Wojewódzki do Latkowskiego o pedofilii celebrytów: Jesteś medialnym płatnym zabójcą - zdjęcie
21.05.20, 08:30Fot. Sławek via Flickr, CC BY-SA 2.0 / Screenshot Youtube - TVP Info

Wojewódzki do Latkowskiego o pedofilii celebrytów: Jesteś medialnym płatnym zabójcą

63

W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo” – napisał Jakub Wojewódzki na Facebooku odnosząc się do apelu, jaki po emisji filmu „Nic się nie stało” przez TVP wygłosił jego reżyser Sylwester Latkowski.

Wojewódzki stwierdził również:

Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie jak i tych których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą”.

Zapowiedział też:

Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół to jestem ciekaw jak ratować będziecie siebie. Bo ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu”.

Jak dodał:

Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym”.

tag/facebook,Fronda.pl

Komentarze (63):

J2020.05.22 0:13
Wojewódzki to chyba ten od castingów.Chyba TVN ma z nim problem.Nikt normalny nie poda pedofilowi ręki.
okularnik2020.05.21 18:00
panie Wojewodzki przyszedl czas aby poznal smak medycyny ktora pan aplikowal innym
Jan Radziszewski 2020.05.21 17:24
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Reytan2020.05.21 16:42
Komuna I Konfederacja MUREM za pedofilia.
Reytan2020.05.21 16:33
Wojewodzkiego unurzamy w szambie za to,ze wsadzil nasza flage do gowna.
dz2020.05.21 13:23
Wojewódzki jesteś medialnym płatnym zabójcą od zamierzchłych czasów
Toni 2020.05.21 12:23
Wojewódzki to bydle on flagę polski wsadził w kupę i nawet go za to PO nie upomniała.
J.P2020.05.21 13:27
Jak mógł! A znasz kontekst tego zdarzenia?
Ma\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\202gorzata2020.05.21 12:03
Jak czytamy w Piśmie św.” Każdy człowiek jest kłamcą.”- „Z kim mam porównać ludzi tego pokolenia ? Do kogo są podobni ?Podobni są do dzieci, które przebywają na rynku i GŁOŚNO PRZYMAWIAJA JEDNE DRUGIM…”. Dziś mamy okazję widzieć „cud medialny”. Oto Pan Wojewódzki oczerniający i ośmieszający innych ludzi , kpiący z uczuć i religii, dobrego imienia ludzi, plujący na patriotyzm i to co polskie i TO CO NORMALNE - bo to jego praca OŚWIADCZA , że czuje się UPOKORZONY , zraniony a nawet ZLINCZOWANY i to publicznie przed swoją WIDOWNIĄ bo inną ma gdzieś. Jest to NIEWIARYGODNE a nawet każe domniemywać , że jest sposobem na kolejne promowanie swojej osoby w mediach na sposób żartobliwy jako „niewinnego młodzieńca”, którego czystość i dobra opinia została zszargana. Dlatego taki atak paniki i zdenerwowania jest dziwny , gdyż forma żartów i kpienia jest jego sposobem na życie i zarabianie [np.wyrywanie pieniędzy]. Zaś obrzucanie epitetami i wulgarnymi słowami jest narzędziem pracy. Podobnie jak zainteresowanie „łajnem” na warszawskich salonach. Aby być mistrzem w tym co się robi i opowiadać ze znawstwem o brudach dziejących się obok- jak wiadomo potrzeba doświadczenia- bo w innym wypadku nie byłoby to przekonujące i nie budziło zainteresowania znudzonej i zmanierowanej widowni. Posępne fantazje celebrytów warszawskich musza przecież znaleźć swoją realizację i swoje ujście w jakimś odpływie. Nic dziwnego zatem, że ZRZUT WARSZAWSKICH FEKALI z Warszawy dotarł do Sopotu/ Trójmiasta. Tylko kto to posprząta ? Obawy Pana Pana Latkowskiego są uzasadnione "Trójmiasto to taka mała Sycylia" - gdzie przynależność do Rodziny zwalnia od odpowiedzialności karnej. Z resztą w Warszawie, Wrocławiu , Poznaniu jest podobnie. Nie przypadkowo Prezydenci tych miast nieśli trumnę p. Adamowicza.
