Wassermann o Sokuzburaka: Facebook uważa, że w ramach demokracji można kogoś opluć' - zdjęcie
03.10.19, 13:48Zdj. screen Polsat News

Wassermann o Sokuzburaka: Facebook uważa, że w ramach demokracji można kogoś opluć'

27

"Oczywiście podjęłam kroki prawne, sprawa jest w prokuraturze. Sprawa jest trudna"- mówi na antenie TVP Info Małgorzata Wassermann.

Posłanka PiS, a także przewodnicząca komisji śledczej ds. zbadania prawidłowości i legalności działań Amber Gold, Małgorzata Wassermann została zapytana o to, jak ocenia działalność posła Koalicji Obywatelskiej Krzysztofa Brejzy z perspektywy obrad komisji śledczej ds. Amber Gold. Wassermann zaznaczyła, że chciałaby się na początku odnieść do sprawy hejterskiej strony „Sok z Buraka”. Zdaniem posłanki PiS warto „połączyć sobie wszystkie fakty” związane m.in. z posłem Brejzą oraz z hejterskim profilem na Facebooku.

"Przypomnę, że jak rozpoczynałam pracę komisji śledczej, na samym początku, na Soku z Buraka pojawiła się całkowicie nieprawdziwa informacja, jakobym dokonała aborcji w wieku lat osiemnastu. Oczywiście podjęłam kroki prawne, sprawa jest w prokuraturze. Sprawa jest trudna"-powiedziała Małgorzata Wassermann.

Wytłumaczyła, że sprawa jest skomplikowana z powodu trudności z ustaleniem tożsamości osoby odpowiedzialnej za prowadzenie hejterskiej strony. Zdaniem posłanki, współpraca z Facebookiem jest bardzo trudna.

"(Facebook - przyp. red.) generalnie uważa, że w ramach demokracji można kogoś opluć, a oni nie muszą podać imienia i nazwiska"- twierdzi Małgorzata Wassermann.

"Proszę połączyć sobie teraz wszystkie fakty: Sok z Buraka, mój kolega z komisji (poseł Krzysztof Brejza - przyp.red.) i ta nieprawdziwa informacja o mnie. To jest to jak oni działają"-uważa posłanka PiS.

Przypomnijmy, że niedawno redaktor TVN24 Konrad Piasecki zapytał prezydenta Warszawy o sprawę Mariusza Kozaka-Zagozdy, człowieka, który ma stać za hejterską stroną, pracującego dla warszawskiego ratusza.

"Uważa pan, panie prezydencie, że zatrudnienie w Ratuszu osoby pomawiającej posłankę, że dokonała aborcji jest ok?"- zapytał dziennikarz.

Trzaskowski stwierdził, że dowiedział się o wszystkim wraz z opinią publiczną.

"Ja się o tym dowiedziałem tego dnia, gdy pojawiło się w mediach"- mówił prezydent Warszawy.

Tysol.pl

Komentarze (27):

