Wójcik: Antysemicki eurosocjalizm przytakuje muzułmanom - zdjęcie
11.08.17, 20:32zdj. Youtube

Wójcik: Antysemicki eurosocjalizm przytakuje muzułmanom

Niepokoimy się antysemityzmem, który odradza się na marginesie polskiej prawicy, ale co, jeżeli on się rodzi w samym centrum europejskiego społeczeństwa?

Artykuł o tym, jak jeden z największych europejskich nadawców telewizyjnych, Westdeutsche Rundfunk (WDR) i francusko-niemiecka telewizja ARTE cenzurują film dokumentalny „Chosen and Excluded – the Hate for Jews in Europe”, ujawniający źródła współczesnego antysemityzmu w Europie, zamieszczony przez „Listy z naszego sadu” powinien przeczytać każdy.

Europejskie elity blokują film, który pokazuje niewygodną prawdę o tym, że jednymi z głównych aktorów antysemickich występków w Europie są muzułmanie, o tym, że unijne instytucje finansują antyizraelską propagandę, która nie ma nic wspólnego z prawdą, o tym, że same elity europejskie mają antysemickie nastawienie.

Państwo Koraszewscy prowadzący stronę „Listy z naszego sadu” wyrażają ostrą krytykę wobec obecnego stanu unijnego projektu pytaniem: „Czy można być entuzjastą Unii Europejskiej i zauważać związki euro-socjalizmu z tradycją narodowego socjalizmu?”.

„Finkielkraut, widać na próżno, ostrzegał lewicę, by broniąc muzułmanów nie stała się antysemicka.”
A przecież to nie są rzeczy, które wybuchły nagle, w ostatnich miesiącach. Dawno temu książka Alaina Finkielkrauta „W imię Innego. antysemicka twarz lewicy”. ostrzegała lewicę, żeby ujmując się za muzułmanami nie przekroczyła granicy i nie stała się antysemicką. Jak widać, ostrzeżenia nie pomogły.

Skąd widać? Z Europy widać.

Żydzi opuszczają ten kontynent i często jako powód podają narastający antysemityzm.
https://euroislam.pl/zydzi-w-szwecji-zyja-w-strachu/
https://euroislam.pl/zydzi-w-niemczech-boja-sie-imigrantow/
https://euroislam.pl/zydzi-uciekaja-z-multikulturowego-raju/

Ostatnie badania Centrum Badań nad Ekstremizmem Uniwersytetu w Oslo, dotyczące antysemickich ataków pokazały, że według ofiar prym w napaściach wiedli muzułmanie, ale na drugim miejscu nie była prawica, lecz napastnicy reprezentujący poglądy skrajnie lewicowe.

W 2006 roku autor książki „Kiedy Europa spała”, Bruce Bawer, opisał m.in. skandal, kiedy to unijna instytucja, Europejskie Centrum Monitorowania Rasizmu i Ksenofobii w swoim dorocznym raporcie ukryła fakt, że głównym odpowiedzialnym za antysemickie ataki jest młodzież muzułmańska.

Zakazany film przedstawia więcej takich faktów, w tym finansowanie za unijne pieniądze działań negacjonisty Holokaustu Atefa Abu Rouba.

Europejskie elity nie chcą widocznie Żydów, wolą wsłuchiwać się w śpiewkę „nowego innego” – muzułmanów, którzy z jednej strony moralnie szantażują polityków taką narracją, że oto muzułmanie podzielą los Żydów XX wieku, a z drugiej, to właśnie wśród tej społeczności bardzo silne są, według badań, postawy antysemickie, obecne w ich pismach religijnych i na ustach popularnych kaznodziejów.

Obojętnie, czy postawa zaprezentowana przez telewizje i wymienione instytucje europejskie, to postawa uległości wobec nowej, agresywnie antysemickiej mniejszości, czy raczej współpraca w ramach wspólnie podzielanych poglądów – należy zacząć poważnie się tym martwić. A film koniecznie wyemitować. Tutaj w wersji niemieckojęzycznej.

Jan Wójcik- EUROISLAM.PL