Uwaga!!! Orban: UE chce przyjąć 34 mln emigrantów - zdjęcie
07.12.20, 10:07Fot. screenshot - YouTube

Uwaga!!! Orban: UE chce przyjąć 34 mln emigrantów

109

Premier Węgier Viktor Orban ostrzegał trzy dni temu w Kossuth Radio, że Unia Europejska chce przyjąć 34 miliony emigrantów. Mają oni mieć w krajach członkowskich zapewnione mieszkanie, przywileje socjalne a także obywatelstwo dające prawo do współdecydowania o polityce państw.

- „Unia Europejska chce przyjąć 34 miliony emigrantów, dać im mieszkanie, przywileje socjalne i obywatelstwo, czyli prawo głosu. Jeśli lewica europejska da im prawa wyborcze, będzie miała ich głosy przez dziesięciolecia. To plan Sorosa w czystej postaci” – powiedział szef węgierskiego rządu.

O zagrożeniu, jakim dla Europy jest przyjmowanie emigrantów, Viktor Orban mówi od lat. W jego ocenie napływ ludności z Afryki stawia pod znakiem zapytania istnienie Europy w przyszłości. Tymczasem europejska lewica traktuje emigrantów jako szansę.

- „Oni wierzą, że eskalacja imigracji może ekstremalnie osłabić lub nawet wyeliminować struktury narodowe” – mówił polityk w 2015 roku.

kak/prawicowyinternet.pl

Komentarze (109):

Maria Błaszczyk2020.12.7 20:42
Pan premier Orban już wybrał. Zacieśnia więzy gospodarcze z putinowską Rosją, deal jest prosty: Rosja dostarcza tanią energię - Węgry faktycznie mają najniższe ceny energii dla gospodarstw domowych, co jest wyborczą lokomotywą Fideszu, a Orbán w zamian za to stwarza problemy w UE i NATO, pan Putin bywa w Budapeszcie regularnie, pan Orban co i raz jeździ do Moskwy, relacje z krwawym kremlowskim reżimem nazywa "partnerstwem". Polska jeszcze ma wybór. Jak myślicie - gdzie fajniej jest żyć? W Unii Europejskiej z imigrantami sprzątającymi nasze ulice, sprzedającymi nam frytki w MacDonaldzie, składającymi nasze volkswageny i citroeny czy może w strefie wpływów Federacji Rosyjskiej - warto przy tym pamiętać, że sama FR to porównywalne liczby muzułmanów i osób niebiałych do UE.
Janusz z Kolonii2020.12.7 23:05
Niestety Putin to nie gołąbek pokoju i Polakofil. On jest do Polaków i wolnej Polski wrogo nastawiony! Mord Smoleński 2010 to jego projekt! Zapomniała pani?
Maria Błaszczyk2020.12.8 14:02
"Mord smoleński" to akurat była katastrofa lotnicza. Mgła, piloci bez uprawnień, opóźnienie, styk bałaganu polskiego i rosyjskiego. Zapomniał pan? Ale pan prezydent Putin to chyba nikogo nie lubi? Ja nie jestem zwolenniczką polexitu, więc to chyba nie do mnie uwagi.
Aleks..;2020.12.7 23:12
MARIO! Znów nadajesz? Wiadomo , że bredzisz! Jak zwykle, lewaczko, piszesz jednostronnie, odwracasz "kota ogonem" ! Znamy to! Skończ lepiej!
Maria Błaszczyk2020.12.8 14:03
A z czym się konkretnie nie zgadzasz?
Anonim2020.12.7 18:42
Najprzód narodowcy a później przyjdzie czas ścinania GŁUPICH NIEMIECKICH ŁBÓW.
Cynik2020.12.7 18:09
uwzględniając ich dzietność to przewagę dadzą już za ca 15 lat. Gdy przejma władzę wprowadzą szariat i wtedy wszyscy ci "postępowi" będą się dziwić, że w Europie są pogromy homoseksualistów tak jak w krajach islamskich. Będą się dziwić jeśli zdążą.
Anonim2020.12.7 17:58
"Emigranci" - to dobrze skrojony przemysł przemytu i handlu ludźmi, organami, mordami rytualnymi, sutenerstwem, pedofilią, a "nadwyżki" trafiają na państwowy garnuszek?
Anonim2020.12.7 18:07
Osoby zajmujące się sprowadzaniem "emigrantów" lub przyzwalające na to powinni ponieść odpowiedzialność karną przed trybunałem międzynarodowym. Zobacz film Vegi o dzieciach w UE przeznaczonych do pedofilii. SKANDAL, bowiem te unijne czerwone gady mają pełne usta frazesów o praworządności, a ukrywają prawdę o handlu ludźmi, w tym dziećmi.
Maria Błaszczyk2020.12.7 20:23
Sprowadzaniem migrantów to się zajmuje każdy z nas. Nasza polityka klimatyczna, nieopanowana konsumpcja, chciwość przekraczająca wszelkie granice - to są przyczyny migracji. Ale spróbuj powiedzieć,że trzeba przestać jeść mięso, kupować rzeczy bez sensu, używać paliw kopalnych, eksploatować kraje rozwijające się - to huzia na józia, wstrętne lewaki chcą nam mówić, jak mamy żyć... Ludzie migrują nie z jakiejś szczególnej miłości do naszej kultury ani tym bardziej nie po to, by u nas głosować na Sorosa - tylko dlatego, żeby przeżyć, wysyłać rodzinom pieniądze, zapewnić dzieciom warunki niezbędne do rozwoju.
