zwierzaka oczywiście szkoda...
anonim2015.02.27 21:32
zapienił się ateistyczny kołtun , następnym razem Hartmanie pilnuj swego pupila bo Polski Naród twych fanaberii dotyczących zwierząt nie podziela.
anonim2015.02.27 21:42
k.... ten Hartman jest k.... jakiś popier....ny k......! Hycel Hartman k... sam morduje swoje psy
anonim2015.02.27 21:46
Dlaczego żydzi,którzy przytulili sie do Polski,tutaj porobili kariery,maja tak tolerancyjne społeczeństwo tak bardzo NIENAWIDZĄ Polski i polaków ??!! Żydzi z Zachodniej Europy uciekaja stamtad i myślą o przyjeżdzie do Polski lub Izraela a ci "nasi"to takie niewierne psy i kąsają rękę która ich karmi ????? Jak im nie pasuje to "Odlot " dokądskolwiek !!!!!
anonim2015.02.27 21:48
A kysz, na pustynię pejsaty czarcie...
anonim2015.02.27 22:07
Zwykły parch a ma racje. Nie ma nic gorszego niz polski cham. Za złotówke skopie nie tylko psa ale matkę i ojca na gnój wywiezie nie mówiąc o nielegalnych aborcjach.
anonim2015.02.27 22:09
Mnie dlatego Ida nie zbulwersowala. polski zawziety chłop skopie matke, ciezarna żone a potem poleci do koscioła.
anonim2015.02.27 22:29
Dart Misiek - na wsi po pijaku skopanie cięzarnej zony nie jest rzadkością :) To co sie dziwic strzelaniu do kundli
anonim2015.02.27 22:32
Panie hujman oczywiście z przyjemnością kopnął bym pana w dupe, abyś pan nabrał wigoru. Chrzanisz pan na co dzień te swoje antyludzkie dyrydmały, a teraz one do pana wracają. Bo gdyby sprawy ludzkie przebiegały prawidłowo, gatunek ludzki prowadził by się należycie, to i zwierzęta miałyby więcej wytchnienia, więcej swojego naturalnego środowiska. Ale, że człowiek jest kopany non stop przez rozmaite systemy, to i na zwierzętach się to wszystko skrupia. Będzie w porządku na szczycie piramidy, to będzie w porządku w jej niższych partiach. Bez rozwiązania spraw ludzkich nie ma co nawet marzyć o ułożeniu się spraw zwierząt. Muszę też dodać, że jesteś pan gnój, bo mogłeś oddać nerkę, albo wątrobę i psiak by przeżył. Doradzę też żebyś pojechał do rafaruchalalo na wspólną terapię - onojemu zabili niewidzialnym kamieniem niewidzialnego kota.
anonim2015.02.27 22:34
A co hujmanie myślałeś, że pies stoi wyżej od człowieka. Za tą forsę, którą ci dają gnido niejednego porządnego robotnika by wyżywił.
anonim2015.02.28 2:31
Ale brytyjski islamista mówi że; Niewierni są gorsi niż psy, gorsi niż robactwo. To co z tą europejską cywilizacją do której mają dążyć dzieci Hartmana?
anonim2015.02.28 10:00
Przeczytałem wszystkie komentarze i widzę ile ten człowiek tą swoją mową nienawiści złej krwi narobił. Czy w Polsce nie ma siły aby go doprowadzić do porządku? Mam na myśli władze uczelniane, państwowe. Bo jak te nasze ciule są bezsilne to może poprosimy... Mosad, bo człowiek ten bez watpienia robi antyizraelską robotę...
anonim2015.02.28 10:08
Guślara, czarownica SaraL+ nienawistnik Hartmann= synteza wspołczesnej myśli europejskiej... Oczywiście ekstremalno-marginalnej. ;-)
anonim2015.02.28 12:33
to chyba jest z k... syn skoro tak nadużywa tego słowa ....prostak a niby profesor
anonim2015.02.28 14:57
W sumie jako profesor czegoś tam mógłby choć sam zachować kulturę i nie używać wulgaryzmów.Rozumiem, że był przywiązany do psa, ale co dadzą wyzwiska. W ten sposób prawdopodobnie poziomem zniżył się do tego który mu zabił psa. Ludzie są podli ale nic nie da wyzywanie ich.
anonim2015.02.28 18:01
Warto może przytoczyć zdanie profesorzyny od siedmiu boleści w kontekście kazirodztwa: "Być może piękna miłość brata i siostry jest czymś wyższym niż najwznioślejszy romans niespokrewnionych ze sobą ludzi?" Źródło: http://natemat.pl/118637,jan-hartman-zwiazki-kazirodcze-sa-zle-i-toksyczne-bo-sa-zakazane-a-nie-odwrotnie Hartman, chamie, to już wiemy skąd twoja pasja w dowalaniu rzekomym polskim chamom. Może twoje tfu poglądy sięgają dalej niż "piękna miłość brata i siostry"? No przyznaj się obleśny typie. Dlaczego tak żal ci twojego pieska... I to trzeciego... Ja tylko pytam chamie! Jeżeli tak nie jest, to zdementuj! I ręce precz od moich dzieci - ty .............................................................! Bo jak je będziesz do nich dostawiał, to ci je odrąbię, choćbym potem miał siedzieć!
anonim2015.02.28 18:10
@compeador - z ust mi to wyjąłeś. O lepsze przykład antysemity niż Hartman trudno.
anonim2015.03.1 11:14
http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/1201-jan-hartman-ty-chamie-polski-chamie "Jan Hartman; Ty chamie, polski chamie! Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa.Brajaś 2009 (?) – 2015" Bez komentarza!!
anonim2015.03.3 18:10
Hartman sam ze zbaił psa sam se strzelił do niego z zimną krwią, a teraz udaje, że ktoś mu zabił psa. Gdyby tak było naprawdę (gdyby naprawdę tak było) to wcale nie robiłby z tego jakieś afery i nie pisał na blogu, że ktoś mu psa zastrzelił. Widzicie? Po co to pisze na blogu? Żeby było coś o nim w TV, żeby ludzie myśleli, "co za drań zabił mu psa", tak samo było tak, że w stanach była lesbijka która została napadnięta w swoim domu z powodu swojej orientacji, znalazły się winne osoby, ale po jakimś czasie (paru miesiącach okazało się, że ten napad był z fiksowany i ona sama na siebie napadła). Ale to tylko po to, żeby pokazać kogoś lub grupę ludzi w złym świetle.
anonim2015.03.5 22:40
Trudno byłoby nie uznać tekstu "Ty chamie, polski chamie!" za wyjątkowo pogardliwy wobec Polaków i przesiąknięty tym rodzajem nienawiści, jakiej może doznawać człowiek obsesyjnie przekonany, że powinien z Polski wyprowadzić swoje many, lary i penaty, ale tymczasem kotwica trzyma, bo gdzie indziej zarobiłby na papu i kieliszek pejsachówki. Całość: maurwsbn.blogspot.fr/2015/03/ty-chamie-1.html