Wielu takie dzieci zabija. A oni otaczają je piękną miłością! - zdjęcie
05.04.15, 14:54fot. za: Life News

Wielu takie dzieci zabija. A oni otaczają je piękną miłością!

11

Wielu rodziców takie dzieci po prostu zabija. Nie potrafią znaleźć w sobie miłosierdzia dla chorych. Tymczasem małżeństwo Amerykanów, którym urodziło się dziecko bez nosa mówią, że jest wspaniałe i otaczają je wielką miłością!

To wzór, który powinni naśladować wszyscy: wielka miłość do człowieka, który od urodzenia dotknięty jest cierpieniem. Mały Eli Thompson urodziła się bez nosa. Jego rodzice nie widzą w tym jednak niczego strasznego, i choć wiedzą, że Eli będzie w życiu trudniej, to akceptują go z wielką miłością i czułością.

Mama chłopca mówi, że przypadek podobnej choroby jest niezwykle rzadki. Rodzi się takie jedno dziecko na 197 milionów. „Nigdy nie spodziewałam się, że coś z nim będzie nie tak. Każde badanie wykazywało, że jest normalny, więc sądziłam, że urodzi się całkowicie zdrowy” – mówi jego mama. „Jednak ku mojemu zaskoczeniu Eli urodził się bez nosa” – opowiada, i dodaje: „Uważamy, że jest doskonały taki, jaki jest! Zrobimy wszystko co w naszej mocy by upewnić się, że jest szczęśliwy. Cała jego reszta jest taka słodka, że czasami nawet się nie zauważa, że nie ma nosa” – opowiada mama.

pac/life news

Komentarze (11):

anonim2015.04.5 15:09
Przyjaciele Grzesika takie dziecko by zabili...
anonim2015.04.5 15:39
Brawo!
anonim2015.04.5 16:47
Fajniutki jest!
anonim2015.04.5 16:51
@Airwolf Nie chciałabym żyć w świecie, w którym CZYJEKOLWIEK prawo do zachowania życia jest kwestią swobodnego uznania (wyboru) ze strony społeczeństwa...
anonim2015.04.5 23:00
@AirWolf... Wiele rzeczy robimy z przymusu, a nie z wyboru i nie narzekamy. Dlaczego akurat zachowanie CZYJEGOŚ życia miałoby podlegać wyborowi, a nie przymusowi? To jest JEGO życie. Pozwólmy więc takiemu dziecku żyć niezależnie od jego urody.
anonim2015.04.5 23:02
@elzata... "Gorzej jak dzieciak rodzi się z mózgiem na wierzchu i wiszacymi gałkami ocznymi. " No i co z tego? Widok zapewne nieestetyczny z godnie z najnowszymi trendami mody, ale nawet tak upośledzony fizycznie człowiek nadal JEST CZŁOWIEKIEM. Nie widzę problemu w tym, aby uszanować jego godność i pozwolić mu żyć tak długo, jak długo zdoła.
anonim2015.04.6 4:55
Rzeczywisci wspaniałe najładniejsze dziecko bez nosa jakie widziałem
anonim2015.04.6 12:46
@AirWolf ... "Może ty nie narzekasz. W końcu jesteś katoliczką to i swoje miejsce w szeregu znać musisz. Jednak nie wszyscy tak mają." Cóż za zafiksowany na punkcie "katolika" masz umysł.... Nie podlegasz przymusom narzucanym przez prawo takimi jak: - skrupulatne przestrzeganie prawa podatkowego (przy czym ta skrupulatność obowiązuje jedynie w jedną stronę), - obowiązek detalicznego przestrzegania prawa jazdy z naćpanymi na drogach radarami, których bodajże jedynym zadaniem jest ściąganie kasy - obowiązek posyłania dzieci do szkoły i jak ktoś ma zamiar kształcić swe dziecko w domu to i tak musi je posyłać na egzaminy, i parę innych... Pewnie według ciebie tylko katolicy podlegają temu prawu? Ty, jako ateista, to masz dobrze...
anonim2015.04.8 22:55
Sliczny bobas, nie sztuka takiego pokochac
anonim2015.04.11 21:37
do @sabat a na mietle latasz kochaniutka? Dobrowolnie....
anonim2015.04.17 16:22
@sabat... "NIKT nie będzie za mnie decydował co mam robić!" Spróbuj się sprzeciwić płaceniu podatków... Odpowiednie służby pokażą ci wtedy, gdzie istnieje granica twej wolności :) A zabicie własnego dziecka to coś o wiele więcej niż niezapłacenie jakiegoś podatku :)