Olej2020.05.21 11:53
To teraz już panie ,,Kupa'' wiesz pan jak smakuje robienie komuś na łeb w biały dzień, przy otwartej kurtynie i włączonymi kamerami. Smacznego !!!!!
Pat2020.05.21 11:47
Wojewódzkiemu chyba umknęło ,że Gersdorf już nie rządzi SN
hdd2020.05.21 11:46
Jakubek Wojewódzki Jesteś medialnym płatnym zabójcą :lepiej jest być zabójca niż ;szpiclem ,donosicielem,folksdojczem, pedofilem celebrytą, Resortowym NKWD i TVN- Zabójca to bardziej Uczciwe -człowiek nie cierpi całe życie. jakubek postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da: Dostaniesz!!! szambo, gnojowice,ścieki wylewane do Wisły przez Trzache i Rabiwjowatego KO i PO TVN na tyle zasługujesz.
hdd2020.05.21 11:35
Jakubek Jew rej Jesteś medialnym płatnym zabójcą :lepiej jest być zabójca niż :szpiclem ,donosicielem,folksdojczem, pedofilem celebryta, Resortowym NKWD i TVN- zabójca to bardziej Uczciwe -człowiek nie cierpi całe życie.
Precz z komuną2020.05.21 11:19
Ten podstarzały degenerat udający młodzieniaszka już dawno powinien siedzieć! Za flagę Polski w psiej kupie. Złe drzewo UBeckie nie wyda dobrych owoców...
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 11:06
Kupo Wojewódzka, chętnie zobaczę ten proces, a jeszcze chętniej zobaczyłbym jak na zawsze opuszczasz Rzeczpospolitą Polską. Izrael na pewno na takich jak ty, czeka z otwartymi ramionami. A tak na marginesie, gdybym cię spotkał osobiście chętnie dałbym ci w pysk za wsadzenie flagi polskiej w psie gówno, albo wytarzałbym w takim gównie twój zarozumiały pysk.
Paweł2020.05.21 11:34
Koleś, pełen szacun. Chętnie Ci w tym pomogę.
kol2020.05.21 11:05
Obrońcy demokracji do obrony cele brytów w TVN i Polsacie nic się nie stało....
jula2020.05.21 10:09
Bywałem ale; nic ne widziałem, nic nie słyszałem, nie wiem nie znam się zarobiony jestem. Banda, zgraja, bez czci i honoru. W niebyt z nimi. Autorytety z piekła rodem.
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 11:00
Normalne, po komusze, zlewaczone, zarozumiałe gnidy.
Darek2020.05.21 10:06
W końcu pan Wojewódzki trafił na swojego, zawsze on naśmiewał się i drwił z ludzi a jak jemu ktoś coś zarzucił to wielkie "halo", panie Wojewódzki nie bądź jak Kali z tego przysłowia: "Jak Kali ukraść krowę to dobrze, ale jak Kalemu ukraść to już źle"
m42020.05.21 10:06
Odezwał się autorytet moralny - powiatowy,... a może już gminny nawet...
Paweł2020.05.21 9:51
No, może wreszcie zrobią porządek z tym Wojewódką. Niech wytacza procesy, prawnicy się obłowią zgodnie ze starą zasadą: "nieważne czy ma rację, czy nie ma, ważne, że ma z czego płacić". Kupuś ma nieruchomości sporo warte, o czym wiedzą prawnicy. A przychody mogą się skończyć, jak wyleci z TVN. Młodzi chłopcy i dziewczynki, ADIEU!
Pat2020.05.21 9:30
