Wielka ofensywa ,,diabelstwa’’ - plany nowej koalicji w Niemczech - zdjęcie
07.12.21, 16:48Fot. screenshot - YouTube (DW Español)

Wielka ofensywa ,,diabelstwa’’ - plany nowej koalicji w Niemczech

81

Jutro na nowego kanclerza Niemiec zaprzysiężony zostanie Olaf Scholz. Dziś w Berlinie swój dokument programowy podpisały partie przyszłej koalicji rządzącej: SPD, FDP i Zieloni. Wśród głównych celów nowego niemieckiego rządu znalazła się… legalna sprzedaż marihuany, zniesienie zakazu reklamowania aborcji i poszerzenie praw dla osób określających się jako LGBT+.

Konopie indyjskie, w myśl planów nowej koalicji, mają być dostępne w Niemczech do celów konsumpcyjnych w licencjonowanych sklepach. Jednocześnie nowy rząd zobowiązuje się zaostrzyć przepisy dot. marketingu i sponsoringu alkoholu, nikotyny i marihuany. Zniesiony ma za to zostać zakaz reklamowania aborcji.

- „Przeciwstawimy się za pomocą skutecznych środków prawnych tzw. chodnikowemu nękaniu (protestom przed gabinetami lekarskim, w których dokonuje się aborcji) przez antyaborcjonstów”

- podkreślono.

Nowy rząd chce też zmniejszyć wiek uprawniający do udziału w wyborach federalnych z 18 do 16 lat. Rząd Scholza planuje również reformy prawa rodzinnego. Dotyczą one rodzin z „dwiema matkami”.

- „Jeśli dziecko urodzi się w małżeństwie dwóch kobiet, obie są automatycznie prawnymi matkami dziecka, chyba że ustalono inaczej”

- wskazano w umowie koalicyjnej.

Ponadto ustawowe ubezpieczenie zdrowotne ma w całości pokrywać koszty związane ze zmianą płci. Bardziej zdecydowanie zwalczane mają być przestępstwa przeciwko osobom LGBT. Rząd wdroży Krajowy Plan Działań na rzecz Akceptacji i Ochrony Różnorodności Płciowej i Seksualnej.

- „Policja federalna i krajów związkowych ma rejestrować oddzielnie przestępstwa z nienawiści na tle płci i przeciwko osobom queer”

- zaznaczono.

Niemcy będą też przyjmować… „queerowych azylantów”.

- „Opowiadamy się za tym, aby tęczowe rodziny i małżeństwa/partnerstwa osób tej samej płci zawarte w UE były uznawane we wszystkich krajach członkowskich ze wszystkimi konsekwencjami prawnymi. (...) Dokonamy przeglądu procedur azylowych dla prześladowanych osób queer"

- zapowiada nowy rząd.

kak/PAP, niezależna.pl

Komentarze (81):

