Woś: Nam chodzi o program, a nie o stanowiska - zdjęcie
23.09.20, 09:32fot. yt/telewizja republika

Woś: Nam chodzi o program, a nie o stanowiska

9

Gościem w programie „Fakty po faktach” w TVN24 był minister środowiska Michał Woś, który mówił na temat negocjacji w obozie Zjednoczonej Prawicy.

Polityk Solidarnej Polski na temat stanowiska partii powiedział:

- To pokazuje dobrą wolę Solidarnej Polski, że nam chodzi o program, a nie o stanowiska. Najczęściej pytają o to, czy jestem spakowany, jest moja żona, bo od 5 lat nie byliśmy na żadnym urlopie. Natomiast trochę żartując oczywiście. Natomiast jest tak, że z naszej strony jest wiele dobrej woli, było wiele dobrej woli, podobnie jak w przypadku Ministerstwa Środowiska, tak samo zresztą w spółkach Skarbu Państwa 

 

mp/tvn/300polityka.pl

Komentarze (9):

Aga Dziedzic💘🏳️‍🌈2020.09.23 14:24
Z wiadomości tzw. göwno wartych, ale prawdziwych. Znana agencja amerykańska Gallup przeprowadziła ciekawy sondaż popularności polityków w Polsce. Rozdała setki zdjęć-portretów polityków właścicielom ptaków domowych; kanarków, papug, szpaków, itp. Sondaż polegał na tym, że właściciel wyścielał klatkę swego ptaszka portretem polityka i raz na tydzień zmieniał na inny portrtet. Po ponad 2 m-cach portrety te wysłał do agencji Gallup. Oczywiście, agencja Gallup wraz portretami wysłała specjalny pojemnik w którym to "zużyte" już portrety były zmagazynowane, higieniczne i tak przesłane do agencji. Rezultaty były zaskakujace; który z polityków byl najbardziej osrany. Specjaliści z agencji Gallup nie mogli jednoznacznie stwierdzić czy kompletnie osrany Biedroń, Bosak, Trzaskowski, Tusk to oznaka popularności czy coś odwrotnego.
tymczasem w prawdziwym świecie2020.09.23 13:02
Szczeciński Park Przemysłowy nie może nazywać się "Stocznią Szczecińską", co robi od blisko trzech lat. Sąd zdecydował, że państwowa spółka nie ma prawa do tej nazwy. Wyrok w tej sprawie zapadł w poniedziałek w Sądzie Okręgowym w Szczecinie, w VIII Wydziale Gospodarczym. Sąd oddalił apelację Szczecińskiego Parku Przemysłowego w sprawie wniosku o zmianę nazwy na Stocznia Szczecińska Sp. z o.o.
Panie Woś, Pan nie pasuje2020.09.23 10:24
do tych knurów popiswoych farbowanych lisów!
Anonim2020.09.23 9:46
No niestety, teraz ogon będzie mówił, że on byłby piękny gdyby był psem bo aktualny pies go ogranicza. No to niech wygrają wybory.
ladychapel2020.09.23 9:38
Do Polski zostanie wwiezione ponad 40 tysięcy ton odpadów z Niemiec. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska wydał zezwolenie na ich przywóz do Rębiszowa na Dolnym Śląsku. Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Odpady-z-Niemiec-wjada-do-Polski.-Chodzi-o-ponad-40-5-tysiaca-ton-GIOS-Nie-sa-to-smieci
Natalja Siwiec2020.09.23 11:13
Chodzi o popioły do wypełnienia wyrobisk. W czym problem?
ladychapel2020.09.23 12:19
Ktorych w krajach rozwinietych skladowac nie wolno a ich utylizacja jest koszmarie droga.
mietek2020.09.23 12:27
Natalia , a czy jest podana zawartość metali ciężkich , substancji promieniotwórczych i jak to się ma do naszych ubogich wód gruntowych.
ladychapel2020.09.23 13:05
40 500 - tyle ton śmieci przyjedzie z Niemiec i będzie składowanych w miejscowości Rębiszów w woj. dolnośląskim. Zgodę w tej sprawie wydał Główny Inspektor Ochrony Środowiska w Warszawie. Jak informuje "Przegląd Lubański", odbiorcą odpadów będzie jedna z polskich firm, która ma swoją siedzibę w Rębiszowie w gminie Mirsk. Odpady po przetransportowaniu oraz zeskładowaniu, mają zostać poddane "operacji odzysku". https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/smieci-z-niemiec-w-polsce/jh8e2r9