We Francji ostry problem islamizmu wśród pracowników - zdjęcie
27.06.19, 09:00fot. Sam Valadi, lic. CC BY-SA 2.0 via Wikipedia

We Francji ostry problem islamizmu wśród pracowników

5

We Francji narasta problem islamizmu. Parlament tego kraju wydał teraz raport, w którym przestrzega przed islamskim radykalizmem wśród... pracowników.

I nie chodzi tu wcale o jakieś rzadkie i specyficznie islamskie zawody. Radykalizm narasta wśród pracowników transportu publicznego, oświaty, więziennictwa, ale także... w klubach sportowych.

Mówiąc krótko, muzułmanie są coraz silniej obecni we wszystkich słabiej płatnych grupach zawodowych, a za tym idzie problem radykalizmu. Osobnym przypadkiem są więzienia. Jak ostrzega francuski raport, masowa jest nie tylko radykalizacja więźniów, ale także samych strażników, którzy coraz częściej sympatyzują z fundamentalizmem.

bsw/radiomaryja.pl

Komentarze (5):

Jan Radziszewski2019.07.1 14:32
Biedni ci Muzułmanie ich prorok Naib Mahomet w piekle przez Lucyfera i jego diabły jest dręczony Mahomet w piekle https://www.youtube.com/watch?v=1kJgdsfq1q4 obywatel piekła https://www.youtube.com/watch?v=XLGyaNelwg4&t=618s Odwiert do Bram Piekieł - Rosjanie natrafiają na dantejskie piekło. https://www.youtube.com/watch?v=zzdhSNLB8os
Artur2019.06.30 6:14
Niestety, wkrótce problem we Francji niedługo będzie inaczej wyglądał - arabowie będą utyskiwać, że zlaicyzowani biali zbyt dużo krzyku robią jak się im każe przechodzić na islam.
Marcin2019.06.27 9:33
Jak mawiano o Francji? Najstarsza ku**a Europy? Lekarze z inzynierami tylko czekaja na słabość Państwa, nawet dzisiejsi sympatycy republiki, jutro będą fanatykami niosącymi sztandar proroka, aż poleje się krew niewiernych! Niegdyś Francuzi z Polskimi osadnikami na ziemiach Ameryki północnej dawali odpór agresji króla Angli, na końcu wieńcząc to niepodległoscią nasza i waszą... Dziś to groteska, gdy makaron swit focie "we więzniu" robi sobie z galernikami, debilnie sie przymilając, i tuląc do mooorderców ... Powaga Urzędu Prezydenta, chyba wszędzie idzie w piz*u! Bez wyjątku..............
edi2019.06.27 9:15
Przybysze islamscy - NIE TOLERUJĄ NAS CHRZEŚCIJAN BO TAK NAKAZUJE IM KORAN - i dlatego my nie możemy TAKIEJ SYTUACJI ZAAKCEPTOWAĆ BO MY MAMY BOGA JEZUSA CHRYSTUSA ON JEST NASZYM PANEM - I NIE MOŻEMY SIĘ GO WYRZEC NA RZECZ WYMYŚLONEGO ALLAHA, CZY JAKIEGOŚ INNEGO BUDDY - TO JEST SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI - I TO WIECZNEJ !!!
Gnostyk2019.06.27 9:38
A może to Koran i Islam jest prawdziwy a twoja wiara fałszywa ? O tym nie pomyślałeś ? Islam ostatnio odnosi spore sukcesy. Może Bóg mu sprzyja ?