Karol2020.12.7 23:17
MARYSIU...Bee! PROSZĘ MÓW I PISZ ZA SIEBIE...! Ok? NIE ŻYCZĘ SOBIE, ABYŚ PISAŁA W MOIM IMIENIU! JA ICH NIE SPROWADZAM , CHCĘ ŻYĆ I MIEĆ CAŁE GARDŁO! ...PILNUJ SWOJEJ HOLANDII, W KTÓREJ MIESZKASZ...!
Maria Błaszczyk2020.12.8 14:07
Ciekawe, jak tam Twoja dieta i Twoje zakupy... Nie, nie odpowiadaj, to nie moja sprawa, ale właśnie na tym polega problem. Za każdym razem, gdy bierzesz do ust kawałek mięsa wyhodowanego na mączce rybnej - sprowadzasz imigrantów. Za każdym razem, gdy wymieniasz telefon - sprowadzasz imigrantów. Za każdym razem, gdy kupujesz koszulkę za 20 PLN - albo droższą, to w sumie bez znaczenia - sprowadzasz imigrantów. Polska jeszcze na dokładkę sprowadza setki tysięcy imigrantów, bo nie ma rąk do pracy - najwiecej w całej UE, o czym warto pamiętać.
Ksiądz Petroniusz2020.12.7 16:56
Ale tępa dzida z Orbana - myśli, że inny europejczycy są tak łatwowierni jak węgrzy, czy polacy, że łykną wszystko co wódz wypowie... Do więzienia z nim!
Anonim2020.12.7 17:47
Oszust? czy źle poinformowany? Oficjalnie w UE rozmawiają nad relokacją nachodźców i "dobrowolnym" mechanizmem przymusu, Media o tym trąbią już od dawna.
Anonim2020.12.7 15:57
Aaa. Teraz PiS straszy nas imigrantami ? Do Polski t tak mało który chce przyjechać . Nawet jeżeli przyjadą , to tylko na krótki czas po którym wyrwą na Zachód .
AAAtomek2020.12.7 16:36
Z Polski uciekają Polacy, a po POLEXITie zaczną masowo uciekać. Ale dla Ukraińców, Nepalczyków i innych imigrantów nawet Polska jest rajem?
Anonim2020.12.7 17:49
polskie dokumenty legalizujące pobyt?
rebeliant2020.12.7 15:17
komuchy ze świątobliwymi ręka w rękę robią z otumanionych przez nich społeczeństw łatwy żer dla doskonale zorganizowanych i mentalnie uzbrojonych band bojowników afrykańskich i azjatyckich. Mieszanie się ludzi jest jednak niezbędne, jest atrakcyjne - doskonale wiemy bowiem co się dzieje z ludźmi kopulującymi tylko w swoim plemieniu, a coś mi się tak wydaje, że gdyby tak odpowiednio gospodarować wymianą genetyczną, to mógłby powstać człowiek zdrowszy ciałem i spokojniejszy umysłem. Problem polega na tym, że dochodzi do mechanizmów wypierania jednych przez drugich, za pośrednictwem decyzji tępiących godność gospodarzy. Jest jeszcze jedna taka sprawa: jeżeli wiemy, że w jaskini jest lew, to się tam nie wchodzi, ale jest i druga strona tego wywodu: jeśli decydujemy się mieć gołębie, to nie wpuszcza się kota do klatki. Ale kot został wpuszczony !!! Komuchy ręka w rękę z dzieci społeczeństw tutejszych robili latami miękkie faje, a teraz ci ludzie idą pod islamskie ostrze. Zresztą jak zawsze... harcerki niech teraz lecą z butelką na Tygrysy, bo grzeczne słowiki nie dadzą rady.... boją się, że widownia ich wygwiżdże, a co gorsza na tłiterze napiszą, że są faszystami... a i jeszcze wielebny cudowny nadleci i wrzaśnie: a gdzie przebaczenie ?! tu już powinniście mieć pupcie wazeliną wysmarowane i wystawione do Mekki. - K...a powinni jeszcze wymyślić wazelinę od św. Ambrożego, która ułatwia przebaczenie. A może by tak komuchy i świątobliwi wzięli się tak ręka w rękę spakowali walizeczki i pojechali tam do tych tyranstanów i tam zamieszkali - pokazali nam jak świat zbawiają.
Tom Bombadil2020.12.7 15:04
Niedługo skrajna lewica będzie do nas strzelać na ulicach...
Pet2020.12.7 14:54
A Orban skąd to wie?
AAAtomek2020.12.7 14:55
"Bo" sam to wymyślił?
Anonim2020.12.7 15:17
@AAAtomek, ty to troll niemiecki, rosyjski, czy żydowski? Czy też bolszewicka czerwona menda? Zarzucasz Orbanowi kłamstwo? Jeśli masz swoje kanały informacji, to udowodnij kłamstwo. Oficjalnie w UE rozmawiają nad relokacją nachodźców i "dobrowolnym" mechanizmem przymusu, Media o tym trąbią już od dawna.
