Wstrząsająca zbrodnia pod Częstochową. Policja poszukuje mordercy rodziny  - zdjęcie
10.07.21, 11:03Fot. via: Policja.pl

Wstrząsająca zbrodnia pod Częstochową. Policja poszukuje mordercy rodziny

5

Częstochowscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myszkowie wyjaśniają okoliczności śmierci 3 osób w miejscowości Borowce. W nocy w domu ujawniono zwłoki małżeństwa i ich 17-letniego syna. W sprawie poszukiwany jest 52-letni Jacek Jaworek podejrzany o dokonanie zabójstwa.

Dzisiejszej nocy około godz. 1.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce (gm. Dąbrowa Zielona). Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, ujawnili zwłoki 3 osób. Okazali się nimi mieszkańcy domu: 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Czynności na miejscu, mające na celu wyjaśnieniu przyczyny, przebiegu i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prowadzą policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzech osób. Poszukiwany to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworek. Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

czestochowa.policja.gov.pl

Komentarze (5):

A czy wiadomo już jakiej narodowości2021.07.11 21:01
i jakiego wyznania jest podejrzany?
abcd2021.07.10 19:07
Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"
abcd2021.07.10 19:06
Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Henryk Dąbrowski
obserwator2021.07.10 14:05
Odwiedziłem ostatnio Ślask po kilkunastoletniej nieobecnosci w tym regionie - nie mogłem uwierzyc, ale wiekszość ludzi jest tam totalnie zauroczona Róbta co chceta, w rozmowie z innymi używaja nagminnie najgorszych wulgaryzmow i jak mówią - sa nawet z tego dumni, poza tym zrobili sie bardzo porywczy, ja naprawde czesto bałem sie z nimi w ogóle rozmawiac, wróciłem po kilku dniach choć zamierzałem pobyc tam dłużej. Mysle, że sa tez na Ślasku i rozsądni ludzie - ja niestety zobaczyłem przemiane wielu ludzi w tamtym regionie na gorsze.
Böno2021.07.10 11:58
Sprawca o ile zostanie złapany i wina udowodniona: osądzić i powiesić. Bandytów nie będziemy utrzymywać.