Wolność słowa w wydaniu LGBT. Aktywiści próbowali zrywać plakaty  - zdjęcie
22.08.20, 14:33Fot. screenshot - Facebook (Milcząca Większość)

Wolność słowa w wydaniu LGBT. Aktywiści próbowali zrywać plakaty

28

„Wolność”, „Tolerancja”, „Równość” „Otwarta debata” – to hasła, które na swoich sztandarach niosą aktywiści LGBT. Niestety, wciąż pozostają one tylko pustymi hasłami. W rzeczywistości skrajnej lewicy zdecydowanie nie chodzi o równość, wolność słowa i możliwość otwartego wyrażania swoich poglądów. Wręcz przeciwnie, chodzi o dyktaturę i zamykanie ust wszystkim, którzy mają odmienne przekonania. Przekonywaliśmy się o tym ostatnio wielokrotnie, a kolejny przykład dali aktywiści, którzy w Białymstoku próbowali zerwać plakaty akcji „Milcząca Większość”.

Grupa „Milcząca Większość” przedstawia się w mediach społecznościowych jako środowisko, które „ma dość tęczowej indoktrynacji, braku szacunku wobec naszych świętości oraz agresji wymierzonej w stosunku do osób o poglądach innych niż tęczowe”. To osoby działające w tej grupie rozwiesiły w Białymstoku banery wyrażające sprzeciw wobec akcji środowisk LGBT. Na banerach pojawiły się takie hasła jak: „Dewiacje nie przejdą”, „Zło dobrem zwyciężaj”, „Wiara leczy frustracje” czy „Białystok przeciw zgorszeniom”.

Aktywiści LGBT nie potrzebowali jednak dużo czasu, aby udowodnić, jak bardzo nie szanują wolności słowa i pluralizmu w przestrzeni publicznej. „Milcząca Większość” poinformowała na swoim profilu społecznościowym, że doszło już do próby zerwania plakatów.

- „Wczoraj teoretyzowaliśmy o tym, dlaczego ideologia LGBT est odmianą ideologii totalitarnej. Wystarczyło poczekać dobę, by od teorii móc przejść do praktyki. Dokładnie tyle potrzebowali tęczowi aktywiści, by przypuścić całkowicie niemerytoryczny i przepełniony nienawiścią atak w odpowiedzi na garść merytorycznych argumentów, którymi zdecydowaliśmy się wczoraj podzielić. Po raz kolejny totalitaryści pokazują, że nie mają żadnych argumentów poza krzykiem i histerią” – czytamy.

Jak podkreślają, reprezentantom ideologii LGBT wcale nie chodzi o merytoryczną dyskusję. Podobnie jak przedstawiciele wszystkich totalitarnych ideologii, domagają się bezwzględnego zakazu publikowania i przedstawiania treści, z którymi się nie zgadzają. Oto „tęczowa wolność słowa” – jak podsumowują przedstawiciele „Milczącej Większości”.

W odpowiedzi na kampanię „Milczącej Większości” w ciągu kilku godzin od wywieszenia billboardów próbowano już zerwać jeden z nich.

W mediach społecznościowych natomiast, jak informują przedstawiciele akcji, już rozpoczęła się kampania nienawiści. Autorów plakatów nazywa się „faszystami” czy „homofobami”, ale to, jak relacjonują na Facebooku, są jedynie najbardziej cenzuralne z obelg.

- „Dodatkowo oberwało się także firmie zarządzającej billboardami. Bo przecież nie może być tak, że profesjonalna firma po prostu udostępnia przestrzeń reklamową w zamian za pieniądze, a zamawiający zyskuje prawo do zamieszczenia na niej swojej treści, prawda? Zwłaszcza, że ta sama firma w ubiegłym miesiącu bez problemu udostępniła swoją przestrzeń na tęczowe billboardy. Nie słychać było o jakichś atakach ze strony homofobów wobec tej firmy. Wydaje nam się, że ta sytuacja dość poważnie zaburza rzeczywistość, w której żyją tęczowi histerycy, bo zgodnie z ich rozumowaniem powinno być przecież zupełnie odwrotnie” – pisze „Milcząca Większość”.

