Włoscy geje promują wśród dzieci zboczony seks! - zdjęcie
01.05.14, 07:25fot. Wikipedia

Włoscy geje promują wśród dzieci zboczony seks!

17

Za rozprowadzanie zboczonych ulotek odpowiedzialna jest włoska organizacja homoseksualna Arcigay. Były przeznaczone dla „dzieci do 15 roku życia” i zawierały instrukcje dotyczące seksu oralnego i analnego. To bezprecedensowy we Włoszech przykład deprawacji.

Ulotki radziły także, by znaleźć sobie „gejowskiego lekarza” i zaszczepić się przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby. Geje polecali także „bezpieczne” korzystanie z „zabawek erotycznych”.

Ulotki miały w założeniu promować „bezpieczny seks homoseksualny”.

Dodatkowo zawarto w nich nieprzyzwoite rysunki. Jeden obrazuje nagiego mężczyznę, który zakrywa miejsca intymne ubraniem. Drugi to instrukcja zakładania prezerawtywy.

Pac/lsn

Komentarze (17):

anonim2014.05.1 7:58
Za deprawację dzieci homoterroryści powinni trafić do więzienia. Tam dopiero poczuliby ohydę swojego zboczenia.
anonim2014.05.1 7:59
Pedały jak zwierzęta, tylko rypanie i żarcie im w głowie.
anonim2014.05.1 8:44
TTWE - zboczeniec zostanie zboczeńcem możesz oszukiwać sam siebie i próbować swoje idokratyczne tezy wciskać niedouczonym ,ale natury nie oszukasz a ona nie przebacza Homoseksualizm nie prowadzi do powstania życia jest więc w przyrodzie zbędny,,,
anonim2014.05.1 8:44
Teraz czekamy na instrukcje: Jak bezpiecznie i bezboleśnie oddać stolec????!!!! P E D A Ł Y!!!!!!!!!!
anonim2014.05.1 8:50
TTWE: Rozumiem, że chciałbyś żeby DZIECI, które nie ukończyły 15 roku życia zapoznawały się z treścią tej ulotki i "rozpoczynały współżycie". I kto tu jest degeneratem.
anonim2014.05.1 9:07
Ttwe Dzieci zaczynają współżycie wcześniej pod presją otoczenia m.in. pedalskich deprawacji. Nie obrażam się na twoje zaczepki słowne, ale użycie słowa degenerat jest co najmniej nieprawidłowe. Chyba że zamiast do mojego wpisu przeskoczyłeś do oceny działań homoterrorystów. A co do nauczania dzieci to każdy rodzic ma taki obowiązek. Ja ze swoimi rozmawiam ale nie w tak ohydny i prostacki sposób jak homozboki.
anonim2014.05.1 9:24
" Dzisiaj coraz więcej młodzieży zaczyna współżyć w coraz młodszym wieku." Pić alkohol też zaczyna w co raz młodszym wieku. Czy to oznacza ze trzeba im rozdawać ulotki ze sklepów nocnych i reklamy środków na kaca? To że co raz młodsi zaczynają się bzykać jest oczywiste, tylko to nie zmienia faktu że nie jest to wskazane gdyż nie są oni jeszcze ani do końca uformowani psychicznie ani fizycznie. Komuś komu zależałoby na dobru młodzieży walczyłby o takie wychowanie by opóźnić ten moment inicjacji do czasu aż owa młodzież nieco dojrzeje a rozdawanie takich ulotek jest działaniem wręcz przeciwnym. Problem polega na tym że ta sodomicka swołocz lubi młode męskie tyłki więc zależy im na tym żeby oswoić społeczeństwo z myślą że młodocianych poniżej 15 roku życia będą mogli bzykać, uzyskać dla tego procederu społeczne przyzwolenie a następnie przesuwać tę granicę wiekową co raz to niżej w kierunku uznawanym przez rozumnych ludzi za pedofilie.
anonim2014.05.1 10:33