Rodzima pedofilska żulia w panice
Edek2020.05.21 9:26
Kuba Wojewódzki w jednym ze swoich programów powiedział: "Moja żona to się jeszcze nie urodziła. A jej matka jest w podstawówce". Jak dla mnie jest pedofilem.
AntyUrszula2020.05.21 9:21
Edward Miszczak - dyrektor programowy TVN, Jakub Władysław Wojewódzki - celebryta TVN, Radosław Majdan - celebryta TVN, Borys Szyc - gwiazdka TVN, Jarosław Bieniuk, Krzysztof Zanussi.... Kto jeszcze z tych obrońców burdelu dla pedofili w Sopocie o nazwie "Zatoka Sztuki" jest umoczony w przestępstwa pedofilskie????? Panie Latkowski - proszę kontynuować temat pedofilii wśród polskich celebrytów i upublicznić kolejne nazwiska!!!!
JS2020.05.21 9:19
Panie Wojewódzki, przecież obecność pana w kadrze tego filmu nie czyni z pana przestępcą. I po co się pan rzucasz ? Wiedząc, że najlepszą obroną jest atak można domniemywać, że możesz pan mieć coś na sumieniu i boisz się teraz, że runie w gruzach twoja legenda. Tacy ludzie jak pan chcą więcej z tego świata, z życia i być ponad prawem a że mają duże pieniądze uważają, że mogą więcej niż pospólstwo. Ale spotka was, nas wszystkich sprawiedliwość jeżeli nie na tym to na drugim świecie i lepiej poddać się tej ziemskiej sprawiedliwości tu na ziemi, niż po drugiej stronie. Pozdr.
Niejestemrobotem2020.05.21 9:32
Broni się, bo nie chce, żeby przez takiego Latkowskiego ludzie go uważali za pedofila. A skoro jest gotów iść do sądu to znaczy, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Tyle.
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 10:56
Wystarczyłoby, żeby opowiedział, co widział, będąc częstym klientem tego burdelu, ale widać na złodzieju, czapka gore.
Niejestemrobotem2020.05.21 12:02
Widzisz, o to chodzi, że jeśli nic nie wiedział o takich rzeczach, to uważa za obraźliwą insynuację, że by to ukrywał, jakby wiedział :D
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 10:54
Rzuca się ,bo na złodzieju czapka gore.
Michael2020.05.21 9:16
Kupuś !Postaraj się żeby proces był jawny .Koniecznie jawny .Bo inacy toś przepod .
M.a2020.05.21 9:15
Nawet teraz po ujawnionych faktach, ZERO chce zwalić swoją i kolesiów winę na kościół.
Piotrek2020.05.21 11:22
Fakty na temat Krystka były już dawno temu ujawnione przez wyborczą - tylko wtedy cię to nie obchodziło.
Mirek2020.05.21 8:58
Każdy lewacki śmieć gdy już nie ma żadnego argumentu to wówczas jedzie po katolikach i chrześcijaństwie . Zamiast cytować swojego guru Lenina to będzie szargał Ewangelię dla swoich diabelskich celów .
oLo2020.05.21 9:02
Stary dziadu stoisz przed lustrem i sam do siebie gadasz, czerwony pająku?
Drugi dziadek2020.05.21 9:18
A Ty co obrońco pedofilów pewnie sam jesteś jednym z nich.
Pisior i Homofob2020.05.21 8:55
"medialny płatny zabójca" No, to się wieczny, farbowany chłoptaś Wojewódzki z TVN popisał erudycją! Ja sobie to zapiszę.
anonim2020.05.21 8:52
Reżyser pod koniec lat dziewięćdziesiątych został skazany na karę dwóch lat i trzech miesięcy pozbawienia wolności za wymuszenie rozbójnicze (był wtedy prezesem firmy brokerskiej). W więzieniu spędził w sumie 19 miesięcy. Wcześniej Sylwester Latkowski poszukiwany był w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Szczecinie. W latach 1993-1998 ukrywał się w Federacji Rosyjskiej. Wydał wtedy powieść dokumentalną "Wozacy".