Organizatorzy akcji odnieśli się też do kroków, jakie przeciwko nim podjął prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Skierował on zawiadomienie do prokuratury ws. plakatów:

- „Bo przecież nie może być tak, że ktoś w jego prywatnym mieście śmie korzystać z konstytucyjnej wolności słowa. Dla przypomnienia – jest to ten sam prezydent, który tak gorąco bronił w ubiegłym roku prawa uczestników tzw. Marszu Równości do manifestowania swoich poglądów”.

Tak wyglądają właśnie kampanie nienawiści wobec wszystkich, którzy nie zgadzają się z postulatami ideologów LGBT.

kak/Facebook, tvp.info.pl, wPolityce.pl

Komentarze (28):

przypomnienie2020.08.23 13:15
Obrzydliwe kłamstwo i żerowanie na ludziach mających problemy z ukierunkowaniem swej seksualności. Ci ludzie wymagają natychmiastowej, dobrze zorganizowanej, dostępnej, niestygmatyzującej i skutecznej pomocy w koniecznych do życia prawidłowych relacjach rodzinnych, zawodowych i wspólnotowych. Propaganda kościelna dba o utrzymanie braku takiej pomocy, aby tych ludzi zmarginalizować i wystawić na nienawiść jako rzekomych wrogów cywilizacji. Wszyscy dobrze wiedzą, że ani straszenie „ideologią”, ani politowanie w stylu „szacunku i delikatności” problemu nie rozwiążą. Prawdziwymi niszczycielami cywilizacji są ci, którzy potrzebnej pomocy nie świadczą.
Benny Benassi2020.08.22 20:06
Komuniści czy Mussolini to przynajmniej byli sczerzy tym że wolności słowa nie ma i nie będzie. Dla współczesnej lewicy wolność słowa oczywiście istnieje ale tylko dla tego na co wyrażą zgode
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 19:18
Polacy przeciw głupocie https://pbs.twimg.com/media/EgAlRMEXgAE4Vc3?format=jpg
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 19:17
Nie lękajcie się https://pbs.twimg.com/media/EgAlPmpXsAA5Asw?format=jpg
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 19:17
Pani Kaju nie w tym kraju. Myśląca mniejszość https://pbs.twimg.com/media/EgAlOPMWkAAZUMx?format=jpg
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 19:14
Wiedza leczy uprzedzenia. Myśląca mniejszość https://pbs.twimg.com/media/Ef9Ku7jWsAA9-10?format=jpg
Anonim2020.08.22 18:30
Gdyby tam było chcemy ukarania kościelnych pedofili to byłaby zaraz obraza uczuc religijnych! Dla katoli wolnosc słowa tylko ich dotyczy
bogdanus2020.08.22 17:14
Wolność słowa i wyznania jest podstawowym prawem społeczności demokratycznych. Wymyślona niedawno definicja "mowa nienawiści" ogranicza wolność słowa i wyznania. Tym samym mowa nienawiści staje się narzędziem w rękach polityków, do osiągania swoich politycznych celów.
JanP2020.08.22 16:48
A gdyby tak to Ł przerobić na krzyż, to byłoby to fajne czy nie?
byłoby2020.08.22 18:47
najfajniej, żeby "Ł" było przerobione na gwiazdę dawida - symbol zła i diabelskich rytuałów.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 15:10
Odbytnica nawet parchata smaczniejsza od pis-dy! Uwiebiam lecić kakałka starym parchom bo mają $$. Z jednym wyjątkiem, parch jak Keller nie dość że stary to jest obrzydliwie tłusty i piękny jak Urban, no i ta jego higiena... Sąsiedzi się skarżą. Więc pie*dol się sam!
A podcierasz się jeszcze sam, dziadziu?2020.08.22 15:13