Luzifer®2019.10.4 8:39
Wassermann - tepa dzida.
Saki Faki2019.10.4 6:44
Pisiory maja taki soki z buraka co najmniej trzy: Tvp, komisja macierewicza i ziemkiewicz.
Polak2019.10.4 5:04
Wasserman, jak każdy pisowiec, mówienie prawdy o przekrętach i aferach jej i reszty szajki uważa za opluwanie. Ot, takie bolszewickie standardy przysłanego z Rosji PiSu.
Bizon2019.10.3 15:35
To stała raczej grupa lewackich kacapów. Od jakiegoś czasu próbuję tym tępogłowym przynajmniej trochę prawdy wbić do ich tąpych łbów. Idzie bardzo opornie, ale nawet jak u jednego z nich zauważę przebłyski normalności to uznam to za mój sukces !
Polka2019.10.3 15:34
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
Polak2019.10.4 5:05
I właśnie dlatego należy usunąć PiS z Polski.
KaczyKaczor2019.10.3 15:32
Popatrz ilu jajogłowych, lewackich komentatorów zebrało się na tym blogu. Oni nie pojmują, że oprócz umiejętności czytania i pisania trzeba jeszcze myśleć. Najgłupszymi są ci, którzy dobro nazywają złem i odwrotnie. Prawdopodobnie pochodzą z dużych miast, bo w wyborach samorządowych 2018 też głosowali na przygłupów, kryminalistów i seksistów. Ale patologia.
Małgorzata2019.10.3 15:31
Nie wiem kiedy te przygłupy lewackie zejdą z tego Forum i zajmą się wyrzucaniem gnoju z chlewa. Kiedyś taki kacap byłby parobkiem i nigdy by go pisać nie nauczono. A dzisiaj ? No umie przygłup pisać, a pod deklem siano.
anonim2019.10.3 17:51
Chciałabyś być na poziomie tego przygłupa lewackiego, co? Nic z tego. Ludzie normalni nie piszą takich złych tekstów. To cecha ludzi upośledzonych umysłowo. Oni są złośliwi z powodu swojego umysłowego kalectwa. U ciebie występuje debilizm na pograniczu z imbecylizmem. Ale dobrze ci tak, hahahaha
anonim2019.10.3 15:12
Wy tak nie uważacie? Nie uważacie że w ramach "demokracji" nie macie prawa pluć na lewaków, na feministki, na homosiów, czy na emerytowanych funkcjonariuszy PRL? https://www.fronda.pl/a/dziennikarz-ostro-do-jachiry-stanelabys-glupia-krowo-przed-rodzinami,133693.html
lewy czerwcowy2019.10.3 15:11
„O jak klawo, o jaka draka Można śmiać się, można i płakać Wnet zapomnieć na du­pie krosty Zamiast krzywych nogi mieć proste Przeliczne podniety i nowe wciąż gadgety Kat, ofiara, Che Guevara”
lewy czerwcowy2019.10.3 15:05
„A ciotka Idalia jeść kurkom sypie Brutalne metody nie są w jej typie Do drzemki na ganku pachnie kwiat wiśni Społeczność współczesna wnet jej się przyśni A za nią do mokrej roboty wnet się kopnie W zwartych szykach armia barykad”
154/192019.10.3 15:01
Jurodiwa dziewka.
Andrzej Malik2019.10.3 14:48
Czyli panna Wassermann (czy to polskie nazwisko?) dla odmiany próbuje bezkarnie opluć p. Brejzę. Bo jej wolno...
Jarek2019.10.3 14:42
Oh Małgosia dostąpiła łask od Kaczora aby przemówić? No cóż nie wsadziła Tuska, nie wykonała zadania panie prezesie. Ś.P. Ojciec, który się cieszył wielkim poważaniem w Krakowie już się pewnie kilka razy w grobie obrócił. Jedno trzeba przyznać, jedna z bardziej kulturalnych osób w PIS.
Dominika2019.10.3 15:29
Ty Jarek, cudaku cuchniesz lewakiem tak okropnie że nawet mój kot to wyczuł i prysnął na balkon! No i pewnie też flejtuch z ciebie niczego sobie.Wnioskuję to po tej niechlujnej pisaninie przepełnionej błędami i głupotą.
kamila2019.10.3 15:33
....fekaliami poubeckimi go czuc..
Jarek2019.10.3 18:15
@ Dominika, Kiedy się umyjesz, to może kot wróci do domu. Popatrz, czy czasem nie skoczył z balkonu!
Jarek2019.10.3 18:13
@ Dominika @ kamila dziewczyny trzeba myć krocze, to nie będziecie czuły, że cuchnie!! To proste, małe dzieci się myją, a wy nie?!
Tasman2019.10.3 14:38
Źle się dzieje w tym naszym Gileadzie, skoro satyra jest ścigana. Pani Wasserman czuje się pani opluta? Właśnie ową insynuacją opluła pani posła Krzysztofa Brejzę, Pani wolno, innym nie?
kamila2019.10.3 15:19
brejza to operator toi-toi....dlatego czuc go fekaliami ...
Dominika2019.10.3 15:27
Odezwa Krzysztofa Brejzy, szefa kampanii wyborczej POKO pod hasłem „SilniRazem”. Ludzie, zwolennicy POKO, nie idźcie na wybory ! Nawet jeśli jesteście zwolennikami Now., Razem, Wiosny SLD, PSL. Zostańcie w domach, bo jesteście tak durni (jak pokazali wam światowej sławy aktorzy W. Pszoniak, J. Gajos, R. Jankowski, O. Łukaszewicz) w klipach „Nie świruj , idź na wybory”, że możecie się pomylić i zagłosować na PIS. Wasz Krzysztof, organizator farmy troli w ratuszu inowrocławskim. Jedziemy razem z Człapką w Polskę. Po drodzę wstąpimy do Inowrocławia, bo muszę mojej mamusi, instruktorce hejterów farmy, powiedzieć, że ją kocham .
Jaka ku... mać, tak ku... nać. 2019.10.3 14:17
To nie ma żadnego znaczenia czy "dzielnicowy" to Albert, Keller-Krawczyk, pedał, Nowak i taka czy inną ku..wa. To kur...stwo wyniósł z kur... kiego domu, żył całe swoje życie jak ku ..,wa, więc trudno oczekiwać, że powoli zdychając przed komputerm, będzie inna ku...ą. Jaka ku... mać, tak ku... nać.
katolik 2019.10.3 14:10
Straszny ten "Sok z Buraka" nie to co prawdomówna partyjna gadzinówka TVPiS...
kamila2019.10.3 15:21
Straszny ten "Sok z kroku twojej matki........
Dominika2019.10.3 15:25
... jego matka była ku-rwą, a urodziła skur-wys-yna.
anonim2019.10.3 17:44
Lizałaś? Nie smakuje? Biedactwo. DDDDDDDDD