Hala2021.12.8 11:03
Ci w Niemczech co tak zdecydowali wprowadzając diabelskie prawa, jeśli się nie nawrócą, -wybrali drogę do piekła.
Anonimus2021.12.8 10:49
Cos dla pedalow bedzie? Mogliby w rowerach dwa pedaly ustawiac jednakowo.
Zaklad Pogrzebowy2021.12.8 10:43
Zaszczepionych obslugujemy poza kolejnoscia.
Niemcy sobie to wybrali2021.12.8 10:32
i Niemcy będą musieli teraz z tym żyć, nam wystarczy poczekać - gdy fala "ciekawszych" nowych azylantów "+" zacznie domagać się wszystkiego od dawców socjalu - będzie ciekawie ale czy bezpiecznie dla reszty EU ? Ciekawe jak za jakiś czas poubierani w futerka Niemcy z zakręconymi grzejnikami i praktykujący z konieczności "vege" żarełko zaczną zapatrywać się na np. oferty AfD?
Anonim2021.12.8 10:29
Buhahahahhahahaaaaaaa, PiSdzielce i katoprawiczki to są jednak skończone gamonie... Propadanda w katotalibanie jest prymitywna do bólu, ale te matoły i tak to łykają... 😁😁😁
Jarek2021.12.8 9:31
Boże chroń nas
szkop2021.12.8 8:23
sodoma gomora
Izydor2021.12.8 8:10
Jak to? Przecież Merkel kaput i miał być koniec tego przebrzydłego lewactwa w Niemczech. Na frondelku tak pisali, przecież nie mogli się mylić, tam tylko najznamienitsi analitycy polityczni publikują. Creme de la creme katoprawackiej szurii.
realista2021.12.8 7:59
i wszystko na ten temat,dac gowniarstwu narkotyki i udzielic im prawa glosu po to zeby nacpany elektorat nie wiedzial co robi rzad tylko slepo mu ufal,klaniaja sie czasy hitlera i jego wojna na haju jedynymi trzezwymi w niemczech beda teraz muzulmanie
gracz2021.12.8 5:42
Ten tępy ryj, nowego "hitlerka ", mówi wszystko o Niemcach.
Jan Radziszewski2021.12.8 4:58
jewrej Towarisz nie podszywaj się pode mnie
żydek co chce do hameryki2021.12.8 4:27
A wy towarzysze jewreje co zapomnieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. __________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Skrzypek na dachu2021.12.8 4:18
Bundesrepublika napewno szykuje sie na wojne domowa kazdego z kazdym .
Moly2021.12.8 3:55
Le jery Legalna marycha. I jeszcze zachecanie do szacunku dla gendera. W du..ch im sie poprzewracalo
Jan Radziszewski2021.12.8 3:01
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Jan Radziszewski2021.12.8 1:51
Anonim /youtube/ wizja przysz;łości Polska Rosja Białoruś- Tomasz iskra --- co zrobisz jak Rosja napadnie na Polskę
Styki2021.12.8 10:40
Iskra jest ktos inny.
Anonim2021.12.8 1:19
ofensywa ,,diabelstwa’’? Tak być nie może. Przecież to już jest religijna wojna. Nie ma zgody na to by protestant pałował katolika :--))
Anonim2021.12.7 22:44
Morawieccy sprzedali działki zakupione od księdza ( późniejszego generała) we Wrocławiu.Frondel nic o tym nie wie ? Wszystko było lege art ?
Po 11 ...2021.12.7 22:53
Morawiecka zarobiła zarobiła tylko 14 milionów. Frendzel nie zajmuje się drobnymi.
Ale2021.12.8 9:10
Ja przed 10-cioma laty kupiłam działkę za 10 tyś € która teraz jest warta 400 tyś PLN. To są ceny rynkowe, tak zmieniła się wartość rynkowa działek w danej okolicy. Znam lepsze i gorsze lokalizacje. Taki jest rynek nieruchomości. Wy Anonimy i inne Po ... zajmijcie się np. "reprywatyzacją" nieruchomości w stolicy. Ilu ludzi okradziono i wywalono na ulicę. Kto i ile miliardów zarobił i to w świetle i przy wsparciu prawa. Wszystko „praworządnie”. Szukacie sensacji, to zajmijcie się złodziejami.
xyz1232021.12.8 10:40
no no co to za zmyślona zapewne okolica, gdzie działeczki 10 lat temu były po 10k, a teraz są po 400k?? :D:D:D... W mojej okolicy ~10 lat temu działki, które obecnie są po 100k były 10 lat temu po może 70k... Ropę tam na tej twojej zmyślonej działeczce znaleźli czy jak??... Takie CUDA to tylko przez księdza-kolegę albo wykup starych ruder w portach w NY, które chwilę później dzieki lobbingowi stały się popularne.
