Uwaga! Hakerzy przejęli konto wiceminister MRPiT - zdjęcie
12.01.21, 16:23Fot. screenshot - YouTube (Janusz Jaskółka), Twitter (Iwona Michałek)

Uwaga! Hakerzy przejęli konto wiceminister MRPiT

2

Rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka poinformowała dziś o włamaniu na twitterowe konto wiceminister rozwoju, pracy i technologii Iwony Michałek. Hakerom udało się przejąć dostęp do konta. Sprawą zajmują się już właściwe służby.

Posłanka Porozumienia i wiceminister rozwoju, pracy i technologii Iwona Michałek straciła dziś dostęp do swojego konta na Twitterze.

- „Ostatnio publikowane treści nie są jej autorstwa. Pani Minister Iwona Michałek podejmie w tej sprawie odpowiednie kroki prawne” – poinformowała rzeczniczka partii Magdalena Sroka.

Wiceminister udało się już odzyskać dostęp do konta. W opublikowanym oświadczeniu podkreśla, że hakerzy zamieścili na jej profilu treści, „od których kategorycznie i jednoznacznie się odcina”.

 

kak/PAP

Komentarze (2):

heniek2021.01.13 11:03
11 ście tyś gorszy niż 13 cie
Po 11 ...2021.01.12 20:49
Ja też niniejszym oświadczam, że jak piszę coś głupiego, a co gorsze mało śmiesznego, to oznacza, że hakerzy przejęli moje frondowe konto ... ale, ale ja już nie mam tu konta. Fronda mi wykasowała. Boże, czy to znaczy, że redakcja Frendzla to siedlisko hakerskich żmij???