Warzecha dla Fronda.pl: Dyskwalifikacja Bodnara - zdjęcie
04.12.15, 17:56

Warzecha dla Fronda.pl: Dyskwalifikacja Bodnara

12

Dzisiejsza wypowiedź Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara o konieczności interwencji opinii międzynarodowej w Polsce wywołała wiele kontrowersji. Słowa Bodnara ocenił dla nas publicysta Łukasz Warzecha.

Warzecha stwierdził, że wypowiedź Bodnara trudno uznać za niespodziewaną:

„Wypowiedź pana Adama Bodnara w ogóle mnie nie zaskakuje. Od dawna mam o nim wyrobione zdanie, złe zdanie. Niektórzy moi koledzy twierdzili, że Bodnar mimo wszystko będzie dobrym rzecznikiem praw obywatelskich, ja się kompletnie z tym nie zgadzałem. Ta sytuacja powinna ostatecznie odrzeć wszystkich z wszelkich złudzeń co do funkcjonowania Bodnara na tym stanowisku”.

Dalej mówił:

„Mówiło się o tym, że Platforma Obywatelska pozastawiała pod koniec swojej kadencji pewnego rodzaju „miny”, które miały być detonowane pod Prawem i Sprawiedliwością, kiedy ta partia przejmie władzę. Pan Bodnar jest właśnie jedną z takich min, a jego dzisiejsza wypowiedź zasługuje na miano takiej detonacji”.

Wg Warzechy taka wypowiedź to czerwona kartka dla rzecznika:

„Taka wypowiedź całkowicie dyskwalifikuje jego osobę jako polskiego urzędnika wysokiego szczebla. Pan Bodnar przecież nie jest idiotą i doskonale wie, że nie podstaw do tego typu postulowanej przez niego interwencji, a sytuacja wcale nie jest tak poważna, jak to przedstawia. Tym samym trzeba uznać, że po prostu realizuje on zamówienia swojego kręgu towarzysko-politycznego, niestety potwierdzając przy tym wszystkie najgorsze obawy i opinie związane z jego osobą. Takie zachowanie całkowicie go dyskwalifikuje”.

ds/Fronda.pl

<<< JUŻ JEST. KOLEJNY TOM DZIEJÓW POLSKI PROF. NOWAKA! Ta książka powinna znaleźć się w każdym polskim domu! >>>

Komentarze (12):

anonim2015.12.4 17:59
"Pan Bodnar przecież nie jest idiotą ..." Jeśli nie idiota, to zdrajca.
anonim2015.12.4 18:07
Teraz mamy ustawę o bratniej pomocy, przed rozbiorami też wzywano państwa ościenne o "pomoc". Jest już nawet odzew, choć w wojskach jeszcze nie wspominają: . http://www.rp.pl/Unia-Europejska/151209658-Szef-Rady-Europy-z-zadowoleniem-o-decyzji-TK.html Prezydent powinien wykonać orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego i zamknąć sprawę wraz z pretekstem do interwencji.
anonim2015.12.4 18:07
Co może być poważniejszego od łamania konstytucji przez Prezydenta. Niech Pan pomyśli w jakim prawnym otoczeniu powstały "ustawy norymberskie"
anonim2015.12.4 18:09
Przecież lewacy znani są z donoszenia na Polskę i Polaków. Dzięki ich donosowi drastyczna kara za "faszystowski" (faszyzm za czasów Piastów!) herb miasta Brzeg : http://www.wykop.pl/link/2686325/uefa-ukarala-slask-wroclaw-za-wywieszenie-herbu-miasta-brzeg/ A oto inne skutki ich donosów, szkolenia etc : "Faszyzm" w/g nich : polska flaga: http://linkis.com/lb6q4 miecz Chrobrego: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3672636,awantura-o-szczerbiec-w-lodzi-policjant-mieczyk-chrobrego-to-symbol-faszystowski-film,id,t.html upamiętnienie "ochotnika do Auschwitz" -Witolda Pileckiego : http://niezlomni.com/?p=25702 PS Dochodzeń w sprawie "mowy nienawiści" w zeszłym roku było ok 1,5 tys. Dr Ratajczak został zamęczony lub zabity bezpośrednio za samo tylko ZACYTOWANIE tez niezgodnych z obowiązującą wersją. Za PRAWDOPODOBIEŃTSWO, że na drukarce do której obwiniony miał dostęp wydrukowano DWA plakaty postawiono zarzut udziału w zorganizowanje grupie przestępczej (tzw mafii). 50 letniego niepełnosprawnego pracownika naukowego muzuem na Majdanku obezwładniono w miejscu pracy skuto i osadzono wraz z najgroźniejszymi przestępcami. Nie pozwolono na dostarczenie akumulatorów do aparatu słuchowego, skatowano (m.in ząb "jedynka" wybity) Do tego liczne ofiary pobić organizacji, które podkreslają iz ich celem jest FIZYCZNE ELIMINOWANIE tych, któych uznają za "faszystów". Polskojęzycznych "antyfaszystów" wspierają ściągnięci do polski niemieccy bandyci, którym "Krytka polityczna" zapewnia schronienie, magazyn narzędzi walki z "faszyzmem". Potem atakuja oni "faszystów" - rekonstruktorów biorących udział w defiladzie w dn 11 11. Inny przykład : http://www.wykop.pl/link/1432613/napadli-na-wracajacych-z-marszu-pamieci-zolnierzy-wykletych/
anonim2015.12.4 18:11
@Nikt22 Pakiet ustaw wzorowanych na norymberskich uchwalono nie tak dawno w erec Israel. "Antyfaszyści" poszukują "faszyzmu" w Polsce a jednocześnie wielką estyma otaczają Żydów ...
anonim2015.12.4 18:28
Odwołac tego typa jak najszybciej, szkoda tracić czas na takie coś.
anonim2015.12.4 18:42
Racja to kolejny słup PO i Niemiec.
anonim2015.12.4 19:09
@altaar Co, dalej boli,że komorusek i banda przegrali? Dobrze, ma boleć:)
anonim2015.12.4 20:03
a to Warzecha nie pamieta jak posłowie pis-u pisali donosy do parlamentu UE? Przyganiał kocioł garnkowi.
anonim2015.12.5 8:29
Zdrajca Bodnar!
anonim2015.12.5 11:11
@observer "Dr Ratajczak został zamęczony lub zabity bezpośrednio za samo tylko ZACYTOWANIE" Albo tych rzygów nie czytałeś, albo myślisz, że nikt inny ich nie czytał. "zabity" No pewnie, cały Mossad przyjechał do Polski, żeby zabić przegranego, wiecznie zachlanego w trupa byłego pracownika akademickiego. Na pewno państwo Izrael nie ma większych problemów.
anonim2015.12.5 15:41
"Pan Bodnar przecież nie jest idiotą" - Jest pan lekarzem-psychiatrą, że się tak pewnie wypowiada w tej sprawie?