W drugiej połowie maja decyzja o przywróceniu nauki w szkołach - zdjęcie
05.05.20, 11:41Dariusz Piontkowski, minister edukacji/TT/TVP Info

W drugiej połowie maja decyzja o przywróceniu nauki w szkołach

9

Minister edukacji Dariusz Piontkowski był dzisiaj rano gościem Radia Gdańsk, gdzie był pytany o sytuację w polskich szkołach w związku z epidemią koronawirusa oraz wprowadzonymi z tego tytułu obostrzeniami.

Jedną z głównych kwestii w tej sprawie jest termin powrotu uczniów do szkół. W tej sprawie minister poweidział:

- Decyzję o tym, czy powrócimy do stacjonarnej formy nauczania, podejmiemy w drugiej połowie mają. Wtedy będziemy mieli więcej informacji na temat tego, jak rozwija się epidemia. Będziemy opierali się nie tylko i wyłącznie na prognozach, ale już na rzeczywistych danych i wtedy łatwiej będzie podjąć decyzję o tym, co robić dalej

Na temat terminu zakończenia obecnego roku szkolnego stwierdził:

- Obowiązuje termin zakończenia zajęć dydaktycznych 26 czerwca, ale nie wiemy, co się wydarzy. Przecież epidemia zaskoczyła nas w pewnym momencie i nikt tego nie brał pod uwagę, musieliśmy się szybko do tego dostosować

W zakresie terminu matur poinformował, że szczegółowy harmonogram zostanie podany przez dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w ciągu kilku lub kilkunastu dni.mp/pap

Komentarze (9):

Jan Radziszewski2020.05.5 22:55
co ma wisieć nie utonie - tak mówi znane powiedzenie Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. - Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
F232020.05.5 13:12
Czy ten minister występował w jakimś znanym filmie?
Grzegorz2020.05.5 13:35
Star Trek!!!!
reytan2020.05.5 13:37
to znany gejowski aktor porno
katolicka kretynizacja polski2020.05.5 12:45
Bardziej drewnianego ministra oświaty jeszcze nie mieliśmy... zatem proponuję otworzyć szkoły już za tydzień, ale tylko dla dzieci o numerach nieparzystych w dzienniku, żeby był większy odstęp!
Nauczyciel lub uczeń 2020.05.5 12:34
Nie chcę mi się wracać do debilnej szkoły! Dobrze mi siedzieć w domku niewiele robiąc!
anonim2020.05.5 12:40
Może nie wrócisz ,może tak zostanie ,po co dzieciaki mają się uczyć ,po co mądrzy ludzie w Polsce ,żeby myśleli co rząd robi z tumanami łatwiej rządzić we wszystko uwierzą.
mir2020.05.5 12:00
ale maska rozmodlona !
anonim2020.05.5 12:37
Rozmodlona ?Nie wygląda na rozmodlonego ,jakieś masz dziwne skojarzenia pis i rozmodlenie to tylko na pokaz,a tego pana raczej nie pokazywali ,żeby się modlił gdzieś .