Japa2020.12.7 15:41
Anonimie Drogi . Albo masz za duże wymagania ,. albo nie docenisz sprawy . AAAtomki , AAAiwanki , AAAfryce , AAAtotalki itd itp to jedna rodzina . Oni nic nie uzasadniają . Tym od TVN , nic nie trzeba udowadniać . Im wystarczy NIE BO NIE .
AAAtomek2020.12.7 16:34
Macie prawicowe mózgi, słabe, więc wybaczam. A teraz sobie przeliczcie, ile to jest 34M imigrantów, na liczbę mieszkań, grantów oraz innych świadczeń. Nie ma takich pieniędzy w Europie na taką liczbę imigrantów. ps. Żeby wam ułatwić sprawę, policzcie na przykład koszt utrzymania 1 miliona imigrantów czyli 250 tysięcy rodzin. Do dzieła! Dacie radę!
Kinga2020.12.7 23:01
ATOMKU"...LECHU KELLER !.... AJ, WAJ...! JAK DASZ JESZCZE RADĘ, TO SIĘ NISKO UGRYŹ w... d.....I NIE PLEĆ BZDUR! PONIAŁ...? Odczep się od Polaków i Polski ! Pilnuj się swojego narodu! Jakoś wstydzisz się przyznać kim jesteś i co robiłeś z dziećmi....!? I nie tylko...!
Toni2020.12.7 16:34
Bo dokładnie przeczytał Plan masonerii, ja też to od dawna wiem.
Jan Radziszewski - parafianin2020.12.7 13:27
Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB. Wraz z gownami żydowskimi niemal zawładnęli tym forum.
Alojzy Cedzidło2020.12.7 15:50
No właśnie . Ten" PNKK " ma podobno swój WYTYKAN pod Moskwą , Durszlaki i ornaty przysyłają im od u Niemca i Francuza. Swiece na ich "ołtarze " przysyła im pan i Lempart . Zabiera je strajkującym dziewicom.
Jan Radziszewski2020.12.7 13:21
Co robić jeśli islamiści, którzy są w Polsce wystąpią przeciw Polakom? listopada 12, 2020 12. XI 2020 11.50 - Tak, dziecko, jeśli ci islamiści, którzy są w Polsce, wystąpią przeciw wam i będą was zabijać, ranić, to należy ich wszystkich wytępić na ziemi polskiej, bez wyjątku wszystkich przybyszy. - A jak będą nawróceni na katolicyzm? - Poznacie, którzy są, bo będą fałszywie podawać się za katolików aby uratować życie. Nie będziecie się znęcać, ale nie będziecie też trzymać ich w niewoli. Wszystkim mężczyznom odetniecie głowy a kobietom i dzieciom poderżniecie gardła. Maczety muszą być dobrze naostrzone i starajcie się mieć więcej niż jedną na rodzinę. Amen. Opublikuj - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Otrzymał Cyprian Polak (
Monika2020.12.7 13:15
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://panieonline.pl/monia89
IRENEUSZ2020.12.7 23:08
ZAMKNIJ SIĘ ALFONSIE WRESZCIE...! NIE JESTEŚ MONIKĄ! LECHU K..! CZY PŁACISZ ZA TO OGŁOSZENIE, ZA SWOJĄ TU REKLAMĘ...? MAM ICH ZAPYTAĆ, CHCESZ SŁONO ZA TO ZAPŁACIĆ??
Lili2020.12.7 13:05
Im słabszy jest amerykański kaganiec załozony po zakończeniu II WS tym bardziej drapiezne i obcesowe staja się żądania Niemiec .Jeszcze przedstawiane sa pod pozorem "europejskich interesów i praw" ale po wyjsciu Wlk.Bryt. ze wspólnoty Berlin nie ma juz na kontynencie realnej przeciwwagi.Dojscie do władzy w USA Bidena tylko ten proces pogłebi p rzyspieszy
Lili2020.12.7 12:56
Nieodzałowany Władimir Bukowski który w psychuszkach Zw.Radzieckiego spedził ponad 12 lat w nagranej kilka lat przed smiercia wypowiedzi video stwierdził kiedys ze szczerym zdumieniem:"jest dla mnie prawdziwa zagadka dlaczego dopiero co pogrzebawszy sowieckiego potwora budujemy właśnie kolejnego niezmiernie podobnego Unie Europejska ?? Byc moze przygladajac sie sowieckiej wersji zdołamy znależc odpowiedz."
ladychapel2020.12.7 12:54
Napiszcie o papieskim jałmużniku - Polaku - tak niewygodnym dla was fryndzle potępione
R.R2020.12.7 12:57
Nie wciskaj sie tu debilu tu trwa powazna dyskusja.won!!
ladychapel2020.12.7 13:14
Gdzie? TU??? Chyba żarty to jakieś :)
alusia2020.12.7 14:22
Ktoś ciebie tu trzyma?Masz inne portale-więc precz i to szybko.
