W Unii Europejskiej znowu łeb podnosi szatan - zdjęcie
01.09.15, 19:30

W Unii Europejskiej znowu łeb podnosi szatan

8

Jak podaje "Radio Maryja", Unia Europejska zamierza wzmocnić pozycję szatańskiej ideologii gender. Liliana Rodrigues, członek Komisji Praw Kobiet i Równouprawnienia Parlamentu Europejskiego, przygotowała projekt rezolucji pt. "W sprawie wzmiacniania pozycji dziewcząt przez edukację w UE".

Niestety, nie chodzi tu o żadne "wzmacnianie pozycji" dziewcząt, ale po prostu o zakłamywanie rzeczywistości i próbę odwrócenia świata do góry nogami. Próbę, dodajmy, skazaną na porażkę - mogącą jednak wyrządzić niebywale wiele złego ludzkim duszom. I nie tylko duszom, bo rezolucja zajmuje się także mordowaniem dzieci nieanrodzonych, oczywiście promując ten wołający o pomstę do nieba proceder.

Sprawę szerzej skomentowała Magdalena Korzekwa z fundacji CitizenGo. W rozmowie z "Radiem Maryja" powiedziała, że raport jest niezgodny z prawem unijnym. To jednak rzecz mniejszej wagi. Fundamentalną sprawą jest to, że rzecz jest niezgodna z prawem naturalnym. Pokazuje, że w Unii Europejskiej, niestety, obecne są silne moce diabelskie. W interesie całej Europy jest, by moce te stłamsić i przywrócić naszemu kontynentowi panowanie praw Jezusa Chrystusa.

Choćby mały kroczek w tym kierunku można wykonać podpisując stosowną petycję na stronie CitizenGo. Nieco większy - głosując w wyborach parlamentarnych przeciwko partiom zdegenrowanym moralnie, jak PO-PSL, SLD i tak dalej. Wreszcie największy krok wykoanć trzeba nieustannie modląc się o przemianę. Dla Boga nie ma nic niemożliwego - i choć apostazja Europy wydaje się nieodwracalna, to przecież o ile bardziej nieodwracalna wydawała się śmierć Pana Jezusa na Krzyżu. Bóg jednak pokonał śmierć. Może pokonać także diabła, który chce odwieść Europę od chrześcijaństwa i zwieść ją ku wiecznemu zatraceniu neopogaństwa.

bjad

<<< MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! JAK BÓG SZUKA CZŁOWIEKA i PO CO? >>>


<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! O DUSZACH ZMARŁYCH KTÓRE SIĘ Z NAMI SPOTYKAJĄ! PO CO? >>>


Komentarze (8):

anonim2015.09.1 19:41
http://www.pch24.pl/oblicze-zla-xxi-wieku,37721,i.html#ixzz3jlr3TViL
anonim2015.09.1 19:44
Mam przekonanie, że takiego samego pochodzenia jest też obowiązkowe wprowadzenie uchodźców (czytaj: islamu) do krajów dotąd katolickich, niezwiązanych z przeszłością kolonialną w Afryce czy na Bliskim Wschodzie, ma na celu, by katolicyzmowi dać "konkurencję", osłabiając jego "monopol". Taki plan ogłosił chyba w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku ówczesny szef amerykańskiej masonerii (czytałem jego duży artykuł, ale nazwiska autora nie zapamiętałem). Jeśli więc będziemy mieli za tok tysiąc, a za dwa lata dwa tysiące, zgodnie z umową E.Kopacz z Niemcami, To jakoś skojarzyło się mi z tematyką powyższego artykułu, wybaczcie!
anonim2015.09.1 20:04
A jakieś szczegóły? Ciągle gender to, gender tamto, jakby fakt, ze kobieta może pójść do wojska a facet zostać pokojówką (pokojowym?) oznaczało niszczycielskie działanie lucyfera w osobie własnej
anonim2015.09.1 20:17
Co znaczy znów, bo nie rozumiem? Szatan ma tu się dobrze.
anonim2015.09.1 20:26
Analityk1969 Szatan to dzisiaj w Watykanie poszalał legalizując de facto aborcję. To żeś po bandzie pojechał trollu.
anonim2015.09.1 20:33
Widać wyraźnie, że Budda Majtreja tzw Budda raju rozpusty, grzechu, szykuje się do przejęcia władzy nad całym światem. A władze w państwach sprawują, w świecie mają i pełnią już tzw święci szatana tzn ludzkie lucyfery VII stopień /najwyższy/ opętanie idealne. tzw światli Demokraci i Adepci Medium Iluminaci /VI stopień /Synagogi Szatana (Ap. 2,9, 3,9)
anonim2015.09.1 20:39
Zaraz przypomina mi się to, co szatan mówił podczas egzorcyzmów, że ma swoich ludzi w najwyższych władzach Unii Europejskiej.
anonim2015.09.2 6:31
Cała Unia to twór szatana. To przecież postkomuna, hołdująca niegdyś koniunkturalnie Marksowi, czyli wcielonemu diabłu, tak chętnie przeskoczyła w objęcia socjalistycznej z formy, a komunistycznej z mentalności Unii Europejskiej.