Wałęsa żali się na polskie sądy i straszy Strasburgiem: ,,Zostałem poniżony’’ - zdjęcie
08.09.20, 19:33Fot. via: Flickr

Wałęsa żali się na polskie sądy i straszy Strasburgiem: ,,Zostałem poniżony’’

15

Były prezydent Lech Wałęsa umieścił na swoim Facebooku obszerny wpis, w którym odnosi się do sądowych wyroków, jakie zapadły w procesach toczonych między nim a Ryszardem Czarneckim, Krzysztofem Wyszkowskim i Henrykiem Jagielskim. Wałęsa czuje się „poniżony” wyrokiem sądu dlatego zapowiada dochodzenie swoich spraw w Strasburgu.

- „W moich sprawach sądowych z Ryszardem Czarneckim, Krzysztofem Wyszkowskim oraz Henrykiem Jagielskim zostałem poniżony i zmuszony prawomocnym wyrokami Sądów do przeprosin. Uczestnicząc w rozprawach zauważyłem pewną powtarzającą się tendencję, że formalności są ważniejsze od ustalenia prawdy” – przekonuje były prezydent.

Jako, że Sąd Najwyższy odmówił Wałęsie rozpoznania skargi kasacyjnej, były prezydent zapowiada, że teraz będzie bronił swojego dobrego imienia przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

kak/Facebook

Komentarze (15):

Szpitalnik2020.09.9 15:56
Biedny czlowiek - z wiekiem powoli traci i rozum. Smutne, ale prawdziwe.
Jan Radziszewski2020.09.9 15:16
Bidoczek a za niecałe 2 tygodnie stanie na Sądzie Ducha św. +++ !!! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem / A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie a za 7 dni Sąd Boży w którym 5 % miłośników cezara żydów /J 19,15) wpadnie do PIEKŁA
otua2020.09.9 14:27
O tu, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jan2020.09.9 5:44
Szatan jednak, jako król pychy, najbardziej boi się upokorzenia. A takiego upokorzenia doświadcza, kiedy Maryja, będąc człowiekiem, ujarzmia go mocą Chrystusa.
ijkj2020.09.9 5:36
Boluś" nie strasz, nie strasz, bo popłyniesz "czajką
Fido2020.09.9 1:48
Ty Bolek sam siebie pionizasz swoja glupota
Jan Radziszewski2020.09.8 23:36
Wałęsa poczekaj 2 tygodnie a Sąd Boży cię oświeci tzn Iluminuje . ++++ !! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie
all2020.09.8 23:12
nikt mi w głowie Lechem Kaczyńskim Wałęsy nie zastąpi...nikt mi mózgu nie spierze
BieS2020.09.9 13:25
Już masz sprany, nie będzie odwrotu.
Włodzimierz Nechamkis2020.09.8 21:33
Na Facebooku znajduje się niezwykle interesujący, polskojęzyczny profil znanego Izraelczyka https://www.facebook.com/Eli-Barbur-408014065948373 Eli Barbur nadzwyczaj błyskotliwie prezentuje na nim izraelski punkt widzenia na sprawy polskie i międzynarodowe. Eli stara się utrzymać bardzo wysoki poziom prowadzonych dyskusji, bez wahania kasując nieprawomyślne posty. Antysemici oraz wszyscy, którzy popierają Palestyńczyków nie są tu mile widziani. Eli szczyszcza ich natychmiast po zdemaskowaniu.
czekista2020.09.8 21:20
"Boluś" nie strasz, nie strasz, bo popłyniesz "czajką"...
Endrju2020.09.8 20:57
Patrząc na liczbę komentujących niewielu to obchodzi.
małopolanin2020.09.8 20:38
Wałęsa - żenujący człowiek .
ale jaja!2020.09.8 20:22
poniżyć, kto się sam poniżył i poniża tak jak "bolek", to tak jak zgwałcić prostytutkę! chachachacha.................!
ASTOM2020.09.8 20:17
Panie Wałęsa kończy się powoli czas kiedy na zamówienie załatwiałeś sobie w sądach np. status poszkodowanego przez SB na tydzień przed przejęciem władzy przez PiS w 2005 r.