Jim2020.05.21 9:27
No proszę, ani słowa o ofiarach. Dlaczego mnie to nie dziwi. Typowa lewacka mentalność. Żeby zaspokoić lewacką chuć dzieci sprowadzane są do użytecznego mięsa. Można je zabijać (abortować) lub używać, oczywiście mamy na to odpowiednie standardy WHO
Biała Śmierć2020.05.21 10:50
No i co z tego ? To znaczy, że nie ma sprawy ??? jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Nie ważne ,kto sygnalizuje przestępstwo ! Jeśli ma twarde na to dowody, a ma na pewno, bo nie ryzykowałby sprawami sądowymi, to gruba sprawa, lemingu i czy ci się podoba, czy nie winni powinni zaliczyć kraty. Tyle w temacie, mądralo z bąblem w nosie.
ZERRO2020.05.21 8:51
Centrum dowodzenia szajki pedofilskiej w Kościele jest Purpurowa Mafia.
Lepszy goj niż gej2020.05.21 8:54
Sam wymyśliłeś tę nazwę "Purpurowa Mafia". Czy ci ktoś pomagał? Bo jak sam, to znaczy, że resztki mózgu działają, nie tylko doopa.
M.a2020.05.21 9:53
ZERO sam się trafnie nazwałeś jesteś naprawdę ZEREM.
Biała Śmierć2020.05.21 10:45
Centrum jest w warszawskim światku tak zwanych celebrytów, lewaku.
\\\\\\\\\\\\204 2020.05.21 11:25
Na plebani u ciebie
Lepszy goj niż gej2020.05.21 8:49
Gdzie jest niezastąpiony Keller Krawczyk, Dyżurny Bluzgacz Frondy? Tak długo ściera pianę ze swej gęby po filmie Latkowskiego? A może się nią zadławił? Aj, waj, to dopiero byłaby szkoda, nuuuuu?
ateusz2020.05.21 8:47
Mam nadzieję że Latkowski będzie musiał zapłacić dużą kasę za swoje podłe insynuacje. Wojewódzki odpowiedzialny za przestępstwo bo odwiedził knajpę, której właściciel okazał się przestępcą? To jest zbyt żałosne nawet jak na standardy TVP.
Stasiek2020.05.21 9:01
Znów mącicie. Wystarczy zacząć pisać prawdę o celebryckiej pedofilii a odezwą się zastępy wspierające to pedofilskie bagno. Ci sami ,którzy szczekają na na najmniejsze pomówienie ale pod warunkiem że dotyczy tylko księży. W Australii dopiero ostatnie dowołanie przebiło się do umysłów debilnych sędziów gdy cały świat krzyczał że pomówienie były wyssane z brudnego palucha. I już długo po tym jak jeden z oskarżycieli przyznał się że kłamał.
Niejestemrobotem2020.05.21 9:38
Niech pisze prawdę, znajdzie dowody. A nie rzuca błotem, mając nadzieje, że gdzieś się przylepi. Bo to jest zwyczajnie nieuczciwe. I krzywdzące w stosunku do tych ludzi.
ateusz2020.05.21 9:40
Problem z kościołem nie polega na tym, że wśród księży zdarzają się pedofile. Problem polega na tym, że biskupi przez lata zajmowali się tuszowaniem przypadków pedofilii wśród swoich podwładnych, pozwalając im na dalszą pracę z dziećmi w parafiach do których byli przenoszeni. W każdym środowisku zdarzają się pedofile, złodzieje, gwałciciele czy inni przestępcy. Również wśród dziennikarzy czy celebrytów. I te osoby ponoszą odpowiedzialność osobistą za swoje czyny. Natomiast kościół jako instytucja ponosi odpowiedzialność za czyny swojej kadry zarządzającej, która wiedząc o przestępstwie pedofilii aktywnie te przestępstwa tuszowała i chroniła sprawców. Nie słyszałem, żeby na przykład Związek Artystów Scen Polskich ukrywał pedofili i przenosił ich do innych teatrów pozwalając na dalszą pracę z dziećmi.
