Wojna PO-Wiosna. Andrzej Halicki: Biedroń wspiera PiS - zdjęcie
20.03.19, 10:42

Wojna PO-Wiosna. Andrzej Halicki: Biedroń wspiera PiS

4

"Jeżeli jest Europejczykiem, to powinien wspierać blok europejski, a nie antyeuropejski. Takimi działaniami, jeśli ustawia się na osi przeciwko Koalicji Europejskiej, to można powiedzieć, że w pewien sposób tak, wspiera PiS. Może w sposób niezamierzony…" - mówił Andrzej Halicki komentując postępowanie Roberta Biedronia.

Właściwie od momentu pierwszej oficjalnej konwencji partii Wiosna zauważyć można, iż przedstawiciele Koalicji Europejskiej starają się za wszelką cenę uderzyć w liderów ugrupowania byłego prezydenta Słupska.

Doskonale obrazują to m.in. telewizyjne wywiady, w których posłowie PO, tak jak Andrzej Halicki, ostro krytykują Biedronia wmawiająć widzom, że działa on na korzyść Prawa i Sprawiedliwości.

"Jeżeli mówimy o budowaniu i rozszerzaniu bloku na jesień, to tak. Ale w tych wyborach do PE, 26 maja - nie ma trzeciej drogi - albo wzmocnienie i powrót Polski na ścieżkę decyzyjności, albo dalsza marginalizacja!" - mówił Halicki, odnosząc się do ewentualnej koalicji z Wiosną.

mor/wpolityce.pl/fronda.pl

 

Komentarze (4):

MarianCh2019.03.20 15:36
Historyczna nowa szkoła Historyczna nowa szkoła Swą metodę badań ścisłą, Sprowadzoną hurtem z Niemiec, Rozpowszechnia ponad Wisłą I nabywszy pogląd świeży, Nowym łokciem dzieje mierzy. Nie chcąc popaść w dawne błędy Mesjanicznych mglistych mrzonek, Koło polskich sztywnych karków Okręciła swój postronek, By zgiąć bytu żądzę dziką Przed dziejowych praw logiką. Czcząc spełnionych faktów kolej I zwycięzców chytre godła, Nie spostrzegła, że cześć siły Za daleko ją zawiodła I że z rąk jej rozbiór Polski Wziął chrzest misji apostolskiej. W pełnym świetle jej dochodzeń Jasną gwiazdą lśni despotyzm I wychodzi czysto na wierzch Targowicy patrijotyzm... Gdyż Kościuszko to był wariat, Co buntował proletariat! I tak dalej... i tak dalej... Coraz śmielsze wnioski przędzie I nicując dawne sądy, Nie powstrzyma się w zapędzie, Aż dowiedzie, że król Herod Dobroczyńcą był dla sierot. Adam Asnyk
Bawełna Polityczna2019.03.20 11:27
Cele wytyczone przez WHO. Alarmowani przez Rodziców, zdecydowanie wspieramy ich w walce o ochronę dzieci przed deprawacją proponowaną przez WHO. Walka ta staje się zrozumiała i konieczna, gdy nie polegając na propagandowych hasłach, przywoła się fakty z publikacji wydanej przez Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy i Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej w Kolonii, pt. Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem. Wystarczy zapoznać się z tabelami na stronach 38-51, aby zobaczyć jasno, że wyznaczone tam cele są nie do przyjęcia, nie tylko dla chrześcijan, ale dla wszystkich uczciwych ludzi, którzy kierują się dobrem dzieci. Oto wybrane cytaty: Grupa wiekowa 0-4 lata: przekaż informacje na temat „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”; pomóż dziecku rozwijać „świadomość, że związki są różnorodne”. Grupa wiekowa 4-6 lat: przekaż informacje na temat „różnych koncepcji rodziny”; „Związki osób tej samej płci”. Pomóż dziecku rozwijać postawę „moje ciało należy do mnie”. Grupa wiekowa 6-9 lat: przekaż informacje na temat „różnych metod antykoncepcji”; „Seks w mediach (łącznie z Internetem)”; „Zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja/autostymulacja”. Pomóż dziecku rozwijać „zrozumienie pojęcia „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu osób)”. Grupa wiekowa 9-12 lat: przekaż informacje na temat „przyjemności, masturbacji, orgazmie”; „różnych metod antykoncepcji i jej stosowaniu, mitów dotyczących antykoncepcji”; naucz „skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych”; przekaż informacje na temat „różnic pomiędzy tożsamością płciową i płcią biologiczną”. Grupa wiekowa 12-15 lat: naucz „umiejętności negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu”; pomóż dziecku rozwijać „krytyczne podejście do norm kulturowych/ religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.”.
Bawełna Polityczna2019.03.20 11:06
Srali muchi będzie wiosna będzie trawka lepiej rosła
anonim2019.03.20 11:02
Słyszały drogie homosie? Jak Biedroń wspiera to wy też . Wszyscy macie głosować na PiS!