Uzdrowienie z raka z przerzutami za sprawą Nowenny Pompejańskiej - zdjęcie
02.02.19, 08:45

Uzdrowienie z raka z przerzutami za sprawą Nowenny Pompejańskiej

6

Szczęść Boże! Chciałam podzielić się dziś świadectwem uzdrowienia mojej Mamy z raka z przerzutami za sprawą, między innymi, Nowenny Pompejańskiej. Nowenna, którą odmawiałam w intencji Mamy była czwartą nowenną, którą odmówiłam. Dotychczas spełniły się już trzy z nich.

W zeszłym roku, pod koniec maja okazało się, że moja Mama ma ośmiocentymetrowy guz na jajniku. Wszyscy byliśmy w szoku, ale nie wiedzieliśmy co ma się jeszcze wydarzyć. 31 maja Mama przyjęła sakrament namaszczenia chorych, a 02.06. 2014r. przeszła pierwszą operację- usunięcia jajników, macicy itd. Operacja przebiegła pomyślnie, ale na wyniki histopatologiczne musieliśmy czekać aż półtora miesiąca.

Kiedy wreszcie przyszły, okazało się, że guz, który był na jajniku był guzem nowotworowym złośliwym, nie był to natomiast guz pierwotny. Wyniki badań sugerowały, że najprawdopodobniej jest to przerzut z układu pokarmowego- jelita lub żołądka. Konieczne było wykonanie kolejnych badań- gastro i kolonoskopii. Jednakże, jak wiadomo, wszędzie, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy wielu specjalistów ma urlop, kolejki nie mają końca. Na szczęście, po niedługim oczekiwaniu udało się Mamie dostać na oddział, a po przeprowadzonych badaniach ustalono, że guz znajduje się na jelicie grubym. W rezonansie wyszły z kolei jakieś zmiany na wątrobie. Lekarz prowadzący twierdził, że w takiej sytuacji można „leczyć”, ale „nie wyleczyć”.

Konieczna była następna operacja, tym razem jelita grubego, aby usunąć guza, który rozsiewa komórki rakowe na resztę organizmu. Dzięki wsparciu zaprzyjaźnionego kapłana, Mamie udało się w szybkim tempie dostać na oddział chirurgii. Było to tuż przed świętem Wniebowzięcia Matki Bożej. Mama została zoperowana, guz został usunięty w całości, udało się również uniknąć założenia stomii, której Mama tak bardzo się obawiała. Pozostała kwestia wątroby. Po cichu mieliśmy nadzieję, że zmiana, która tam jest okaże się niegroźna. Był to jednak przerzut.

W październiku miała miejsce kolejna, najtrudniejsza i najbardziej wyczerpująca operacja. Mamie usunięto cały płat wątroby. Wszyscy modliliśmy się nie tylko do Matki Bożej, ale również do Jana Pawła II. Zaprzyjaźniony kapłan odprawił w intencji Mamy kilka Mszy Świętych. Po tych trzech operacjach Mama musiała przyjąć osiem cykli chemioterapii, jednak znosiła ją całkiem dobrze. W czerwcu Mama miała robiony tomograf, który wykazał, że jej organizm jest czysty, potwierdziły to również badania krwi.
Wierzymy, że jest to zasługa modlitwy, że Matka Najświętsza, której z całym oddaniem polecaliśmy Mamę otoczyła ją swoją opieką i wyprosiła u swojego Syna łaskę zdrowia.

Chwała niech będzie Panu i Matce Przenajświętszej. Dla Boga nie ma bowiem nic niemożliwego!

pompejanska.rosemaria.pl

Komentarze (6):

Henryk2019.02.6 20:28
Tyle powycinali a badań mikrobiologicznych NIKT NIE ZROBIŁ Nie ustalili, jakie infekcje toksynami mikrobiologicznymi ma NADAL ta osoba Bo zaden chirurg bakteriom krzywdy nie zrobi. Są terapie , w których można raka wyleczyć bez operacji a mikroby po prostu wypucować ziołami bez antybiotyku. Te wyczyny rzeźników to SZARLATAŃSTWO nad Wisłą
andrzejhahn32019.02.3 22:37
21 wiek a takie zacofanie i ciemnota
Renata2019.02.3 16:43
Drodzy Czytelnicy, módlcie się odmawiając Nowennę Pompejańską. Maryja pomaga! Naprawdę! Pomaga w sytuacjach ostatecznych, ale pomaga też w sprawach mniejszej wagi! Błagałam Maryję odmawiając Nowennę Pompejańską o to, żeby synowa szczęśliwie donosiła dzieciątko, bo istniało zagrożenie .Udało się! Dziś wnusio ma 9 miesięcy Prosiłam, żeby Maryja pomogła mojej córce obronić aplikację i zdobyć zawód. Maryja pomogła Teraz błagam Maryję, żeby pomogła mojej córce zwalczyć chorobę otyłości. Nie uwierzycie, bo sama nie mogę w to uwierzyć, ale po odmówieniu części błagalnej w tej intencji dowiedziałam się, że córka rozpoczęła zdrową dietę, która w ciągu miesiąca przyniosła efekt w postaci spadku wagi. Módlcie się odmawiając Nowennę Pompejańską!Proszę!
Ivy Mike2019.02.4 20:54
Teraz poproś o zlikwidowanie głodu albo AIDS w Afryce.
Thrud2019.02.7 16:41
No tak, nowenna była na pewno najważniejsza. A trzy poważne operacje i osiem cykli chemii to tylko takie działania pomocnicze. Coś jak aspiryna przy przeziębieniu
Renata2019.02.10 13:08
Nikt tu chce negować sukcesu lekarzy, umniejszać potęgi ich umysłów i umiejętności.Zawsze chylę czoło przed tym, co potrafią zrobić lekarze dla ludzi chorych.Wierzę jednak, że można ublagać Maryję o taką właśnie pomoc lekarzy