Kasia2020.05.21 15:35
hahahahahahaha a było, bylo i ja słyszałam ...a Słowiki , a Polański ?
Jan2020.05.21 9:38
Bzdury chłopie piszesz...bzdury i tak stajesz się obrońcą pedofilów....a żałosne jest to,że ich bronisz...i radzę myśl samodzielnie... chociaż trochę
ateusz2020.05.21 9:42
Jakich konkretnie pedofilów bronię według ciebie? Nazwiska poproszę, ale nazwiska pedofilów, nie ludzi którzy odwiedzili taką czy inną restaurację, kiedy ostatnio sprawdzałem chodzenie do restauracji nie było w Polsce przestępstwem.
anonim2020.05.21 11:07
Ciekawe jakim standardem TVN popisze się TVN - zawiesi czy nie zawiesi Wojewódzkiego? Po Durczoku to drugi nietykalny mafioso, któremu wszystko w Polsce wolno?????
Roman2020.05.24 9:23
A ktory gwiazdor TVN zamawia sobie chłopczyków i wybiera najmłodszego? Latkowski wie co mowi i ma dowody na to.
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.21 8:47
Pedofilia wśród celebrytów. Cóż, prawda boli. Nie ma wyjścia, lewacy: trzeba jakoś dialektycznie podzielić pedofilię na kościelną, czyli nielegalną, oburzającą (bo jest oburzająca) oraz na pedofilię wśród "lepszych", celebrytów, nietykalnych, czyli taką "nic się nie stało", kasta wybroni, zamiecie pod dywan. No, a najbardziej bolą niewygodne fakty, czyli ewidentny związek przyczynowy gejostwa z pedofilią. Takie fakty powodują, że piana kapie lewakom z gęby. Zapowietrzają się i bluzgają absurdalnym sloganem: - To jest homofobia! A na to pedofil może równie dobrze stwierdzić: - Atak na mnie to "pedofobia". Boże Wszechmocny! Jak długo jeszcze będziesz na to patrzył?!
ateusz2020.05.21 8:49
Kto konkretnie z celebrytów okazał się pedofilem? Nazwiska poproszę i dowody, przy czym przypominam że wizyta w restauracji nie czyni nikogo pedofilem...
Lepszy goj niż gej2020.05.21 8:52
Rżniesz głupa, Keller. Jak ci podam nazwiska, to zażądasz ekspertyzy 10 fachowców z Brukseli, że to faktycznie oni, a nie jakieś pisiory przebrane za celebrytów.
ateusz2020.05.21 8:54
Ale nie podasz, bo wszystkie nazwiska to jedynie prowokacja Latkowskiego który insynuuje ludziom pedofilię tylko dlatego, że odwiedzili taką czy inną knajpę. Cała ta pseudo afera ma przykryć film Sekielskich o prawdziwych pedofilach w kościele.
Zdychająca bestia opozycji kąsa najmocniej2020.05.21 9:03
Jeszcze trochę takiego faryzejstwa, a udowodnisz, że żadnej knajpy nie było, że to wszystko wymysł reżysera. W PRL-u "nieznani sprawcy" dyskretnie sprzątnęliby twórcę filmu, tak na wszelki wypadek i dla ostrzeżenia innych. A dzisiejsza kasta i celebryci to przecież w prostej linii PRL-owskie resortowe dzieci SB-ków i PZPR-owców. Proste jak drut. Tyle, że ich czas bezpowrotnie minął. Została im gadzinówka Wyborcza wydawana za srebrniki Sorosa, TVN i Keller.
kgb2020.05.21 9:28
ty masz dowody na to, że to prowokacja? wiesz coś więcej? czy to syndrom sztokholmski? bronimy za wszelka cenę swoich?
AAAtomek2020.05.21 13:22
Podaj nazwiska celebrytów, trzeba ich powsadzać do wiezień za pedofilię! Wiec dawaj nazwiska!
Reytan2020.05.21 16:34
Komuchy kopca sie ze strachu,bo wszyscy sa pedofilami.