Jan Radziszewski2020.12.7 13:26
Zapamiętaj żydówko - Nie chce cię straszyć ale muzułmanie rozprują w Warszawie twój brzuch nożem
Lili2020.12.7 12:52
W Zwiazku Radzieckim jednym z wielkich celów było zniszczenie panstwa narodowego i jest to dokładnie to samo co obecnie dzieje sie w Europie .Bruksela chce wessać państwa narodowe aby przestały istniec
hehehe2020.12.7 15:31
Polska im pójdzie prosto do tchawicy :-)
Lili2020.12.7 12:49
Unia Europejska w zadziwiajacym tempie zaczyna przypominac zdechły Zwiazek Radziecki .Ta sama ortodoksja ideowa te same gesty obyczaje "swieci" I co najwazniejsze ta sama bolszewicka zajadłosc w karaniu i tropieniu tych którzy odważą się mysleć inaczej niz kanoniczni neomarksisci
polak2020.12.7 12:46
przeciez ta pomoc covidova to pozyczki czy piszacy nic nie wiedza lub nie rozumia to jest dalsze zadluzanie soros proponuje wieczyste splacanie odsetek czyli beda sie pas ich cale pokolenia na wieczystych odsetkach a potemrozdziela kraje jeden sorosa i jego dzieci wnukow i tak po kolei polacy nie pozwolmy na to a ci co glosuja za tym to ale glupcy a przedewszystkim zdrajcy
katolicka deratyzacja Polski2020.12.7 12:45
Domagajmy sie od Niemiec.zeby nas wyrzucili z Unii Europejskiej.
hahahahaha2020.12.7 12:48
niemcy mogą jedynie zjesc nasz kał
Lupi2020.12.7 12:40
To się sprawdza, ciemny lud to kupi.:)))
alusia2020.12.7 14:23
Wyp..tam gdzie jasny lud,a tu jest Polska.
NaziBarbi2020.12.7 12:29
W Łódzkim Sonoco 70% pracowników produkcji to Hindusi i Bangladesz. 20% to Ukraińcy i tylko 10% to Polacy po 55-tym roku życie z podstawowym wykształceniem. Podobnie w Infosys. To są dziesiątki tysięcy, a może nawet ponad 100 000 obcych w Łodzi. WSTYD i ewidentna wina biedroniów z penisami w tyłkach.
Zatroskany2020.12.7 12:13
Trzeba wysłać do Afryki, Sorosa, Merkel, Tuska i Buzka i całą tą Leninowsko Marksistowską, zgraję kombinatorów. Która dla władzy i pieniędzy zrobi wszystko, tak jak zrobi wszystko aby zniszczyć wiarę katolicką.
Anonim2020.12.7 11:51
To się już dzieje w Szwecji. Tam w wyborach do parlamentu w 2019 r. chciała wystartować Partia Islamska. Ale rząd Szwedzki w ostatniej chwili wykorzystał sztuczki prawne i zablokował prawo tej partii do startu w tamtych wyborach. Ale w kolejnych już nie zablokuje i jak gremialne islamiści w Szwecji pójdą do kolejnych wyborów i je na 100 % wygrają i będą mieć większość w Parlamencie, to zrobią w Szwecji Szariat. A rodowici Szwedzi będą w pław przez Bałtyk uciekać ze Szwecji. I oto właśnie chodzi srosowi , aby w każdym Państwie europejskim wygrywała Partia Islamska .Stąd potrzeba 34 ml.. nowych wyborców , którzy wywrócą Europę.
co ty pleciesz, Pacie?2020.12.7 12:10
:/
Alek..2020.12.7 23:24
On nie bredzi! Przecież tak jest w Szwecji! Poczytaj! To się dzieje!
Anonim2020.12.7 14:05
widać anonim, że znasz Szwecję ze słyszenia tvpis i trwam :)
as2020.12.7 14:06
Dokładnie. Po to te 34mln. Zamiast jednolitego narodu - wyjdzie keks. otem łatwo będzie go pokruszyć i orać jak tylko się chce.
jula2020.12.7 11:45
Myślałam, że 1,5 mln z 2015 to Himalaje głupoty ale to nie to, to projekt, PROJEKT.
Zimny Lech2020.12.7 12:11
Co tam słychać, szwedzki sklepie?
BRAWO Polska! Mamy to!2020.12.7 11:45
Skoro orban chce nam tylu emigrantów do europy sprowadzić, to może wykluczmy Węgry z UE?
Anonim2020.12.7 11:55
Proszę!!. Czytaj ze zrozumieniem teksty, a potem po zastanowieniu się i przetrawieniu tego co przeczytałeś pisz swoje wypowiedzi.
Anonim2020.12.7 12:11
przecież on tak specjalnie, żeby wyłapać jeleni. no i wpadłeś
Rysiu Myślący2020.12.7 12:23
Jeżeli nie umiecie czytać ze zrozumieniem to znaczy, że debilizm rośnie w Narodzie. Coraz mniej młodych ludzi wierzy w swoje możliwości samostanowienia tylko wyciągają łapę żebrząc jałmużny od innych. Nie ma znaczenia, że będą niewolnikami. Byle misa była pełna.
Lucy2020.12.7 12:33
Masz racje z tym wyciaganiem łap !!!Ale tak byli uczeni za PO PSL!!!Nauka nie poszła w las.
as2020.12.7 11:42
murem za Węgrami!
HU 27% VAT2020.12.7 12:12
Igem.
Anonim2020.12.7 11:42
Orban straszy, strachy na lachy
Anonim2020.12.7 11:40
No jak tak dalej będzie i Polska i Węgry swoimi działaniami będą wychodzili z UE to może tak być, że będzie wielu emigrantów z tych krajów. Jaka będzie perspektywa dla młodych mieszkańców Polski i Węgier? Jak 25 państw dostanie kasę a covid minie to będą potrzebowali milionów rak do pracy, a w wywrotowych Węgrzech i Polsce raczej wzrośnie bezrobocie. Przeniosą swoje zakłady z tych krajów do siebie i z ciągną do siebie ludzi, a tu będziemy mieli małych dyktatorów, rządzących szczęśliwymi dysko polowcami, super
pp2020.12.7 11:44
Perspektywa będzie taka że jak Niemcy, UK, Norwegia wyrzucą polskich migrantów to nam się odechce machania szabelką.
adosal2020.12.7 14:01
Pracuje w Niemczech, zakładamy linie energet. i swiatłowody. Obok nas robią hindusi, Turcy. Nie ma większego problemu z przejęciem tamtego rynku, bo robimy to 2 x lepiej i z 5 x szybciej. Problemem są pracownicy, których nie ma. Jesli przyprowadzę kolege to dostanę premię, ale nikomu widać się nie chce. Jakbyśmy wyjechali, to wierz mi większość budów po prostu stanie. Ci niby inżynierowie z Afryki .... gdybyś tylko widział ich pracę. Oceniam to tak. Najlepiej idzie Niemcom. Mają super sprzęt. Bosch to dla nich sprzęt dla Polaków i tak jest w praktyce. Numerem 2 są polskie brygady, niestety jedziemy na tych boszach i g. po miesiącu dostaje takiego bicia, że szok. Znowu Milwauke za drogie. Trzeciego i czwartego miejsca nie ma. Potem są w/w hindusi, Turcy. Tak, że wyluzuj.
BieS2020.12.7 14:36
Może wiesz jakie to marki, ten "super sprzęt", skoro Bosch to lipa. Warto byłoby wiedzieć nawet jak drogi.
adosal2020.12.7 15:44
Milwauke. Na 28V. i akumulator 5ah (na 18 V też podobno dobre, ale ten na 28 wymiata).
BieS2020.12.7 14:39
Nam się nasi przydadzą a oni niech zatrudnią czarnych z Afryki swoich kolonistów.
N.2020.12.7 11:28
Skandal. Przyjmować, dawać mieszkania, wsparcie socjalne, prawo głosu? Z jakiej racji? Powinno się jak najszybciej tych wszystkich polskich imigrantów wywalić z Niemiec.
Anonim2020.12.7 11:32
najlepsi są ci krzykacze... "WIELKA POLSKA!!!! OLEE OLEE!!" a potem potulnie udają się do jobcenter, żeby Niemiec jakimś euro wspomógł...
ślapą kula w płot2020.12.7 11:32
Polak nie organizuje zamachów, nie wymusza na taką skalę socjalu, nie zamyka się w strefach no-go itd. itp.
Anonim2020.12.7 11:36
słowo klucz "na taka skale". Polacy to złodzieje od kołyski (również skradzionej zresztą)
cha cha cha2020.12.7 11:38
Ta wy dumni udawacze Polaka znani jesteście z tego i innych "krzywdzących" stereotypów.
pp2020.12.7 11:43
I tych z Norwegii i UK również!!!
pytania w kotekście Manifestu z Venotene2020.12.7 11:28
Pytania: 1. Czy w którejkolwiek polskiej lub europejskiej szkole podczas zajęć poświęconych Unii Europejskiej (a jest takich mnóstwo) przedstawiono młodzieży którykolwiek z cytowanych wyżej fragmentów i podjęto próbę jego interpretacji? 2. Czy w którymkolwiek z podręczników i materiałów propagandowych stwierdzono jasno, że – niezależnie od deklarowanych celów i możliwych skutków - bezpośrednim celem Unii jest likwidacja suwerennych państw narodowych? 3. Czy którykolwiek z polskich parlamentarzystów przeczytał pełny tekst Manifestu z Ventotene i zna postać Altiero Spinelliego bliżej, niż tylko z nazwiska i krótkich, panegirycznych notek? 4. Czy posłanki Danuta Hubner i Róża Thun w swoich kampaniach wyborczych chwaliły się przed szerszym gronem polskich wyborców udziałem w pracach Grupy Spinelli i czy wyjaśniały praktyczne skutki federalizacji Europy? 5. Czy kiedykolwiek, na jakimkolwiek polskim forum były polski premier Jerzy Buzek chwalił się przed polskimi wyborcami swoim entuzjazmem dla Manifestu z Ventotene i idei likwidacji suwerennego państwa polskiego? 6. Czy oficjalna działalność polskich polityków na forach międzynarodowych, zmierzająca do całkowitej likwidacji tej suwerenności Polski, jest zgodna z Konstytucją RP? W dalszej części opracowania przedstawiona jest krótka historia integracji europejskiej, ale dla ułatwienia odczytania jej prawdziwych celów i skutków poprzedza ją kilka informacji uzupełniających.
Manifest z Ventotene...2020.12.7 11:25
„Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.” /tłumaczenie/ Ludzie mający psychikę skażoną tradycyjną, reakcyjną kulturą będą eliminowani przynajmniej z życia publicznego (istnieją różne metody eliminacji, od wyrzucania ze stanowisk kierowniczych, przez zamykanie w więzieniach i szpitalach psychiatrycznych, aż po eutanazję prewencyjną). Siłą nowej rewolucji jest młodzież, czyli nowy proletariat - pisane w 1941 r., gdy na miejsce starego proletariatu przemysłowego wyznaczono nowy proletariat młodzieżowy, zastąpiony w latach 70-tych jeszcze nowszym proletariatem, czyli mniejszościami seksualnymi - próbowano również do nowego proletariatu dokooptować pedofilów, ale próby nie powiodły się i czasowo je zawieszono. I na koniec najważniejszy, bo najszczerszy cytat: „Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego.” /tłumaczenie/ Ponieważ jest oczywiste, że europejskie państwo socjalistyczne likwidując wolny rynek i motywację do pracy tworzy warunki do korupcji i nepotyzmu, więc popaść w ekonomiczną nędzę i doprowadzić do wybuchu niepokojów społecznych. Dlatego musi ono dysponować sprawnym aparatem terroru umożliwiającym zmuszanie państw związkowych i ich ludności do posłuszeństwa (utrzymanie porządku ogólnego). Ponieważ władza państwa socjalistycznego nie może liczyć na lojalność armii państw związkowych ani ich dowództw, armie te muszą być zlikwidowane i zastąpione jedną, lojalną wobec władzy centralnej armią europejską (w sprzyjających warunkach historycznych armia ta może również zanieść sztandar rewolucji na inne kontynenty). Konieczna jest również likwidacja samowystarczalnych gospodarek państw związkowych, ponieważ nawet w przypadku, gdyby pozbawione armii społeczeństwa tych państw próbowały stawiać opór brukowcami, sztachetami kosami, a nawet gołymi rękami, zawsze można wziąć je głodem i chłodem, wstrzymując dostawy zaopatrzenia, odcinając dopływ energii elektrycznej lub zakręcając kurek z gazem.
Manifest z Ventotene....2020.12.7 11:24
„Partia rewolucyjna nie może powstawać w decydujących chwilach w wyniku amatorskiej improwizacji, ale musi już teraz wypracować przynajmniej podstawowe stanowisko polityczne, sformułować linie kierunkowe własnej działalności i stworzyć własne kadry. Partia nie może opierać się na masie heterogenicznych elementów, których wspólnym celem – z uwagi na antyfaszystowskie korzenie – była negacja i załamanie totalitarnego reżimu, a które po osiągnięciu celu podążyły własnym drogami.” /tłumaczenie/ Partia rewolucyjna jest partią kierowaną przez awangardowe kadry, realizującą sformułowane przez te kadry stanowisko polityczne i działająca według wyznaczonych linii kierunkowych, a nie partią masową, kompletowaną spontanicznie, wypracowującą swój program w wyniku ścierania się stanowisk jej członków. Europejska partia rewolucyjna jest leninowską partią rewolucyjnej awangardy realizującą zasadę centralizmu demokratycznego. „Ze stale rosnącej grupy sympatyków partia powinna wciągać do współpracy tylko tych, którzy europejską rewolucję uczynili głównym celem swojego życia, którzy z dnia na dzień świadomie wypełniają swoje zadanie i dbają o interes ruchu, również w najtrudniejszych warunkach nielegalności (pisane w 1941 r.) i tworzą stabilną sieć wspierającą płynną sferę ruchu sympatyków.” /tłumaczenie/ Kadrę partii typu leninowskiego tworzą rewolucjoniści zawodowi, dla których europejska rewolucja socjalistyczna stanowi najwyższy cel życiowy i którzy dla realizacji tej idei gotowi są podjąć działania sprzeczne z prawem. „Nasz ruch czerpie pewność co do celów i kierunków działania nie z rozpoznania jakiejś nie istniejącej jeszcze woli ludu, ale ze świadomości reprezentowania najgłębszych potrzeb nowoczesnego społeczeństwa. Dzięki niej nasz ruch wyznacza linie kierunkowe nowego porządku, narzucając jeszcze nieuformowanym masom pierwszą społeczną dyscyplinę. Nowe państwo powstanie dzięki dyktaturze rewolucyjnej partii i dla nowej, prawdziwej demokracji.” /tłumaczenie/ Ciemny, nieuformowany, reakcyjny (bo nienowoczesny) europejski motłoch (czyli wszyscy eurosceptycy bez względy na narodowość, rasę, światopogląd, wyznanie i posiadaną wiedzę oraz stopnie naukowe) nie jest w stanie ani zrozumieć, ani wyrazić potrzeb nowoczesnego społeczeństwa. Potrzeby te rozumie i reprezentuje kadrowa partia zawodowych rewolucjonistów. Dlatego partia, czerpiąc pewność co do celów i kierunków działania z poczucia swej historycznej misji (zapewne wynikającej z teorii i kultury marksistowskiej), ma prawo do narzucenia temu ciemnemu motłochowi społecznej dyscypliny, stosując rewolucyjną dyktaturę, czyli terror.