matis892021.12.7 21:53
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.7 21:38
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.------------------------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Po 11 ... Ala Wilk menda żydowska2021.12.7 20:41
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Ala Wilk2021.12.7 20:09
Scholz nie twierdzi że Szczecin i Wrocław to niemieckie miasta w odróżnieniu od AfD stąd nienawiść pisowców do nowego niemieckiego rzadu.
B522021.12.7 20:24
to normalne podejście do komunistów czyli badanie za pomocą kija żeby nie ukąsił w łydkę
-2021.12.8 0:01
"Scholz nie twierdzi że Szczecin i Wrocław to niemieckie miasta". - Nie musi. Drogowskazy z Niemiec wyraźnie prowadzą nach Stettin, oder nach Breslau. Za to ty w swej głupiej głowie spłodziłeś kolejną nienawistną intrygę.
szwabstwo2021.12.7 19:33
samo się rozjeżdża
Diabeł2021.12.7 19:25
No cóż polska tzw. "prawico" -chcecie mieć dalej własne zdanie i uważać że wasze K U R WY mają prawo do kolejnego mężczyzny i należy im się strój Achillesa,taniec i miłosierdzie to powiem wam jak się to skończy - dzieci będą kochankami pedofilów a do policji będą przyjmowani tylko homoseksualiści i brzydkie kobiety -osobiście tego dopilnuje - a jeśli tego nie chcecie to zbierzecie się w kupę pójdziecie na rynki i obetniecie każdej ładnej kobiecie w spódniczce za kolana - twarz- wspólnoty policja nie ruszy. Jeśli chcecie dalej pogrywać patrioci i chrześcijanie ze mną.
Diabeł c.d.2021.12.7 19:50
No cóż, ŻYDO-BOLSZEWICKA tzw. "LEWICO" - chcecie mieć dalej własne zdanie i uważać że wasze K U R WY mają prawo do kolejnego mężczyzny i należy im się strój krasonormiejca i gwałcenie "panienek obozowych" powiem wam jak się to skończy - dzieci będą dupsk nadstawiali pedofilów a do policji będą przyjmowani tylko homoseksualiści i brzydkie kobiety - osobiście tego dopilnuje - a jeśli tego nie chcecie to zbierzecie się w kupę pójdziecie na rynki i obetniecie każdej ładnej kobiecie w spódniczce za kolana - twarz- wspólnoty policja nie ruszy. Jeśli chcecie dalej pogrywać, wy MOSKIEWSKIE K U R WY udających patriotów i wy K U R WY nożem "ochrzczeni" będziecie czymkolwiek rządzić? Mam dla was, wy K U R W Y żydo-bolszewickie specjalne miejsce.
JJ2021.12.7 22:34
Co to za pojedynek botów?
-2021.12.7 19:21
Niemcy będą też przyjmować… „queerowych azylantów”. - Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tęczowych. Wkrótce możecie Polskę opuścić.
Topek - Po 11 ... Ala Wilk menda żydowska2021.12.7 19:18
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Krakus2021.12.7 19:46
Dementia albo senile dementia - to schorzenie upośledzające pracę mózgu na kilku płaszczyznach. Zmiany w tkance mózgu, jakie wywołuje demencja, mają charakter zwyrodnieniowy, degeneracyjny i zanikowy. Przekładają się one na znaczne osłabienie sprawności umysłowej, w zaawansowanych stadiach choroby prowadzące do utraty codziennej samodzielności. Objawy: aburzenia natury poznawczej, kłopoty z orientacją, problemy z liczeniem, zaburzenia emocjonalne. Osoba, którą dotknęła demencja starcza, nie potrafi prawidłowo ocenić sytuacji, w której się znajduje. Ma także problemy z rozumieniem i myśleniem przyczynowo-skutkowym. Często sie powtarza tymi samymi słowami, odnosząc sie ne zawsze tematycznie do dyskusji. :D :D :D :D:D :D :D:D Topek - pasuje jak ulał!!!
Topek. Kike to kike2021.12.7 20:49
Congratulation Hymie ! You just did a very thorough self-diagnosis. Now, what are you gonna do with your age and genetic affliction? Well Hymie?
