Wąsik: Łukaszenka klaskał na widok działań opozycji w Polsce. Niektórym nienawiść do PiS zamula mózg - zdjęcie
06.09.21, 06:25Screenshot Youtube - Telewizja wPolsce

Wąsik: Łukaszenka klaskał na widok działań opozycji w Polsce. Niektórym nienawiść do PiS zamula mózg

13

Po tym środowisku można spodziewać się wielu rzeczy. Z jednej strony granica jest atakowana przez imigrantów, z drugiej - przez kilku pożytecznych idiotów” – mówił wiceminister Maciej Wąsik, odnosząc się do działań polityków opozycji i Bartosza Kramka na granicy Polski z Białorusią.

Wiceszef MSWiA podkreślił, że Aleksandr Łukaszenka wysłał imigrantów na granicę w ramach odwetu za sankcje, jakie nałożyła Unia Europejska. Dodał, że wcześniej współpraca służb polskich z białoruskimi na granicy była bardzo dobra. Polityk poinformował, że do tej pory doszło już do ponad 200 prób przekroczenia granicy. Służby działają jednak prawidłowo.

Odnosząc się dalej do skandalicznych działań polityków opozycji na granicy, w rozmowie na antenie radiowej "Jedynki" wskazał:

Za sprawą działań opozycji w Polsce Łukaszenka uznał, że jego działania mają sens, bo doprowadziły do kolejnej zwady w Polsce”.

Stwierdził, że widząc działania opozycji, Łukaszenka klaskał i uśmiechał się.

Dodał, że zależy mu przecież właśnie na prowokacjach i eskalacji.

 

 

Niektórym ludziom nienawiść do PiS zamula mózg”

 

 

- ocenił polityk i dodał, że działają oni niezgodnie z racją stanu.

dam/PR1,Fronda.pl

Komentarze (13):

Filip2021.09.6 17:35
Wprowadzenie stanu wyjątkowego ma przykryć wstrzymanie dotacji na kwotę 770 mld euro dla Polski z Funduszu Odbudowy, z powodu łamania praworządności przez rządzących. Ma również przykryć rosnącą inflację, drożyznę, katastrofalną sytuację w służbie zdrowia i oświacie. W czasie największej pandemii koronawirusa rządzący nie wprowadzili stanu wyjątkowego, a teraz wprowadzili na skutek przebywania na granicy 32 uchodźców.
AAAtomek2021.09.6 9:34
Jeden Dworczyk z PiS i jego koledzy z PiS więcej narobili szkód (przechwycone e-maile) niż cała opozycja przed ostatnie 30 lat?
Adeptus2021.09.6 9:58
Skoro pytasz, to odpowiadam: nie, nie wyrządzili. Nie ma za co. Masz jeszcze jakieś absurdalne pytania w zanadrzu? adeptusrpg.wordpress.com
AAAtomek2021.09.6 10:06
To było pytanie retoryczne. Nie ma za co.
Adeptus2021.09.6 10:17
No tak, odpowiedź "nie" była na tyle oczywista, że można je uznać za retoryczne. adeptusrpg.wordpress.com
Stan wyj. to b. dobry pomysł na ZBiR2021.09.6 7:22
Tylko spóźniony. Należało go wprowadzić RAZEM z Litwą i Łotwą.
Nie zgadzam się z panem min.2021.09.6 7:17
To nie zamulony mózg, tylko typowo antypolska działalność żydokomuny. Przemyślana i zaplanowana. Oczywiście, ich "mięso armatnie" to zwykłe głupki, które myślą, że ich przyjmą do "swoich" jeśli się wykażą. Historia pokazuje jednak, że mięso armatnie nie zasila szeregów "elit". Raczej śmietnik historii.
Po 11 ...2021.09.6 7:12
Nienawiść to was zaślepia. Przykład. A proszę bardzo: Rada Etyki Mediów oceniła, że pracownik TVP Info Miłosz Kłeczek w programie "O tym się mówi" zadawał senatorowi Kazimierzowi Kleinie nieobiektywne pytania oraz nie pozwalał mu dojść do głosu - informuje portal Wirtualne Media.
Adeptus2021.09.6 7:23
"A w Ameryce biją Murzynów". Oczywiście, po stronie pisowskiej zdarzają się patologie. Różnica jest taka, że po stronie PiS te patologie się zdarzają, zaś totalna opozycja po prostu jest patologią. adeptusrpg.wordpress.com
kefas2021.09.6 7:04
Putin musiał się zapisać do AA bo już pije od paru lat z radości na działania pisowieckiego (nie)rządu.
Adeptus2021.09.6 8:12
Mam wrażenie, że nawet jakby Kaczyński osobiście odstrzelił Putinowi łeb, opozycja majaczyłaby, jaki to PiS jest "prokremlowski". adeptusrpg.wordpress.com
Kaczka basta!2021.09.6 6:59
Bezdyskusyjna demaskacja... a poważnie, adyskusyjny i bezprzedmiotowy bełkot. Równie dobrze można dowodzić - i niektórzy nawet się starają to robić - ustawki/zmowy PiS-u i Łukaszenki.
Jawny2021.09.6 6:48
Nie trzeba daleko szukać takich "zamulonych mózgów". Jest Anonim, JPIII, Po11..., kretynizacja, Oficer LWP, ladychapel (chyba umarł, bo jest cicho), Prostak Ateista Durny Gej. Cały wysyp tego śmiecia na tym forum. Od rana do wieczora.