Manifest z Ventotene c.d.2020.12.7 11:21
Europejska rewolucja musi być socjalistyczna, żeby mogła sprostać naszym potrzebom; musi opowiedzieć się za emancypacją klasy robotniczej i stworzeniem ludzkich warunków życia.”, /tłumaczenie/ Europejska rewolucja ma sprostać potrzebom "naszym", czyli potrzebom zwolenników rewolucji. Jeżeli musi być socjalistyczna, to jej skutkiem musi być państwo socjalistyczne realizujące socjalistyczną gospodarkę planową. Dla realizacji "naszych potrzeb" rewolucja musi "opowiedzieć się" za emancypacją klasy robotniczej i stworzeniem ludzkich warunków życia. Rewolucja musi "opowiedzieć się" za emancypacją klasy robotniczej i stworzeniem ludzkich warunków pracy, co wcale nie oznacza, że klasa robotnicza musi się koniecznie wyemancypować. „Zgodnie z podstawową zasadą socjalizmu - wobec której ogólna kolektywizacja była tylko pospiesznym i błędnym wnioskiem – siły wytwórcze nie powinny panować nad człowiekiem, ale tak, jak wcześniej siły natury, zostaną one podporządkowane człowiekowi, racjonalnie kierowane i kontrolowane, żeby zapobiec niebezpieczeństwu, że szerokie masy staną się ich ofiarą.” /tłumaczenie/ Zgodnie z podstawową zasadą socjalizmu nowe państwo prowadzić będzie socjalistyczną gospodarkę planową (kierowaną i kontrolowaną przez super-władzę super-państwa), żeby zapobiec niebezpieczeństwu, że szerokie masy staną się ofiarą gospodarki wolnorynkowej, czyli nieludzkich praw prywatnej własności, wolnej konkurencji i konsumpcjonistycznej pogoni za dobrobytem. „Własność prywatna musi być – w zależności od sytuacji – zniesiona, ograniczona, skorygowana albo rozszerzona i to nie według jakichś dogmatycznych zasad.” /tłumaczenie/ Prawo własności nie może wynikać z jakiejś dogmatycznej zasady, czyli z przepisów bezwzględnie obowiązującego prawa, albo dogmatycznych "praw człowieka", ale będzie dowolnie znoszone (wywłaszczanie), ograniczane (dzierżawa terminowa), korygowane (państwowa redystrybucja - zabrać tym, którzy mają i dać tym, którzy chcą mieć), albo rozszerzane (nadanie) według zasad ustalanych w zależności od sytuacji przez super-władzę super-państwa. „Adekwatność i realizacja każdego pojedynczego punktu programowego musi być badana pod względem jego zgodności z bezdyskusyjnym warunkiem europejskiej jedności.” /tłumaczenie/ Jedność europejska, czyli likwidacja suwerennych państw jest "bezdyskusyjna", a więc jakiekolwiek działania, które mogłyby zahamować lub uniemożliwić proces integracji są niedopuszczalne. Jednym kryterium oceny działań jest ich przydatność dla likwidacji suwerennych państw, a nie przydatność dla realizacji jakichkolwiek innych celów, gdyby uniemożliwiały one europejską jedność.
FRAGMENTY MANIFESTU Z VENTOTENE2020.12.7 11:20
Poniżej przedstawiam kilka fragmentów z Manifestu z Ventotene, czyli ideowego programu Unii Europejskiej, z tłumaczeniem okrągłego języka propagandowych haseł na język faktów: „Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europę na suwerenne państwa”, /tłumaczenie/ Istnienie suwerennych państw jest sprzeczne z ideą "postępu", a ich likwidacja nie jest celem, a jedynie warunkiem wprowadzania postępu. Po to, żeby postęp był trwały, państwa suwerenne muszą być zlikwidowane "ostatecznie", to znaczy w taki sposób, żeby nigdy nie mogły się odrodzić. Ponieważ podstawą suwerennych państw są wspólnoty narodowe, ostateczną likwidację suwerennych państw umożliwi tylko likwidacja wspólnot narodowych. „Wolna i zjednoczona Europa jest niezbędnym warunkiem dla wprowadzenia nowoczesnej kultury, której rozwój powstrzymał epokę totalitaryzmu. Jeśli tylko zostanie osiągnięty ten cel, będzie można podjąć znowu historyczny proces przeciwko społecznej niesprawiedliwości i przywilejom.”, /tłumaczenie/ Dopiero po likwidacji suwerennych państw narodowych będzie można zlikwidować tradycyjną kulturę europejską i wprowadzić nowoczesną kulturę marksistowską (która powstrzymała rozwój faszyzmu), a dopiero po wprowadzeniu kultury marksistowskiej będzie można powrócić (podjąć) do wprowadzania system komunistycznego (przeciwnego niesprawiedliwości i przywilejom).
Japa2020.12.7 12:46
Piękny wykład . Jak rekolekcje przedświąteczne. Tylko jaki mają cel ? Momu maja oczy otworzyć ? Mnie i mnie podobnym ? Mogę wyrwać drankę z płotu i ruszyć do boju . Daleko bym nie zaszedł .. .. Ci co pilnują realizacji tego Manifestu wybili by mi to z głowy Najśmieszniejsze , gd w tym wybijaniu głównie brali by udział Polacy wiadomej proweniencji . Ci dzięki którym bylibyśmy już w " Manifeście " albo w Ventotene . . Gdyby nie wybory . Daleki jestem od kpienia z wpisu . Przeciwnie włos mi się zjeżył ze strachu . kiedy pomyślę ,że ten rząd , który nam nie pozwolił uszczęśliwiać " Uchodzców ", może dzięki nam przegrać wybory . A my mamy takie możliwości ' Uszczęśliwianiia " . Plebanie , kościoły , polskie szkoły , można pozamieniać na fajne mieszkania . O aulach niektórych uczelni nie wspomnę Zaś nasze siostry , które teraz mają problemy ze znalezieniem partnera , miały by harem otwarty . Z homosiami tez by problem zniknął . Eunuchów w haremach potrzeba . Nooo .... to tyle rozmyślań oderwanego od pługa .