Proponuję o usuwanie użytkowników promujących pedofilię jak TTWE.
anonim2014.05.1 11:27
Ttwe Przekonałeś mnie. Nie m dla ciebie ratuku.
anonim2014.05.1 12:24
TTWE, Ty pedofilem jesteś,a o tym nie wiesz.
anonim2014.05.1 13:02
TTWE: Rzeczywistość jest też taka, że ludzie kradną, zabijają, czy unikają płacenia podatków, ale jakoś nikomu nie przychodzi do głowy, żeby drukować ulotki, które podpowiadają jak nie dać się złapać...
anonim2014.05.1 13:29
TTWE: Stosunek płciowy z dzieckiem jest jak najbardziej czynem przestępnym.
anonim2014.05.1 13:52
TTWE: Przepraszam, ale lepiej wiem o czym pisałem. Wytłumaczę ostatni raz. Skoro stosunek seksualny z dzieckiem jest przestępstwem, to drukowanie ulotek tego typu i kierowanie ich do dzieci, jest zachęcaniem do przestępstwa. Albo podpowiedzią jak nie dopuścić do ujawnienia przestępstwa. I nie ma znaczenia, czy chodzi o stosunek homo czy hetero. Z dzieckiem nie wolno i tyle. Co więcej, nawet gdy oboje partnerzy są dziećmi to też nie mogą. W Polsce np. takimi przypadkami zająłby się sąd rodzinny (w skrajnych przypadkach takie dzieci mogłyby zostać nawet odebrane rodzicom). Wiec o czym tu w ogóle dyskutować.
anonim2014.05.1 14:59
TTWE: No właśnie z komentowanego artykułu mam informacje, czego dotyczą ulotki (seks oralny, analny, zabawki erotyczne, etc.), i do kogo są kierowane (dzieci poniżej 15 roku życia). "...ale w Polsce nie ma zakazu seksu MIĘDZY osobami nieletnimi" - Nieletnimi nie, ale między osobami, które nie ukończyły lat 15 już tak. Oczywiście, osoby takie nie mogą odpowiadać karnie gdyż nie mają ukończonych lat 17, ale w przypadku ujawnienia takiego czynu, wkracza sąd rodzinny. Drowish: Generalnie jestem przeciwnikiem edukacji seksualnej, a już zwłaszcza w wersji zaprezentowanej w komentowanym artykule. Ja w szkole średniej miałem przygotowanie do życia w rodzinie, ale nikt tam nie opowiadał o analu, oralu czy zabawkach erotycznych. O ile pamiętam, to mimo, że szkoła była dość duża, to ciąż można było policzyć na palcach jednej ręki. Być może należy z młodzieżą rozmawiać o seksie, ale czy ta rozmowa musi polegać na prezentacji dzieciom poniżej 15 roku życia zabawek erotycznych czy technik oralno - analnych. Tfu... "Bo to, ze jesli mlodzi zechca seks uprawiac, to beda go uprawiac - jest bezdyskusyjne. " - To, że jeśli ludzie zechcą kraść, to będą kraść - jest bezdyskusyjne.
anonim2014.05.1 16:15
TTWE: Nie drogi Towarzyszu. Obowiązkiem każdego rządu, jest obrona najmłodszych obywateli, a nie indoktrynowanie najmłodszych (bo tu mowa o osobach poniżej 15 roku życia, co sprytnie pomijasz), i informowanie ich o przeróżnych technikach seksualnych.
anonim2014.05.1 16:59
TTWE: Skoro wiedzą co to anal i oral, to po co te ulotki ?? Skoro młodzież jest seksualnie już wyedukowana, to po co edukacja seksualna ?? Sam sobie zaprzeczasz w kolejnych wpisach.
anonim2014.05.1 22:09
Homoseksualiści włoscy zachęcają do pedofilskiego seksu homoseksualnego. RAPORT REGNERUSA …31% dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25 % wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli…