15.02.16, 09:53

Winnicki skonfliktowany z Kukiz`15, a KORWiN nie chce być jak Korwin !

Wojciech Wybranowski z "Do Rzeczy" informuje na Twitterze, że "Robert Winnicki został usunięty z prezydium klubu poselskiego Kukiz‘15". Wybranowski donosi również, że wkrótce Winnicki przestanie być prezesem Ruchu Narodowego. 

Robert Winnicki od 2015 roku jest posłem do parlamentu RP. W październikowych wyborach uzyskał mandat startując z list Kukiz‘15.

Ale to nie koniec po zawieruchu po stronie prawicowych populistów. Jak informuje portal naTemat.pl ""swoją nazwę ma zmienić partia KORWiN, która miała dotąd jednoznacznie kojarzyć się z osoba lidera – Januszem Korwin-Mikkem". O co poszło? Nie wiadomo, mówi się, że korwinowcy chcą przyciągnąć mniej radykalny elektorat.

Suma sumarum, widać, że PiS jest jedyną prawicową, konserwatywną opcją polityczną dla normalnych Polaków. I miejmy nadzieję, że z roku na rok będzie przybywać wyborców Prawu i Sprawiedliwości, która przez ostatnie 100 dni swoich rządów pokazała, że liczy się dla niej tylko jedno: umocnienie Polski i Rodziny! A to najważniejsze!

houk

Komentarze

anonim2016.02.15 14:34
Takie tam może nieco naiwne pytanko: jak tu panie dziejku pogodzić socjalistyczny z natury program PiS-u w sprawach gospodarczych z jej prawicowością ???? A w sprawach moralno-etycznych: jak tam wygląda sprawa nowego rządu w kwestii aborcji czy in vitro ??? Czy światopoglądowo PiS tesh ostro zapikuje w lewo ???
anonim2016.02.15 15:38
Camino Programu pisu nie da sie polaczyc z lewackim KORWINem, ale z prawicowoscia pisu jak najbardziej Swiatopogladowo z libertynami i lewakami od KORWiny pisowi rowniez nie po drodze, in vitro chyba zostalo n7eco wyhamowane, na korwinowska poligamie nie ma zgody, na handel prochami rowniez, wiec nie ma co drzec lacha
anonim2016.02.15 23:11
Oktawian - o qrcze, jestem wrażeniem. Dawno się tak nie ubawiłem, Nawet ten kabarecik wywawalony z państwowej TVP nie jest tak smieszny