Anonim2021.12.8 0:06
Krakus, nie rżnij intelektualisty. Słoma z butów ci wyłazi.
Topek2021.12.7 18:39
To znaczy że "Mein Kampf" jest ok?
wg wielu przepowiedni apokaliptycznych2021.12.7 18:38
Ohyda spustoszenia jest tam widoczna .
Anonim2021.12.7 18:31
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.7 18:31
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.7 18:30
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.7 18:30
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.7 18:30
Niemcy wytypowane do szariatu Szykuje się polowanie na homoseksualistów w Afganistanie. Talibowie dysponują listą celów osób LGBT+. Od momentu przejęcia władzy w Afganistanie przez talibów nasiliły się prześladowania osób LGBT+, które muszą się ukrywać. - Teraz wiemy na pewno, że talibowie mają "listę celów do zlikwidowania"– oznajmił Kimahli Powell, szef Rainbow Railroad, kanadyjskiej organizacji pozarządowej w rozmowie z telewizją France24. https://niezalezna.pl/417101-szykuje-sie-polowanie-na-homoseksualistow-w-afganistanie-talibowie-dysponuja-lista-celow-osob-lgbt
to teraz kaczyński ma szanse2021.12.7 18:22
wyjść za mąż i żyć jak człowiek
Anonim2021.12.7 18:22
Matka 5-letniego Lucio, Magdalena Espósito Valiente została zatrzymana pod zarzutem zabójstwa. Podobny los spotkał jej partnerkę - Abigail Pez. Obie kobiety były działaczkami ruchu LGBT. Pięciolatka prowadzały ze sobą na marsze popierające aborcję. Cywilizację śmierci przeniosły również na grunt opieki nad chłopcem. https://niezalezna.pl/421607-dzialaczki-lgbt-zamordowaly-5-letniego-chlopca-wczesniej-prowadzaly-go-na-proaborcyjne-marsze
Anonim2021.12.7 18:19
Działaczki LGBT zamordowały 5-letniego chłopca. Wcześniej prowadzały go na proaborcyjne marsze Pięcioletni chłopiec, który był prowadzany przez parę lesbijek na marsze popierające aborcję, nie żyje. Abel Lucio został skatowany - sekcja zwłok wykazała nie tylko poważne obrażenia, ale również m.in. ślady przypalania papierosem. Jego życie zmieniło się w koszmar przez dwie kobiety sprawujące nad nim opiekę.
Topek2021.12.7 18:17
Lepszy ojciec sadysta i matka ukryta alkoholiczka ale katolicy płacący na kościól niż jednopłciowa rodzina kochająca swoje dziecko ale nie katolicka z których kościół nie ma korzyści ?
Anonim2021.12.7 18:06
Przeczytałem całość i nie mogę znaleźć tam nic strasznego, ani diabelskiego. Może nie umiem czytać ze zrozumieniem?
Po 11 ...2021.12.7 18:04
Po pierwsze jak pluliście na Merkel, to pisałem, że szybko za nią zatęsknicie. Po drugie nie widzę w tych planach niczego diabelskiego, a nawet widzę boskie elementy. Brawo Niemcy!
***2021.12.7 19:49
...normalne, że nie widzisz! Bo jak niby ślepy może cokolwiek zobaczyć!
Anonim2021.12.7 17:58
dwie matki? biedne dzieci, okłamywane i wypaczane od urodzenia
Już nie katolik2021.12.7 18:02
Szczęśliwe dzieci z ojcem sadystą katolikiem
Templar2021.12.7 18:24
Tym tekstem dopuściłeś się prymitywnej manipulacji. Nieszczęśliwe dziecko w drugim związku nie oznacza szczęśliwego w pierwszym. Logika.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.7 17:55
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Ale luja i do przodu2021.12.7 17:52
Wszystko co boskie to odwrotność tego "diabelstwa" tzn nietolerancja, nienawiść jest boska, zwalczanie przestępstw przeciwko osobom to też nie jest boskie bo katolik widocznie może robić przestępstwo przeciw osobom LGBT
Ei2021.12.7 17:48
I dobrze, sami się wykończą.
noo2021.12.7 17:41
Czyli Niemcy na autostradzie prowadzącej do samounicestwienia. Trzeba zdecydowanie zacząć się wymiksowywać z tego towarzystwa. Wygląda na to, że mur graniczny to nie tylko na wschodzie granicy będzie potrzebny.