Czy już nie?
Nie niszczą, tylko przerabiają.2020.08.22 15:10
Tak samo jak wcześniej przerabiali "konkubinat to grzech" na "pedofilia to grzech": https://szczecin.naszemiasto.pl/pedofilia-to-grzech-jest-odpowiedz-na-kontrowersyjny/ar/c1-3311873
PRECZ z KATOLSTWEM2020.08.22 14:56
słaba prowokacja katoprawackich śmieci, a potem płaczą jak ktoś zawiesi tęczową flagę na pomnikach ich bożków
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 14:56
Odbytnica smaczniejsza od pis-dy! Uwiebiam obrzezane druty nawet tak zwiędłe jak Woleńskiego, Hartmana, ale z obrzedzeniem myślę o Kellerze. NIEMYTY!
mateusz2020.08.23 10:25
Po co się podszywać? Znowu odezwała się katolicka moralność? Trzeba trochę obrzydzić światu gościa, nie?
𝐀𝐧𝐨𝐧𝐢𝐦2020.08.22 14:53
- wszechobecna "korporacja" z większymi "zasobami ludzkimi" niż sam kołchoz "kretynizacja", z ilorazem IQ wszystkich do kupy wziętych, nie większym niż mój rozmiar sneakersów.
Po co ci sneakersy dziadziu?2020.08.22 15:10
Do balkonika?
Stop tęczowej zarazie !2020.08.22 14:52
Zaraza polega na nieustannym pochodzie po trupach normalności i przyzwoitości !
Anonim2020.08.22 14:49
Na żydów też tak szczuli w czasie II wojny światowej jak teraz na LGBT, a że pis nie ma niczego do zaoferowania oprócz szczucia to nie powinno dziwić, że szczują, no i uchodźcy się skończyli i gender, a szczuć trzeba bo inaczej tępy katolik nie jest tak sterowalny! ps. jakim trzeba być debilem, żeby się nabrać na naukę masturbacji dla 4 latków? aha... wierzącym!
Myslacy wierzacy2020.08.22 16:06
Tylko 5 min zajelo mi znalezienie rzetelnego zrodla obalajacego twoje epitety i ukazujacego kto tutaj jest sterowanym debilem. Analiza standardow WHO z 2010, ktore to sa nam wpychane na sile do gardla przez LGBT Analiza: https://www.comprehensivesexualityeducation.org/wp-content/uploads/15-CSE-Analysis-Tool_WHO_Standards-FINAL.pdf
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 14:48
Odbytnica smaczniejsza od pis-dy! Nawet dziura doopy Kellera jest smaczniejsza od Miss Polonia.
Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad!!!2020.08.22 14:54
"Piękne" masz marzenia! ale tylko chory katolicki zwyrodnialec mógł wymyślić coś takiego jak ty! i dla niepoznaki podpisać się czyimś nickiem!
Przeciw kretynom2020.08.22 14:46
Amoralne szambo myśli, że wygra w Polsce tę batalię! Po waszym trupie!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.22 14:44
Niestety ale pranie mózgu które stosuje kościół na wiernych oraz partia rządząca na swoim żelaznym elektoracie przynosi właśnie takie efekty jak te bzdurne bilbordy . Najgorsze jest jednak to , że kleszo-PiSdzielska propaganda łącząca lgbt z pedofilią coraz skuteczniej odciąga uwagę od pedofilii w kościele . Zatem klechy gwałcące dzieci oraz chroniący ich biskupi mogą spać spokojnie...
teczowy odpadzie2020.08.22 14:48
molestowales dzis matke i siostre ???
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 14:44
Katole coraz bardziej faszyzują domagając się już nie tylko tolerancji, ale również aprobaty swojego zwyrodnialstwa.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 16:11
Sprostowanie to mojego poprzedniego komentarza: Pomylilem "Katole" z "LGBT+"