as2020.12.7 13:48
dziękuję. Nie znałem.
hehehe2020.12.7 10:56
Głosuj na lewicę a w gratisie dostaniesz murzyńską rodzinę na utrzymanie :-)
Anonim2020.12.7 11:00
Ja głosuje żebyś to ty dostał ...a nawet dwie
Anonim2020.12.7 11:26
Zdzichu bo tobie do szczęścia wystarczy Stefan ale kozie syny zaczną od was
hehehe2020.12.7 12:10
Każda rewolucja pożera najpierw swoich twórców i wyznawców :-)
Japa Jak Jak2020.12.7 15:30
Jak myślisz "hehehe" , dużo " pisarzy " zrozumiało Twój wpis . ?
AAAtomek2020.12.7 10:46
Ależ wysyp prorosyjskich trollów optujących za POLEXIT-em!!
AAAtomek2020.12.7 11:16
i ty tu też trollu?
AAAtomek2020.12.7 12:46
O, dzień dobry prawicowy złodzieju nicków.
Anonim2020.12.7 10:34
już nie tylko śmieci toksyczne z unii?
grimm2020.12.7 10:27
Zastanawiam się czy kraje postkomunistyczne, te które przeżyły już swoją komunistyczną gehennę nie maja służb specjalnych działających na rzecz własnych Narodów a przeciw komunie?? Czy ciągle te kraje tkwią w komunie i takich słuzbach?? Przecież wobec takich pieniędzy i takiej siły protesty społeczeństw to jak pisanie na Berdyczów. Tu trzeba wspólnych działań służb specjalnych państw postkomunistycznych.
Anonim2020.12.7 10:36
żydokomuna rządzi, wychowuje Polakom dzieci, i narzuca ton dyskusji
Grizzly2020.12.7 10:18
Musimy jak najszybciej opuścić ten Eurochlew bo trwanie w nim oznacza koniec Polski i zamordyzm większy niż za Hitlera i Stalina razem wziętych! Gdziekolwiek lewactwo - komuchy - socjaliści - narodowi socjaliści, naziści dorwą się do władzy tam leje się krew niewinnych a ofiar są miliony!
Grizzly™️2020.12.7 10:21
przecież możesz się przenieść do twojego guru zza wschodniej granicy... nikt cie tu i tak nie chce
Grizzly2020.12.7 10:33
Won od mojego nicka, ty zaś nie musisz się przenosić - jesteś stamtąd!
Zgryźźliwy Grizzly2020.12.7 10:35
Śmieszny jesteś
Grizzly2020.12.7 10:41
Won! Jak bym był taki śmieszny to lewackie bydło nie wpier...by się na mojego nicka a traktują to jak pracę za, którą być może im płacą!
Grizzly™️2020.12.7 10:46
to nazistowskie bydło wpldala mi się na mojego nicka, dlatego go zarejestrowałem na plebanii u naszego księdza proboszcza. wiec tylko ja pisze prawdę bo z błogosławieństwem
Grizzly2020.12.7 11:37
Won bydle od mojego nicka! Ten ze znaczkiem "TM" to jeden z psychopatycznych trolli podpisujących się jako: Durny Ge(Fu)j, kretyn.. (nie)polski i (dup)AAAtomek!
Grizzly2020.12.7 18:02
Won bydlę od mojego nicka!
cha cha cha2020.12.7 11:36
Oni kradną nicki bo taka jest ich przebogata tradycja. A to, ze przy okazji potwierdzają pewne stereotypy to już inna sprawa.
BieS2020.12.7 15:04
To ty jesteś tu niemile widziany. Wynoś się puki czas.
Prawda2020.12.7 10:23
Żydo -Komuna podjeła decyzje w Czerwcu 1945 roku ==Zliwidować w całej == Europie ==Panstwa Narodowe ==za nie udzielenie pomocy w czasie 2 wojny swiatowej ==
Prawda2020.12.7 10:25
UNIA jest [potrzebna dla Polski ==tylko elminacja Żydo -Komuny z rzadów w Niemczech ==
AAAtomek2020.12.7 10:16
Ależ Orban popłynął...
Niepoprawny i Zacofany Eurosceptyk2020.12.7 10:14
Szatański pomysł Sorosa: Robespierre, Lenin i Stalin by tego nie wymyślili.
Polonia Semper Fidelis2020.12.7 10:12
Uwaga! Ten "Anonim" (ostatnio częściej AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się nasila. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na to nie ma rady – udają głuchych. Nie wchodźcie więc z żadne słowne przepychanki z nim, bo jemu właśnie o to chodzi. A w jego przypadku logika nie działa. Żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam też zaciągnąć innych.
co ty ...2020.12.7 12:11
... człowieku, to nie jest durny, chory z nienawiści cymbał z - pożal się Boże - lewackiej opozycji, to niebezpieczny, płatny trol - agent wpływu, jemu płacą za wyśmiewanie Polski i Polaków ... jak mniemam - niemałe pieniądze ... nie da się z nim dyskutować merytorycznie ... można go tylko próbować ośmieszać, aby niezorientowani nie nabrali przekonania, że ma rację ...