Już nie katolik2021.12.7 17:54
Jakoś tak bardziej widać że katolicyzm się unicestwia
Anonim2021.12.7 17:37
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.7 17:37
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
ile można2021.12.7 17:43
to jest naprawdę nudne, nikt nie czyta
Anonim2021.12.7 17:37
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.7 17:36
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Ciekawy2021.12.7 17:36
Zaleta zmiany rządu w Niemczech jest taka, że PSl z Platformą tracą mozliwość szczucia niemieckiego rządu przeciwko Polsce. I dlatego lepiej poczekać na konkretne posunięcia nowego rządu a nie pomstować na zapas. Na zlecenie PSL i PO Merkelowa podejmowała szereg wymierzonych przeciwko Polsce kroków ukrywając sie za plecami Brukseli.
Polak2021.12.7 17:56
Ale masz zwichrowany mózg
duch azorka2021.12.7 17:32
czyli że sformułowanie że Matkę się ma tylko jedną stanie się już nie aktualne
Moly2021.12.8 3:51
Caly dowcip zrujnowany. Byl taki dowcip. " Jasiu przenies flaszke z lodowki " matka w te slowa zwrocila sie do Jasia. "Matka, jest tylko jedna", odpowiedzila Jas
matis892021.12.7 17:20
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
Krakus2021.12.7 17:39
Tylko 2-3 latek albo ktoś z demencja starczą tupie nóżka i powtarza w kółko to samo. Ponieważ 2-3 letnie dziecko nie jest w stanie wpisać takich słó jak ty, wychodzi na to matys90, że masz demencję starczą albo inne mocne skrzywienie psychiczne. Nikt inny sie tak nie zachowuje...
Martin Marco2021.12.7 17:41
Zmień lekarza...ten przepisuje ci błędne środki...
Krakus2021.12.7 19:48
matis89 nie chodzi do lekarza, niestety... Nie stać go na lekarstwa :)
Krakus2021.12.7 17:16
Chciałbym mieć taką demokrację i takie "diabelstwo" w Polsce...
Böno2021.12.7 17:34
Wyjedź do Niemiec. To tylko wycieczka za Odrę i już będziesz w raju.
Gorzów2021.12.7 18:00
Dlaczego mam gdzieś wyjeżdżać? Dlatego, że robicie tu skansen? Nie! Tu jest mój kraj i, jeżeli coś mi się w nim nie podoba - na przykład nie podobają mi się czarnosecinni antysemici, ksenofoby i dręczyciele kobiet - to będę działał, by to zmienić, by była tu raczej Europa, niż zaścianek. A, na marginesie, nie wolałbyś, by Polacy żyli, jak Niemcy. Z tą organizacją, porządkiem i dobrobytem...
Böno2021.12.7 18:10
Kpina. żartowniś z ciebie. A kto lubi Niemców? A może trzeba było oddać im Polskę, a nie walczyć o jej wyzwolenie podczas II wojny światowej? Okupowali Polskę i inne kraje przez stulecia i kradli to mają. Mnie tutaj jest dobrze i nie potrzebuje ani ich dobrobytu, ani porządku, ani ich smrodu. A jak chcesz coś zmienić, to partii w Polsce nie brakuje, zmieniaj, ale demokratycznie.
Krakus2021.12.7 18:16
Böno, często jeżdzę. I dlatego mam porównanie. Ale to tu jest mój kraj, moja Polska, moi przyjaciele i moja rodzina. Czemu mam uciekać - bo partia popaprańców i złodziei niszczy mi kraj od 6 lat? Komuniści dłużej niszczyli. I nie zniszczyli. Było dobrze, póki PiS nie wygrał.
Böno2021.12.7 21:43
A mnie tu jest dobrze od kiedy PiS rządzi. W końcu normalni obywatele z tego coś mają, a nie złodziejstwo na każdym kroku jak za poprzednich POpaprańców, dyktatorów, gardzącymi zwykłymi obywatelami. Cieszę się, że ich odsunięto od władzy.
Miecz prawdy2021.12.7 17:05
Ogień z nieba zmiótł Sodomę, zmiecie i Berlin. Jeśli się nie nawrócą.
OSTRA ORKA!!!2021.12.7 17:18
To Polska nieustannie w swej historii dostaje po tylcu. Zamiast Chrystusem Narodów powinno się ją określać Izraelem Narodów, którego Bóg smaga za jego przewinienia
Już nie katolik2021.12.7 18:00
Tylko że katolików z miotłami jest już coraz mniej