Wspomóż wydanie książki Tomasza Herbicha - zdjęcie
22.11.18, 10:52

Wspomóż wydanie książki Tomasza Herbicha

Proszę Państwa! Nadchodzi kolejne pokolenie Teologii Politycznej. Powiedzieć nadchodzi, to oczywiście skłamać, bo to pokolenie już jest, a na jego czele znakomitość, autor książki, którą właśnie przygotowujemy, Tomasz Herbich. Postać niesłychana, człowiek o temperamencie filozoficznym, teologicznym, o takim wykształceniu, filologicznym, politycznym. Postać renesansowa. Książka niezwykle interesująca o tematach  dla tego pokolenia szczególnie gorących, bo mesjanizm, przecięcie kwestii narodowej z chrześcijaństwem, które pojawiało się w XIX-tym wieku jest dla całego pokolenia czymś niesłychanie gorącym. To jest książka ogromnie przenikliwa, świetnie napisana. Tomasz Herbich już dzisiaj cieszy się w świecie filozoficznym uznaniem i renomą. My tę książkę chcemy niebawem wydać. Bardzo proszę Państwa o hojność. Zbieramy teraz na nią, a niebawem będą mogli Państwo mieć ją w swoich rękach. – Dariusz Karłowicz.

 

48 osób dołączyło już do zbiórki i przekazało swoje darowizny na wydanie książki Tomasza Herbicha. Brakuje nam jeszcze tylko 5 026 złotych: https://www.teologiapolityczna.pl/pragnienie  Ogromnie dziękuję w imieniu całej redakcji wszystkim osobom, które przekazały darowizny na wydanie tej książki i mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się na premierze książki Tomasza Herbicha.

 Każda osoba, która weźmie udział w zbiórce i wpłaci darowiznę w wysokości minimum 65 zł, zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na pierwszych stronach książki oraz otrzyma bezpłatny egzemplarz pocztą. Darczyńcy, którzy przekażą darowiznę w wysokości co najmniej 1 000 zł, otrzymają także: tytuł Honorowego Darczyńcy (przygotowaliśmy jedynie 5 takich pakietów), specjalny list z podziękowaniami, imienną dedykację w książce oraz zostaną wymienieni podczas uroczystej premiery.

Darowizny można przekazać także wpłacając wybraną kwotę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, konto: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna Pragnienie”.