Wymiana ognia na granicy Korei Północnej i Południowej - zdjęcie
03.05.20, 09:35Screenshot Youtube - brajan kot

Wymiana ognia na granicy Korei Północnej i Południowej

6

Dziś rano doszło do wymiany ognia na silnie strzeżonej granicy między Koreą Północną a Koreą Południową – informuje Kolegium Połączonych Szefów Sztabów Korei Płd.

Jak podano, nie ma obecnie informacji o ofiarach. Południowokoreańska armia informuje, że z terytorium KRLD ostrzelany został wieloma pociskami południowokoreański posterunek w strefie granicznej. Korea Południowa odpowiedziała ogniem.

Incydent ma miejsce dzień po tym, jak oficjalne media Korei Północnej pokazały zdjęcia z pierwszego od kilku tygodni publicznego wystąpienia przywódcy kraju Kim Dzong Una.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (6):

zbg.2020.05.3 11:11
Korea Południowa myślała,że Kim umarł i chciała wyzwolić K Pn.bo tak im doradzil PompeoAMEN.
Urszula2020.05.3 10:13
Obudził się , gnojek, i zafundował sobie rozrywkę. I po co te Chińczyki go ratowały. Ech, życie. Nie kupujcie chińskiego czosnku - jest napromieniowany.
Mirek2020.05.3 11:47
Słyszałem że chiński czosnek ma dużą zawartość metali ciężkich . To jest trucizna zresztą jak cała żywność wyprodukowana przez Chinoli .
Urszula2020.05.3 13:46
Przy uprawie azjatyckiego czosnku nie przestrzega się żadnych norm. Do jego uprawy używa się antybiotyków, chemikaliów i trujących ulepszaczy. Ponadto chiński czosnek można też modyfikować genetycznie. Czosnek chiński łatwo odróżnić od polskiego. Jest dużo większy i regularnie okrągły, a najlepszym dowodem na to, ze czosnek jest chiński, a nie polski jest brak korzeni. Polski czosnek ma korzenie, chiński, poddany promieniowaniu nie ma. Polski czosnek w suchym miejscu wyschnie, chiński spleśnieje. Tylko polski czosnek w wilgoci wypuści łodyżki. Czosnek o fioletowej barwie jest polski, można go śmiało kupować. Czas najwyższy abyśmy zaczęli bojkotować chińskie produkty. Ostatnie doświadczenie z chińskimi maseczkami powinno być dla nas ostrzeżeniem. Im nie należy ufać.
Erni2020.05.3 15:34
Tak się kończy flirtowanie z komunistyczną bestią. Bojkot wszystkiego co związane z Chinami!
Marek, Kanada2020.05.7 0:36
Zawsze olewałem chiński czosnek. Wolę zapłacić ciut więcej, ale czosnek w zimie mam zawsze albo meksykański, albo hiszpański, czasem z Chile. Mieszkam w Kanadzie, więc w sezonie tylko lokalny.