Wietnam: Kurier uratował życie dwulatce - zdjęcie
02.03.21, 08:43Fot. screenshot Twitter/Unicanal

Wietnam: Kurier uratował życie dwulatce

1

W stolicy Wietnamu, mieście Hanoi, kurier w trakcie pracy uratował dziewczynkę, która spadła z 12 piętra bloku. Kurier został już okrzyknięty bohaterem.

Kurier Nguyen Ngoc Manh przyjechał w niedzielę doręczyć paczkę do jednego z osiedli w Hanoi. Siedząc jeszcze w samochodzie, usłyszał dziecięcy płacz i wołanie o pomoc.

- Jednak gdy tylko usłyszałem, jak ktoś woła o pomoc, wystawiłem głowę z samochodu, rozejrzałem się i zobaczyłem dziewczynkę wychodzącą za balustradę balkonu. Natychmiast wyskoczyłem z samochodu - przytacza jego słowa serwis Vietnam Times.

Kurier wszedł na dach pobliskiej przybudówki, próbując złapać dziewczynkę. Na szczęście udało mu się złapać i uchronić dziecko przed upadkiem z wysokości.

- Na szczęście dziecko spadło mi na kolana. Szybko ją objąłem, a potem zobaczyłem, że z ust cieknie jej krew, bardzo się przestraszyłem - powiedział kurier.

Dziewczynka ze złamaną w wyniku upadku ręką i nogą została odwieziona do szpitala, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kurier z kolei ma skręconą rękę.

Całość zdarzenia została nagrana przez mieszkańców sąsiedniego bloku.

admin


Komentarze (1):

Anonim i reszta tej baddy2021.03.2 9:23
Moje credo: Mój antypolonizm jest wrodzony i nieusuwalny. Szlag mnie trafia gdy słyszę Polska, a zwłaszcza Kościół. Bo Polska od początku swych dziejów była, nadal jest i zawsze będzie chrześcijańska. A tego nienawidzi mój pan – szatan. Moją metodą jest kłamstwo, krętactwo, bezczelność. Przykład tej metody: każdy ksiądz = pedofil, każdy żołnierz wyklęty = bandyta, każdy Polak = antysemita, każdy głosujący na PIS = faszysta itd. Pojęcie wstydu, honoru i prawdy jest mi z natury obce. W końcu jestem wiernym pachołkiem mego pana. Mam też broń specjalną - zarzut antysemityzmu. Stosuję ją bez wahania w przypadku każdej krytyki.